Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt

Yüzbaşı
28 Şubat 2004
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme (?)
36 (Bu ay: 3)
Gönderiler Hakkında
9 yıl
lisans bölümünü bırakıp açıktan devam edebiliyor muyum?
Slm arkadaşlar
ege üniversitesi biyoloji bölümünde okuyorum 3.sınıftayım fakat kişisel nedenlerimle okulu bırakmayı düşünüyorum. açık öğretim fakültesi hakkında hiçbir bilgim yok. yanlış doğru bilmiyorum ama bıraktığım takdirde kendi bölümümü açık öğretimden bitirebildiğim gibi bi duyum almıştım. doğru mudur nasıl yaparım veya nerden bilgi alabilirim bu konuda yardımcı olursanız çok sevinirim. hayatımla ilgili önemli ciddi bi karar olduğu için amaçsız yorumlar yapmayın rica ederim. teşekkürler
11 yıl
CBR 125 için depo ve grenaj yapıştırmaları? decals
meraba ark.lar
cbr 125im var ve bi kaza geçirdim, motor boyaya girdiği için üstündeki şeritleri kaybolucak. önceki sahibi kendisi yapmış bu şeritleri fakat pek memnun değildim görünüşünden zaten, bu şeritleri hazır alabilceğim veya güzel yaptırabilceğim biyer konusunda yardımcı olursanız sevinirim. İzmir'de yaşıyorum.
teşekkürler
12 yıl
ehliyetsiz motor kullanımından yakalandım cezam mahkemeye sevkedildi ne kdr öderim?
B tipi ehliyet sahibiyim ve az önce motor ehliyetim olmadığı için ehliyet yetersizliğinden ceza yedim, yani cezamın mahkemeye yollandığı söylendi ve mahkemeden geleceği söylendi..mahkemeye çıkma gibi bi durumum olacak mı olmayacak mı, mahkemeden gelecek cezanın tutarı nedir nelerle uğraşacağım bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa çok sevinirim.

teşekkrler
12 yıl
city bus simulator 2010 sorunu
slm arkadaşlar

bu oyunu yükledim az önce ve oyun açılıyor fakat ilk baştaki reklamlar, menü ve oyun yani tamamen ekranda yanıp sönce sorunu var, görüntü sürekli titriyor diyebilirim yani..uyumluluk değiştirmeyi denedim, 32-16bit değişikliği yaptım masaüstü için falan ama hiçbi çözüm bulamadım..başına gelmiş biri ya da fikri olan biri varsa yardım lütfen..

teşekkürler
13 yıl
vistada veri yürütme engellemesi itunes u açtırmıyor
ipod touch aldım ve kurmak için pc me bağladım, itunes yükledim ama programı "veri yürütme engelleyicisi" açmıyor ve vye yi itunes için devre dışı bırakamıyorum..ne yapmam gerek?
tşk.ler
13 yıl
Inet Protector şifre bilmeden etkisiz hale getirmenin yolu?
slm arkadaşlar,
işyerinde Inet protector kurdular ve hiçbir internet sitesine girme erişimim yok, çok sıkıcı tabi bu durum :) maillerime bile bakamıyorum, bu programı kaldırmadan herangi başka bi programla internete girme imkanım ya da bu programı devre dışı bırakma gibi bi şansım varsa yardım bekliyorum lütfen..
teşekkürler
13 yıl
Toshiba SA50-101 boot olmuyor,bios a giremiyorum??
slm ark.lar

elime bu model laptop geçti, format atmak istiyorum normal taktım xp cdsini ve yeniden başlattım, cd bootable yani biliyorum eski cdim.. başlarken görmedi bilgisayar ve bios tan ayarlamayı düşündün primary olması için fakat bios a giremiyorum, açma tuşuna basar basmaz windowsu açıyor ve setup a girmek için bi ekran göremiyorum..özel tuş kombinasyonuyla mı giriliyor nası yapıcam yardm edebilrseniz çok sevinirm..teşk.ler
13 yıl
2.5mm kulaklık veya çevirici adaptör?
Nokia 5700 kullanıcısıyım ve kulaklık girişi normal değil, dana ince bilirsiniz..kulaklık almayı düşünüyorum ama adaptör veya uygun kulaklık nerden bulabilirim bilgisi olan varsa yardımcı olun ltfn..
tşk.ler
13 yıl
2.5mm kulaklık veya çevirici adaptör lazım..
5700 kullanıcısıyım ve kulaklık girişi normal değil, dana ince bilirsiniz..kulaklık almayı düşünüyorum ama adaptör veya uygun kulaklık nerden bulabilirim bilgisi olan varsa yardımcı olun ltfn..
tşk.ler
13 yıl
Logitech Cordless Desktop LX710 kullanan?
Slm ark.lar,
bu klavye mouse setini almayı düşünüyorum ama kullanan var mı ve iyi/kötü yanları hakkısında ne söyleyebilrsiniz? 125ytl civarı sanırım, değer mi yoksa başka modellere mi yönelmeliyim?
teşk.ler
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.
Yeni bir sürüme kadar uyarıyı gizle