Donanım Haber

Uygulama ile Aç Kapat butonu
Kayıt
Arama butonu
G

Çavuş
27 Temmuz 2010
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
359047 Gün Cezalı
357325 gün 19 s. 4 dk.
Gönderiler Hakkında
G
5 yıl
Silahlı İHA'lar Bu Güne Kadar 3000 Teröristin İtlaf Edilmesini Sağlamış.
O nedenle chp'nin terörist vekili tanrıkulu ve alman köpeği dündar bir yerlerini yırtıyor..Güvenlik güçlerimizin envanterlerine kattığımız milli İnsansız Hava Araçlarımız bugüne kadar 24500 saatin üzerinde uçuş gerçekleştirdi. SSM
G
5 yıl
Arab Baharı Sudi Arabistan'a Sıçradı!
G
5 yıl
Kıbrıs Ver Kurtul Siyaseti ile Elimizden Alınıyor...
Ümit Özdağ son kıbrıs müzakerelerini analiz ediyor. Malesef ver kurtulcu zihniyet yine iş başında.Özdağ bugüne kadar neyi öngördü ise hepsi eksiksiz yaşanmış en son açılım ve pkk terörünün özerklik ve hendek olaylarından önce bunu öngörmesi gibi.

Kıbrıs çok önemli bir konu Türkiyenin bekası açısından. İngilizin 2 üssü olan o adada bizim askerimizi çekmemiz etrafımızın sarılmasına izin vermekten başka birşey değil.
G
5 yıl
Arap Irkçılığının Kanıtı. Hani ümmet? Nerede ?
Birleşik Arap Emirlikleri Dışişleri Bakanı Anwar Gargaşh, Katar'ın, 'Türkiye ve İran'dan yardım talep etmesinin' krizde 'yeni bir trajik sayfa açabileceğini' söyledi. Gargaşh, Twitter hesabından yaptığı açıklamada, Katar'ı ayrıca krizi tırmandırmakla suçladı.
Gargaşh, Twitter hesabından yaptığı açıklamada şunları kaydetti: "Kafa karıştıran, kafası karışmış kardeş ülkenin krizi tırmandırması ve iki Arap olmayan ülkeden yardım talep edip, bir tanesinden de askeri koruma istemesi, krizde yeni bir trajik ve komik sayfa açabilir."


Altini cizdigim kelimelere dikkat, Katar aralarinda kriz olmasina ragmen ''kardes'' ülke iken Türkiye ''arap olmayan'' ülke oluyor.
Ümmet, kardeslik falan filan hikaye, Türkler onlar icin daima yabanci olacak, olmayacak duaya amin demenin anlami yok.
G
5 yıl
2. Darbe Yani Tiyatroya Hazır Olun.
Ne yaptılarsa bir türlü EVET dedirtemedilet millete şimdi 2. darbe tiyatrosunu hazırlıyorlar.
G
5 yıl
Neden HAYIR Diyorum? İşte bu nedenle...


2. Sebebi

Şehit evlâdı ağlarken bön bön bakan. Arab kızına şefkatle sarıldığı için. Türk'e kin kusan ama kürde, araba, ermeniye hönkür hönkür ağladığı için.

1. Sebebi yeni anayasa ile tek adam olmaya çalıştığı ve tabiri caiz ise kıçını kurtarmak için son kozunu oynadığı için.
G
11 yıl
His 5700 + Win7 = Sorun !
Evet arkadaslar basliktada oldugu gibi sorunluyum ...

His 5770 ekran kartim ve win7 isletim sistemim var. Sorun ben hangi oyunu oynarsam oynayim masaustu grafik ayarim en dusuk ayara otamatik olarak geciyor. Bunu yeni eski oyun farketmezsizin yapiyor. Sizce sorun ne olabilir ?

Not: Birde sag alt kosede saatin oldugu yerden bir uyari aliyorum. Grafik ayari en uygun ayara alindi falan turunden ...

