Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt

Teğmen
27 Haziran 2010
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
49 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
geçen yıl
50 metre mesafeye internet aktarma
Merhaba arkadaşlar,

Benim evden 50 metre mesafedeki bir başka eve internet vermek istiyorum. 2 ev de 1. katta arada 50 metre (bir tane cadde ve bir bina var). Daha önce TP-LINK EAP110 OUTDOOR bu ürünü aldım fakat bununla aktarım yapamadım.


Sizce nasıl bir ürün almalıyım? 2 ürün alıp karşılıklı mı kurmalıyım ama arada bir bina var o yüzden cihazları karşılıklı kuramıyorum.


Edit:

Harita üzerinde de böyle;
2 yıl
Projeksiyon Önerisi
Merhaba Arkadaşlar,

Yaklaşık 100 kişilik konferans salonu için projeksiyon arıyoruz. 2 projeksiyon aynı anda yan yana kullanıyoruz. 2sinde de aynı görüntü geliyor.

Şuanda kullandığımız ürün bu;https://www.hepsiburada.com/sony-vpl-dx241-3300-ansi-lumen-1024x768-xga-lcd-projeksiyon-cihazi-pm-HB000008WL3G fakat biz bu ürünün performansından memnun değiliz.

Ayrıca küçük toplantı odaları için 1080p projeksiyon cihazları için öneri alabilirim.

Cihazlarda film vs. izlenmeyecek genelde sunum ve iş için kullanılacak.
2 yıl
Forum Anasayfasında 500 Internal Server Hatası
Merhaba, kullanıcı adı ve şifremle giriş yaptıktan sonra forum ana sayfasına giriş yapamıyorum, 500- internal server error hatası alıyorum. Alt sayfalara giriş yapabiliyorum. Kullanıcı çıkışı yaptığımda yine forum ana sayfasına girebiliyorum.

Farklı bilgisayarlarda denememe rağmen sorun aynı, yaklaşık olarak 1-2 haftadır bu şekilde.Edit: Mesajı önizle dediğimde de açılan sayfada aynı hatayı alıyorum.
2 yıl
Xbox'tan Gelen Mail


Merhaba bu akşam xbox'tan bir mail geldi ve yukarıdaki sayfaya yönlendirdi, anladığım kadarıyla 1 hafta bazi seyleri yapmam engellenmiş.

Sayfa ingilizce olduğu için tam anlayamadım ama anladığım kadarıyla kötü söz kullanmak vsden dolayı böyle bir şey olduğu söyleniyor.

Ama ben bugün ne kimseyle iletişime geçtim ne de kimseye cevap verdim. Sadece birisi bana mesaj attı ve gruba aldı ben cevap bile vermedim gruptan çıktım ve mesaj göndereni engelledim.
4 yıl
Xbox Almayı Düşünüyorum, Tavsiyeleriniz ?
Merhabalar herkese,

Bir süredir bir oyun konsolu almayı düşünüyordum. Arayışlarım sonucunda Xbox One S almayı düşünüyorum. Daha doğrusu Xbox One S p PS4 Pro 0 şeklinde. Ama büyük ihtimalle Xbox One S alacağım. Bu konuda bir kaç sorum olacak size.
Daha önceden hiç konsol kullanmadığım için sorularımı mazur görün. Cevap verenlere şimdiden teşekkürler.

1- Sizce PS4 ve Xbox One'nın avantajları dezavantajları nelerdir ?
2- Xbox'ı nereden almalıyım ve garanti durumu ne olur ?
3- Oyunlarını nereden almalıyım, neresi ucuz olur ?
4- 500 Gb alsam yeterli midir ? (Sanırım daha sonra Taşınabilir HDD takıp kullanamıyoruz.)
5- Ea Access ve Xbox gold tam olarak nedir, almam gerekir mi ? Takas durumu vs. şeyler var mı yoksa alınan oyun sadece bir Xboxda mı kullanılıyor.

Ayriyeten eklemek istediğiniz konular varsa onları da ekleyebilirsiniz.
8 yıl
İnternet Bağlantısı var Fakat Ağ Bağlantısı Yok

Resimde de görüldüğü üzere internet bağlantım var internete bağlanıyorum fakat etkin ağlarda "şuan hiç bir ağa bağlı değilsiniz" diyor.
Masaüstünde internete bağlanabilmeme rağmen metro uygulamalarında internet bağlantısı yok diye uyarı veriyor.
Bilgisayarımın modeli SAMSUNG NP350V5C-S0GTR.
8 yıl
Win 8 eski reg kayıtlarına alma
Arkadaşlar az önce bilgisayarımın açılmadığından "Dosyalarınızı etkilemeden kişisel bilgisayarını yenileyin" ile sistemi yeniden yükledim fakat daha önce yüklü olan programların windows.old adlı dosyada tutuluyor. Bunları normal yerine getirdim ama programları çalıştırabilmem için reg kayıtlarını da yüklemem lazım.
Eski reg kayıtlarını nasıl yükleyebilirim ?
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.