Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt

Teğmen
05 Mart 2004
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
47 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
15 yıl
10.20.15.186 Neresi?
Arkadaslar 10.20.15.186 IP sinin nereye ait oldugunu bilen varmı.. Trace routeda çıkıyor ve gayet yüksek bir ping değeri veriyor. Sadece bende olmayan bir adres, bir iç IP değil. 3. atlamada ortaya çıkan bir IP bazen request time out bazen ise 2K+ ping veriyor.
17 yıl
Vestel 17 inch Brigthness Sorunu
Arkadaşlar Vestel 17 inch monitöre sahibim (malesef). Oyunlarda neredeyse önümü göremiyorum Brightness/Contrast FULL... Monitörün içini açtım fakat brightness ile bir ayara rastlayamadım(bulamadım?) üzerinde sanırım 4-5 adet ayar var onlarda RGB ışınlarının kesişim ayarları.. Yardımcı olursanız sevinirim.. "http://www.sesbilgisayar.com/catalog/images/vestel17.jpg" adresindeki resimden monitörü tanımlayabilirsiniz. (Fotoğrafı Google Images'ten arattırıp link yazdım)
18 yıl
SpeedTouch(i) 510 switch IP alma sorunu
merhaba arkadaşlar, alcatel speedtouch 510 switch modemimin elektriğini kesip tekrar çalıştırdığımda IP adresi almıyor (ne kadar beklersem bekleyeyim). illaki modeme bağlanıp setup yapmam ve herşeyi(username&pass&protocol) tekrar kurmam gerekiyor. SAVEALL yapmama rağmen ve modeminde bunları hafızasında tutmasına rağmen yinede oluyor bu.. [ modeme bağlanıp setup'ı çalıştırmadan Disconnect / connect yapıncada aynı şey <font color='red'>PPPoE_1 RELAY always-on connected *DOWN*</font id='red'> ]
yani turuncu yanıp sönüyor IP almıyor.
konfigürasyon şu şekilde:

* 8/35
* PPPoE
* Username
* Pass
* Access Concentrator (boş)
* Service Name (boş)

<font color='red'>Teşekkürler.</font id='red'>
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.