Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt

Yüzbaşı
27 Eylül 2005
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme (?)
32 (Bu ay: 2)
Gönderiler Hakkında
12 yıl
İlginç USB Bellek Sorunu
Arkadaşlar Elimdeki Kingston marka bellekleri bilgisayarım çalıştırmıyor. Başka marka bellek veya harddisk webcam vs ürünleri çalıştırıyor ama Kingston bellekleri çalıştırmıyor.
Bu konuda bilgisi olan varsa yardım edebilirse sevinirim. Şimdiden ilgi ve alaka için saolun :)

edit: konu başlıklarına dikkat edelim
##KONU AÇMADAN ÖNCE OKUYUN## TEKNİK YARDIM BÖLÜM KURALLARI #
13 yıl
Sorun: Vista Klasör Kısayolu Erişim Engellendi.
Arkadaşlar Vista Kullanıyorum ve Klasörlerin Kısayollarını açmak istediğim zaman c:\users\***\Documents\Resimlerim erişilemiyor. Erişim Engellendi diye uyarı veriyor. Yardımcı olabilecek arkadaşLar varmıdır acaba ?

İlgi ve alakanız için şimdiden teşekkür ederim..
13 yıl
Uml Kavramı ve Xml Kavramı hakkında yardım.
Arkadaşlar UML Ve XML Kavramını anLatan açıkLayan bir ödev Lazım kardeşime ve 15 sayfa olucak. Bunlar Hakkında Bilgisi oLan ya da önericeği bir site oLan varsa bana yardımcı oLabiLir mi ? Şimdiden ilgi ve alaka için teşekkür ederim.
14 yıl
Yardım Lütfen. Ekran Görüntüsü ile Alakalı.
arkadaşLar benim bir sorunum var. bir türlü çözemedim. Bilgisayarı çalıştırdığım zaman ekrana görüntü gelmiyor. Biosa girebiliyorum orda görüntü veriyor ama biosta birşey yapamoyorum başlıkları kitli durumda. Ayrıca Windows cdsi takınca Cdden ön yükleme yapmak için bir tuşu basın diyor ve sonrasında yine monitöre görüntü gelmiyor. Monitörün açık olduğunu gösteriyor yeşil ışık yanıyor ama ekrana görüntüyü vermiyor. Sorunla ilgili bilgisi olan arkadaşLar yardım edebiLirLerse sevinirim. İlgi ve Alakanız için şimdiden teşekkür Ederim.
15 yıl
Yardım pLs. Veri Kurtarma
arkadaşLar hdd'mi kurtarmak istıyorum ama malesef kuLLancı adında paroLa var ve bu yuzden veriLere erişemiyorum.. Ben başka bir hdd'ye windows yukLeyıp diqer hdd'mi takıp veriLeri Kurtarmak istiyorum ama maLesef paroLa oLduqundan kurtaramıyorum. Bunu kurtarma qibi bir imkanım var mı? varsa nasıL oLAbiLir yardımcı oLabiLir misiniz ? Şimdiden Teşekkür ederim.
15 yıl
Boot.ini yardım :(
arkadaslar benım bı sorunum var. Sorun şu ki; ıkı hdd vardı makınada ama bir windows vardı. Windows olmayan hdd yı cıkardım ve windowsun yuklu olduqu hdd acmıor pc'yi. Disk Boot Failure ..... die bi hata alıom yanı boot etmıor. bunu formatlamadan nasıl duzeltebılırım yardımcı olursanız cok sevınırım. Saygılar.
15 yıl
Ses Sistemi aLıcağım Yardım Edermisiniz ?
Arkada$Lar Konferans SaLonu kuracağım ve bu yüzden ses sistemi aLmak istiyorum.. Önericeğiniz yerLer, marka model varsa söyLeyebiLir misiniz ?
AlıcakLarım;
Amfi , mikser ve hoparLör. Yardım ve öneriLerinizi bekLiyorum.. Şimdiden teşekkür ederim..
15 yıl
yardım pLs Domain süresi hakkında ( bulundu )
arkadaşlar bir domain'in ne bitimine ne kadar zaman kaLdıqını öqrenebiLeceqimiz bir adres vardı.. aranızda o adresi biLen birisi varsa yardımcı oLabiLir mi? saygıLar


http://www.natro.com beLki Lazım oLur biriLerine..
15 yıl
Yardım pLs.. USB probLemi
arkada$Lar Adsl modemim usb baqLantı.. ve birde webcam var.. kamerayı taktıqım zaman adsL hattım kopuyorçç sanırsam ki çakışma var..

USB coqaLtıcı aLsam baqLasam acaba sorunum düzeLir mi yada farkLı bir yoL varmıdır.. şimdiden teşekkür ederim.. saygıLar
15 yıl
Java hakkında yardım pLs :(
ArkadaşLar bu şekiLde bir çıktıyı verebiLecek bir javascript programı varmı acaba bana yardımcı oLursanız sevinirim.. şimdiden iLqi ve aLakanız için teşekkür ederim..

ŞekiL budur;

********
*******
******
*****
****
***
**
*
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.