Uygulama ile Aç Kapat butonu
Kayıt
Arama butonu
B

Binbaşı
14 Temmuz 2010
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
4 üye
Görüntülenme (?)
140 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
B
7 ay
2015 VW Polo 1.4tdi hararet

Yaklaşık 3 hafta önce baya dik bozuk bir köy yolunu çıkarken araç hararet yapmış, aracı babama vermiştim direkt soğutup dinlene dinlene eve geri gelmiş. Ben baktığımda antifriz suyu gittiğini gördüm zaten kontak açınca soğutma sıvısını kontrol edin diye uyarı verdi. Antifriz aldım doldurdum ardından olaydan 1.5 hafta sorunsuz şekilde kullandıktan sonra rampa çıkarken kamyon peşine takılmıştım düşük vites yüksek devir. Hararet göstergesi oynadı ama 1 dk sürmeden kendini dengeledi. Bunun sonucunda içim rahat etmediği için servise gittim görünürde bir problem yok dediler ilki su bittiği için ikincisi rampada ve sıcakta zorlandığı için rakım vs olmuştur dediler. Neyse yinede bilgisayara sokalım dedim soktular bir sıkıntı yok. Geriye tek şey kaldı devir daim onada sadece sökmesi 2bin dediler ee dedim buraya kadar 2-3 saatlik yol geldim herhangi bir sıkıntı olmadı o yüzden baktırmadım. Ardından bu haftasonu 9 saatlik bir yolculuk yaptım 9 saat boyunca hiçbir anormallik olmadı ki yokuş yollar hızlı geldim vs. En son şehir içinde biraz dolandım 45 derece felandı geldiğim yer en son aracı park ederken ibre çok az oynadı. Yani 110 civarına çıktı yağ sıcaklığı zaten park etmiştim neredeyse kapattım Kontağı çıktım eve ama içime kurt düştü yani bu normal mi sizce ? Herhangi bir sıkıntı olsa uzun yolda da belli eder miydi etmez miydi ? Servisin dediğime göre ibre kırmızıya varmadığı sürece sıkıntı yok diyolar ama bilmiyorum.


ek: araçta herhangi bir su veya yağ eksiltme durumu yok.

B
12 ay
Dualshock 4 açılmıyor

Kolda bağlantı kopması oluyordu. Reset attım şuan naparsam yapayım kol hiç açılmıyor. Bunun nedeni ne olabilir ?

B
geçen yıl
Online alışveriş sitelerinin rezilliği

Aklınıza gelen şuan en çok alışveriş yapılan sitelerin hepsinde resmen dolandırıcılık yapılıyor. Ps kolundan tişörtüne,ayakkabısından kulaklığına her şeyin çakması göz göre göre orijinal fiyatına satılıyor. Çok iyi bilenin bile ayırt etmesi çok zor olan bu ürünler günde kim bilir kaç tane satılıyor. Bu işin denetleyeni yok mu ? Ellerini kollarını sallayıp insanları aleni şekilde dolandırmak bu kadar kolay mı ? Bu işe acilen el atılması gerekiyor.

B
2 yıl
Esp Off-Sportage

Yaklaşık 1 ay önce bu ışık yanmaya başladı, araba 2009 model sportage. Arabayı az kullanıyorduk zaten ve ışık yanmadan önce 20-25 gündür kapıda yatıyordu hiç kullanmadık. Bu süreden sonra bindiğimde ışık açık kaldı sönmedi, elektrikle alakalı bir şey diye akü ile alakalı olabileceğini düşündüm sanayiye götürdüm akünün değerleri düşük çıktı şarj ettiler ışık sönmedi. Sonra bilgisayarla baktılar lastik balans ayarları vs bozulmuş dediler yaptırdım yine sönmedi. Şimdi normal servise götürmeyi düşünüyorum ama hemen götüremeyeceğim bu sorunu yaşayanlar var mı acaba neden olmuş olabilir ? Çok sıkıntılı bir şey mi ?