Bir bilgisi olan varsa yardim ederse sevinirim !!
G
12 yıl
### FILISTIN BAYRAGI VE ANLAMI ###


İlk olarak Şerif Hüseyin tarafından 1916'daki Osmanlı Devleti'ne karşı yapılan Arap ayaklanmasının sembolü olarak tasarlandı. Ardından 1964 yılında bayrak Filistin Kurtuluş Örgütü tarafından Filistin halkının bayrağı olarak ilan edildi ve 15 Kasım 1988 yılında da yine Filistin Kurtuluş Örgütü tarafından Filistin Ülkesi'nin bayrağı olarak ilan edildi. Bayrak üç eşit boyutta şeritten oluşur. Bunu soldan en uç noktası bayrağı ortalayacak şekilde duran bir ikizkenar üçgen tamamlar. Bayrak Batı Sahra ve Ürdün'ün bayraklarına çok benzer.

http://haber.mynet.com/detay/foto-analiz/ulke-bayraklarinin-anlamlari/530061/15#haber-baslik
G
12 yıl
## DH Ahalisi Gelin Bakin Buna Ne Diyeceksiniz ?? ##
Erdoğan ve Patrik gizli anlaşma yaptı’
Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ile Rum Patriği Bartholomeos arasında “karşılıklı fayda sağlayacak” 4 maddelik gizli bir anlaşma yapıldığı öne sürüldü.

Yunanistan’ın saygın ToVima gazetesi, 6 Nisan 2009’da Türkiye’ye gelen ABD Başkanı Barack Obama’nın anlaşmaya ön ayak olduğunu yazdı.

Milliyet'in haberinde, iddiaya göre, Ankara, Avrupa Birliği (AB) perspektifi açısından önemli olan din hürriyeti konusunda imajını düzeltmek için, Patrikhane de yıllardır askıda olan konuların çözülmesi için anlaşmaya yanaştı. İddiaya göre, iki lider 15 Ağustos 2009’da Büyükada’daki “dinler buluşması” etkinliği çerçevesinde görüştüklerinde detayları belirleyerek şu dört madde üzerinde anlaştı:

* Patrikhanenin “ekümenik” (evrensel) sıfatının kabul edilmesi. Tayyip Erdoğan’ın mayıs ayındaki Atina ziyaretinde yaptığı basın toplantısında, “Ekümenik sıfatı beni rahatsız etmez, atalarımızı da rahatsız etmiyordu” şeklindeki açıklaması bu şartın yerine getirilmesi olarak görüldü.

* Patrikhanenin yasal statüsünün tanınması. Gazeteye göre, Ankara, AİHM’nin Büyükada’daki Rum yetimhanesi binasının patrikhaneye iadesi kararını kabul etmesi bu maddenin yerine getirildiğini gösteriyor.

* Erdoğan hükümetinin patrik seçimine müdahalesi. Yasalara göre, Patrik’in Türk vatandaşı olması mecburi. ToVima bu konuda, Ankara’nın yeni patrik seçimini kolaylaştırmak için Türk vatandaşı olmayan Fener patrikhanesi üyelerine Türk vatandaşlığının verilmesi kararına dikkati çekiyor.

* Heybeliada Ruhban Okulu’nun yeniden öğretime açılması. ToVima’nın yorumuna göre, bu madde Ankara’nın “büyük kozu” ve “pahalıya satacak.” Gazete, Türk yetkililerin okulun açılması yolunda zemini hazırlayan açıklamalar yaptığı üzerinde durdu.


http://haber.mynet.com/detay/dunya/erdogan-ve-patrik-gizli-anlasma-yapti/530844?utm_source=mynet&utm_medium=www&utm_campaign=home_haber_thumbnail_2
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
DH Uygulaması
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
DH App Store Uygulaması DH Google Play Store Uygulaması
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.
DH Mobil Uygulaması
Yeni bir sürüme kadar uyarıyı gizle