Donanım Haber

Uygulama ile Aç Kapat butonu
Kayıt
Arama butonu

Yüzbaşı
26 Haziran 2010
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
6 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
11 yıl
Beyler Nedir Bu WebOs İşi
Beyler Donanım haberin o 8 saniyelik reklamlarında HP'nin yeni tablet modelini gördüm.Özellikler süper, fiyat da dehşet derken bir baktım WebOs.Bi yerden patlak verecekti tabii.Peki beyler bu işletim sistemi nasıl bir şey.Flash adam gibi kullanılıyor mu?Marketi nasıl?Siz de eklemek istediğiniz diğer şeyleri yazabilirsiniz.
11 yıl
Çıldırıcam...Conan O'Brien Yardım Et DH
Beyler Conan O'Brien izlemek istiyorum ama site yok ne iş anlamadım.Saat 5 gibi Jay Leno ile beraber tekrarı var diye uyumuyorum ama hasta olacam valla.Bildiğiniz bir site varsa çok güzel olur.İngilizcem fena değildir İngilizce alt yazılı da olur.Alt yazılı olmadan anlayamıyorum adamlar çok hızlı konuşuyor.
11 yıl
İzmir'de Dershane Önerin
Beyler İzmir'de adam gibi eli yüzü düzgün dershane önerir misiniz?11.Sınıfa geçtik.Karşıyaka'da olursa çok güzel olur diğer taraflar ters kalıyor.Hem çıkışta Ps3 de oynarım arkadaşlarla haftalıklarını alırım.Körfeze falan gidip namaz kılamam şimdiden söyleyelim.

Not:O kadar düzgün Türkçe kullandım bir yardım edin
11 yıl
Jay Leno İzleyebileceğim Bir Site?
Arkadaşlar bir süredir televizyondan Jay Leno'yu izliyorum ve ülkesi hakkındaki eleştirilerini çok beğeniyorum.İnterneti şovunu izlemek için araştırdım ancak bir site bulamadım.Sizin bildiğiniz alt yazılı bir site var mı?
11 yıl
İnanılmaz Bir BAsketbol Filmi
Beyler az önce izlediğim filmi sizinle paylaşmak istedim.Filmin adı Glory Road.Basketbol ve ırkçılığı çok güzel yansıtmış.Kazanmak için ne kadar çalışmak gerektiğini anlatıyor falan filan.Ama izleyin gerçekten süper bir film.

Edit:Gerçek bir hikayeden alındığını yazmayı unutmuşum.

11 yıl
Darth Vader vs Adolf Hitler Rap Battle
Evet, bu videoyu yeni buldum eziklemeyin

11 yıl
Konsantrasyon İle İlgili İlaç
Arkadaşlar bu sene lise 3 e geçiyorum ve şimdiden ömür törpüsü sınava hazırlanmaya başladım.Çok çalışkan olduğumdan değil.Anadolu lisesine kapat attık diye derslere hiç ağırlık vermedim 9. sınıftan başlayacağım derslere. Neyse esas olaya gelelim ben derslerde ya da ders çalışırken konsantre olamıyorum.Derslerde Celtics-Lakers finali, Cod, Barca-Madrid ve kızlar favori konularımdır.Hayal alemine dalarım.Bana önerebileceğiniz Konsantre olmak için yararı olan bir ilaç söyleyebilir misiniz?
11 yıl
Dinlemeden Edemiyorum
Beyler Wiz Khalifa'nın Black and Yellow şarkısını dinlemeden duramıyorum.Bir de Rick Ross'un This Is The Life'ı var o da süper.Siz neleri dinliyorsunuz durmadan?

]

11 yıl
silinebilir
silinebilir
11 yıl
Eşit Ağırlık ve Siyasi Bilgiler
Arkadaşlar siyasi bilgiler okumak istiyorum ama bir sorum var.Siyasi Bilgiler eşit ağırlık bölümü müdür?(Saçma oldu ama anladınız)Türkçesiyle Fen-Mat yapanlar da Eşit ağırlıkçılar da girebiliyor mu merak ettim.Yardımcı olursanız çok sevinirim.
Not:Lise 3'e geçeceğim.
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
DH Uygulaması
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
DH App Store Uygulaması DH Google Play Store Uygulaması
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.
DH Mobil Uygulaması
Yeni bir sürüme kadar uyarıyı gizle