Donanım Haber

Uygulama ile Aç Kapat butonu
Kayıt
Arama butonu
F

Binbaşı
28 Eylül 2005
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
30 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
F
5 yıl
Laptop tavsiyesi
Merhaba arkadaşlar. Laptop alacağım fakat kararsızım. Aşağıdaki 3 makineyi buldum şimdilik. Asus özellikler bakımından iyi ve en komplesi fakat kronik menteşe sorunu olduğunu ve malzemesinin kötü olduğu söylenmiş. Dell'in AMD ekran kartı var. Lenovo ise freedos.

Yeni oyunları konsolda oynuyorum. Sadece her sene FM alırım ve o da artık eskiye nazaran kasmadan oynamak için belli bir sistem gerektiriyor.
Onun dışında hd film-dizi izlemek, office-mail kullanmak gibi rutin amaçlarım var.
Bir de önemli bir isteğim laptop'ın sessiz çalışması. Şu anki makinem HP mesela ve bu serinin ciddi bir fan problemi var. O yüzden sessiz kasmadan çalışacak bir şey istiyorum.

Bu fiyatlara sizin başka öneriniz varsa söyleyin lütfen.

http://www.hepsiburada.com/asus-k556uq-xx935t-intel-core-i5-7200u-2-5ghz-3-1ghz-8gb-1tb-15-6-tasinabilir-bilgisayar-pm-HB000002AIIK
http://urun.n11.com/dizustu-bilgisayar/lenovo-80sv00f8tx-core-i5-7200u-8gb-1tb-g940mx-156-fhd-P168751527
http://www.hepsiburada.com/dell-inspiron-5567-intel-core-i5-7200u-2-5ghz-3-1ghz-8gb-1tb-15-6-tasinabilir-bilgisayar-g20w81c-p-HBV000000ZJNI
F
12 yıl
Atletico biletleri yarın tekrar satışta
Galatasaray ve Atletico Madrid arasında yarın oynanacak olan UEFA Avrupa Ligi 2. tur rövanş karşılaşmasının dün tükenen biletleri için taraftarlarımıza son bir şans doğdu.

Galatasaray ve Atletico Madrid arasındaki karşılaşma için Galatasaray Spor Kulübü tarafından rakip Atletico Madrid taraftarları için Eski Açık Misafir Tribünü ayrılmıştı. Ancak rakip takım taraftarları sadece 30 bilet alınca, iki takım yetkilileri konuşarak bu seyircileri stadyumun başka bir bölümünde güvenlikli bir şekilde ağırlama konusunda anlaştı. Böylece Eski Açık Misafir Tribünü tamamı ile Galatasaray taraftarlarına ayrıldı.

Taraftarlarımıza ayrılan Eski Açık Misafir Tribünü bölümünün biletleri yarın saat 12:00'dan itibaren Ali Sami Yen Stadyumu gişelerinden satışa sunulacaktır. Taraftarlarımıza duyurulur.
F
13 yıl
Blog sitem
Yeni bir blog sitesi açtım. Futbolla ve ağırlıklı olarak Galatasaray ile ilgili. Daha fazla yeni olduğu için pek bir şey yok ancak elimden geldiğince güzelleştirmeye çalışacağım. Önerilerinizi de beklerim...

http://visneyecalankoyukirmizi.blogspot.com/
F
13 yıl
Hamsik mi Zarate mi?
Mümkünse mevkiilere bakmayın, yerleri farklı oyuncular demeyin.. Sadece söyleyin

35 milyona Hamsik mi?
33 milyona Zarate mi?

Hatta Hamsik şuan imza aşamasında okeylersem imzalıyor :)
F
13 yıl
Taksim'de Kalamar yenecek yer?
Yarın arkadaşla Taksim'e gideceğiz. Maç öncesi şöyle kalamar+bira kombinasyonu yapabileceğimiz, çok pahalı olmayan güzel bir mekan bilen var mıdır?
F
13 yıl
bordo siyah
Merak ettiğim bir konu var. Yanlış bilmiyorsam bu bordo siyah yayınları korsancılıktan yayın evine geçiş yapmış bir yayın. Bu kadar ucuz olmalarının nedenlerinden biri bu. Bu geçmişlerinden dolayı çoğu büyük kitapçıda Bordo Siyah yayını kitapları bulmak zor. Kiminde hiç yok kiminde 3-5 kitabı var. Acaba İstanbul'da Bordo Siyah'ın kendi bir yeri yada kitaplarının yoğun satıldığı bir yer var mıdır? Fiyat/kalite olarak bakarsak iyi bir yayın evi. Çevirileri için mükemmel denemez ama fiyata göre hiç de fena değil.
F
13 yıl
Bugün tercihimi yapıyorum
Hayırlı olsun.