B
3 yıl
İkinci el araba alırken ekspertiz sorunu
Artık fiyatları geçtim yani içimde kabullenemesemde serbest piyasada cart curt bir şeyler diyorlar amenna ama asıl sorun o kadar parayı veriyorsun ve kazıklanıyorsun. Ekspertize götürüyorsun hatasız 1-2 ufak boyalı araç gözüküyor ve sana belgelerini falan gönül rahatlığıyla veriyor, arabayı alıp başka yere sokuyorsun araba resmen pert. Şimdi benim anlamadığım devlet bu duruma neden müdahale etmiyor ? Adamlar resmen göz göre göre kayıtlı bir şekilde adam dolandırıyorlar. Tamam fiyatlara müdahale edemiyor devlet onu anladıkta, alenen kayıtlı evraklı dolandırıcılık yapan mekanlara mühür de mi vuramıyor ?
B
5 yıl
Zihniyet Meselesi
Sorun Fatih Terim,Yıldırım Demirören, Lucescu vs vs değil. Bunlar gider yenisi gelir. İsimler değişir ama kafa hep aynı yabancı sınırı inse de çıksa da bir halt olmaz. Çünkü ülke de hiç bir şeyde olmadığı gibi burada da üretim yok altyapı yok. Neredeyse 0a yakın bir üretimle yaşayan ülkeden futbol da üretim başarı beklemek saçmalık. Yani o gitsin bu gelsin diye tartışmak boşunadır bana göre.
B
6 yıl
Kablosuz bağlantı-WiFi sürekli kopuyor
Dizüstü bilgisayarımda 10 - 15 dakika da bir internet bağlantısı kopuyor tekrar bağlan diyorum 15 saniye içinde geri geliyor ama bu sadece bilgisayarda oluyor telefonumda hiçbir kopma olmadan açık kalıyor bunun nedeni ne olabilir ?
B
6 yıl
Faker Vayne Mid


Bu da oldu İşin güzel yanı diğer yayıncılar gibi smurf hesaplarda trollemiyor adam bildiğin Kore Challenger elo
B
6 yıl
Sorun Fatih Terim veya Arda Değil
Isimler gelip geçici bu takım geçen sene Ardali haliyle Izlanda dan 3 yiyip döndü. 2002 den beri katıldığımız turnuva sayısı 2 ikisine de FT ile katilmisiz ama önemli olan bu da değil. Son milli maçta ki kadroya bakıyorum ilk 11 de ki 6 oyuncu (Ömer Kaan Caner Emre Yasin Hakan) Türkiye de yetişmemiş. Mesele aslında bu keşke fatih terim gitse yarın başkası gelip harikalar yaratsa ama olmaz kalite bu malzeme bu. 2002 de dünya 3.sü olunca herkes euro 2004 favorisi havasindayken Almanya çıkıp 2. Olduk ama dünyanın en iyi ikinci takımı değiliz diyerek büyük revizyonlar yaptı . 80 milyonluk Türkiye den çıkan tek adam tartışmalı Arda 2. Almanyada ki 2 milyon Türkten çıkan adamlar Mesut Ilkay Hakan vs vs. Mesele fatih terim Şenol Güneş falan değil mesele zihniyet yarın Şenol Güneş gelsin 2 maç kaybetsin belki daha beter tepki görecek.
B
7 yıl
durduk yere whatsapp kodu ve garip aramalar geldi
Az önce durduk yere bir numaradan whatsapp kodu geldi üzerine florida yazan bir numara 6 kere aradı ne olduğunu bilmeden açmak istemedim başına böyle bir olay gelen var mı ? Ne olabilir ki
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
DH Uygulaması
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
DH App Store Uygulaması DH Google Play Store Uygulaması
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.
DH Mobil Uygulaması
Yeni bir sürüme kadar uyarıyı gizle