Uygulama ile Aç Kapat butonu
Kayıt
Arama butonu

Yarbay
06 Temmuz 2010
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
14 üye
Görüntülenme (?)
99 (Bu ay: 3)
Gönderiler Hakkında
10 yıl
Dizüstü ile Ses Sistemi arasında hem görüntü hem de ses bağlantısı yapma
Merhaba, bende Sony Vaio VPCEH2J1E dizüstü var ve bunu Sony BDV-N990W ev sinema sistemiyle birlikte LG Cinema 3D televizyona bağlamak istiyorum. Yani televizyonda görüntü olacak ancak ses, sistemden çıkacak. HDMI ile dizüstüyü ses sistemine ve sistemi de televizyona bağlayınca ses de görüntü de yalnızca televizyondan geliyor. Bu kabloyla dizüstünün kulaklık yerini ve ses sisteminin audio R-L girişlerini bağlayıp ses siteminden audio bölümünü seçince sistemden ses geliyor ancak HDMI ile görüntü oluşmuyor. Ya da görüntü elde edince bu sefer ses gelmiyor. Yardımcı olursanız sevinirim.
10 yıl
Volkan ve Meireles çubukluyu giydiği sürece kimse forma adaletinden bahsetmesin.
Emenike ve Sow'a kesilen cezalar; Volkan ve Meireles'i el üstünde tutmalar... Kimse ekran karşısında adalet kelimesini kullanmasın lütfen.
10 yıl
Cristian'a Yeni Sözleşme!
10 yıl
Rusların hala sıcak denizlere inmek gibi bir emelleri var mı?
Orta okulda sosyal bilgiler ve lise zamanında sürekli tarih derlerinde tartışılırdı. Boğazlar için tehlike arz ederlerdi, şimdi bu durum hala geçerli mi? Yani indiler mi sıcak denizlere yoksa üşümeye mahkum mu kaldılar? Bir de sadece bizim denizimiz mi sıcak?
10 yıl
Meireles'in sakatlanmadığı zamanları arıyorum.
Bu adam İngiltere'de hemen hemen bütün maçlara çıkmıyor muydu? Bizde ne zaman kadroda olsa adam bir anda sakatlanıyor. Tribüne göndersek orada da sakatlanır bu.
10 yıl
Pakistan'da 7.8 büyüklüğünde deprem! (39 ölü)
Pakistan'ın en batısındaki Belucistan bölgesinde 7.8 büyüklüğünde deprem oldu. Pakistan televizyonu GeoTV sarsıntının yaklaşık iki dakika sürdüğünü bildirdi. USGS depremin ardından kırmızı alarm verdi. Depremde ölü sayısının 39'a yaralı sayısının ise 24'e çıktığı belirtildi.

Belucistan'ın güneydoğusundaki Dalbandin şehrinde meydana gelen depremin Hindistan'ın başkenti Yeni Delhi'de de hissedildiği bildirildi.

Kırmızı alarmın verildiği bölgede kerpiç evlerin yıkıldığı kaydediliyor. Birçok ev ve iş yerinin zarar gördüğü deprem sonucu kurtarma ekiplerinin bölgeye sevk edildiği belirtiliyor. Ayrıca bölgedeki hastanelerde acil durum ilan edildi.
10 yıl
Volkan'a tahammülüm kalmadı.
Sürekli aynı haltı yemesinden bıktım, maç sonunu bekleyemeyeceğim. Sürekli hemen dibine çekilen şutlarda diz çöküp elini yana atması (sanki atlamış da tutamamış havası) ve sonra savunmaya laf atmasından bıktım. Kimin torpillisi bilmiyorum ama tribüne gitmesi gereken yabancılar değil, böyle ayılar olmalı.
10 yıl
Ketçaplı Pringles (SS'li)
Dün Migros'tan barbekülü Pringles almıştım, bugün de Kiler markete gittim mavi kutusu dikkatimi çekti, daha önce hiç karşılaşmamıştım. Hemen aldım bir tane. Tadı çok güzel, eski ketçaplı cipso tadını aldım. Çok hoşuma gitti.10 yıl
Savaş ne durumda?
Bir ara savaş çıkıyordu, Suriye bizi vuracaktı, Amerika Suriye'ye girecekti, İran herkesi tehdit ediyordu, Fransa her an saldırabiliriz modundayken Rusya boğazdan gemilerini geçiriyordu. N'oldu bir anda? Her şey bitti herhalde.
10 yıl
Sony Bluray Oynatıcı Filmleri İleri Almıyor, Başka Filme Geçiyor.
Merhaba hepinize,

Bende Sony BDV N990W ev sinema sistemi mevcut. İnternetten indirdiğim filmleri 1 tb'lık hdd'ye atıp onu da playera bağlıyorum. Eskiden bir sorun olmazdı, istediğim gibi filmleri ileri-geri yapabiliyordum, ancak artık ileri sarmaya çalıştığımda 2-3 kare ileri sarıyor ve sonra diğer filme geçiyor. Bana herhangi bir ilerletme imkanı vermiyor ve bu yüzden de kullanamıyorum.

Konu hakkında bilginiz varsa, yardımcı olabilirseniz sevinirim.
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
DH Uygulaması
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
DH App Store Uygulaması DH Google Play Store Uygulaması
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.
DH Mobil Uygulaması
Yeni bir sürüme kadar uyarıyı gizle