İstanbul Üniversitesi - Psikoloji 10,700
İstanbul üniversitesi - Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik 11,200
Marmara Üniversitesi - Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik 10,900
Marmara Üniversitesi - Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler (İng) 13,600
Yıldız Teknik Üniversitesi - Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler 17,900
İstanbul Üniversitesi - Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler 18,700
İstanbul Üniversitesi - Uluslararası İlişkiler 20,900
İstanbul üniversitesi - İktisat (İng) 22,200
Galatasaray Üniversitesi - Felsefe 23,400
Yıldız Teknik üniversitesi - İktisat (%30 İng 4+1) 28,800
İstanbul Üniversitesi - İşletme (%30 İng 4+1) 30,800
Marmara Üniversitesi - Sosyoloji (İng) 32,000
İstanbul üniversitesi - İktisat 46,500
Marmara Üniversitesi - İktisat 47,800
Mimar Sinan Üniversitesi - Sosyoloji 56,000

sıralama: 32,100
F
13 yıl
Tercih konusunda kararsızlık
Artık maksimum seviyeye çıktı bu kararsızlık. İstediğim bölümleri kaçırdım bi sene daha hazırlanmak istemiyorum seçeceğim artık birini.. Öncelikle istemeden okumak gibi bir durum olmaz şimdilik çünkü ne olursa olsun ben kendimi geliştirmek zorunda olduğumun farkındayım. Bulunduğum bölümde mutlaka yüksek lisansımı yapacağım hatta yurt dışını mutlaka zorlayacağım. Şuan benim için en önemlisi yabancı dili olan bir bölüm olması. İstanbul dışı da düşünmüyorum.

EA 2 bölümünden 318 puanım, 32 bin sıralamam var.

Marmara İngilizce Sosyoloji bölümü hem bana göreydi hem de yabancı dildi dolayısıyla gayet sıcak bakıyordum ama 2 gün önce kampüse gidip bölümü gördüm ve büyük soru işaretleri oluştu. Fen-Edebiyat'ın açık ara en küçük bölümüydü. Teras katında daracık bir koridor ve yanlış görmediysem 2 tane lise sınıfı kıvamında sınıf gördüm. Gerçi anfi olayı falan filan da vardır ama o bölümün ne kadar gelişmiş olduğu falan soru işareti benim için.

İşletme, İktisat gibi bir bölüme de hayır demem ama bunların İstanbul ve Marmara'da ki ingilizce bölümleri benim üstümde kalıyor. YTÜ İktisat'a çok daha yakınım ama orada okuyanların yorumlarına baktım ve olumlu konuşan kimse yok, herkes gelmeyin buraya falan demiş...

Yönlendirme değil ama tavsiye ve bilgilere ihtiyacım var biraz. En geç cuma günü vereceğim çünkü listeyi artık karar vermek zorundayım. Teşekkürler şimdiden.
F
13 yıl
Marmara İng Sosyoloji mi Galatasaray Felsefe mi?
Aslına bakarsanız hedefim Psikolojiydi ama o olmayacak. Bu durumda yabancı dil eğitimli seçenekleri düşünmeye başladım. Marmara kesin gibi ama Galatasaray'a girme ihtimalim kesin değil ancak sonuçta birini üste yazmak zorundayım Marmara yazarsam gelecek ama GS yazarsam da gelme ihtimali az değil. Bu yüzden ikileme düştüm, Galatasaray'ın adı ve havası çok daha iyi ancak Fransızca olması düşündürüyor beni. Felsefe de Sosyoloji de benim ilgi alanıma girer ikisini de okurken zevk alırım ancak Galatasaray da çok daha ciddi ve ağır bir eğitim beni bekliyor... Yalnızca fikirlerinizi almak istiyorum. Özellikle bu üniversitelerde okuyan arkadaşlar varsa...
F
13 yıl
Afellay - Di Maria
Sizce hangisini almalıyım Galatasaray'a? Arda'yı 30 milyona sattım onun yerine kanatlarda ve ortada oynayabilecek bir oyuncu arıyorum. Di Maria imzaya kaldı ama erteledim Afellay da kabul edecek büyük ihtimalle ama hangisini almalıyım karar veremedim. Şuan 2011 yazındayım Afellay 25 yaşında, Di Maria 23 yaşında.
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
DH Uygulaması
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
DH App Store Uygulaması DH Google Play Store Uygulaması
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.
DH Mobil Uygulaması
Yeni bir sürüme kadar uyarıyı gizle