Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt

Yüzbaşı
18 Eylül 2005
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
27 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
geçen yıl
CLio 4- 5 Stepway - Duster Kronik Klima problemi olanlar...
Clio 4 ve 5- Stepway - Duster alan arkadaşlar klimalarınızda problem olanlar bu başlık altında problemlerin çözümünü konuşalım.Özellikle clio 5 lerin klima problemini şikayet sitelerinde çok okuyorum. Aynı durum benim aracımda da var. Bu araçlarda kronik klima problemi var olabilir mi acaba.
6 yıl
Satılık i 20 troy crdi
6 yıl
İ 20 TROY 2011 CRDİ
6 yıl
Satılık Hyundai i 20 Troy 1.4 crdi
6 yıl
2011 İ 20 CRDİ
8 yıl
bir jetpa çalışanının yazısı
Diyeceksiniz proje ne oldu? dışardan bakılınca fadıl dolandırdı gibi görülsede o firma çalışanı olarak şunu söyleyeyim.olay hiçte görüldüğü gibi değildi.o zamanlar koç grubu acayip şekilde jetpaya kıl olmuştu.çünkü jetpa son derece büyük projelere imza atmış ve büyük yatırımlar yapmıştı.hatırlarsanız inşaat sektörü olsun, küçük beyaz eşya sektörü olsun ve hatta tatil sektörü olsun ( avrupa ve ortadoğunu en büyük tesisi caprice hotel) bir çok proje. hepside fiyat olarak avantajlı halkın cebini düşünen projeler. en sonda da otomotiv sektörü.hatta hem imza hemde proton türkiyede üretilecekti.
Neyse sonra ne oldu? koç grubu doğan medyasını kullanarak fadılın üzerine gelmeye başladı.jetpanın açıklarını çıkartmaya çalışıyorlardı.devlette üst kademe tanıdıklarını kullanarak her türlü imkanı kullandılar. ve en sonunda 2 açık yakaladılar.bunlar 1- taksitli satış yapılan ürünlerin senetleri üzerinde ki pulların eksik olması 2-ticari defterlerin kanuni süre sonundan bir ay sonra print edilmesi idi. bundan dolayı jetpaya o günün parası ile 1,5 trilyon para cezası verildi.rakam çok büyüktü ve ödeme imkanı yoktu.ilk önce caprice hotele ihtiyadi tedbir geldi, firma küçültüldü, projeler rafa kalktı v.s v.s
Sonuçta firma battı, 2000 insan işsiz kaldı,binlerce kişinin verdiği katılım payları battı herkese yazık oldu.ama en önemlisi türk insanına yazık oldu.
Fadıl Bey imza projesi için hatırladığım kadarıyla, eğer ben bunu türkiyede üretemezsem yurt dışında yaparım diyerek yurtdışında temaslarda bulundu.önce romanya sonra almanya.romanya niye olmadı bilmiyorum ama alman wolswagen firması isim hakkını verilmesi karşılığında kapatmış olduğu bir fabrikada bu aracı üreteceğini söylemiş ama fadıl bey herhalde buna razı gelmedi ki ondan da vazgeçildi.lotusta üretilen 2 adet imza protatipi ise en son jetkent1 de idi şu anda nerde bilemiyorum.


alıntıdır
10 yıl
Kontak kapalıyken hidrolik direksiyon çevrilirse ne olur?
Arkadaşlar kontak kapalı iken hidrolik direksiyon çevrilirse ne olur.Bir kaç kere yaptım aklıma karpuz kabuğu geldi.
14 yıl
97 MONDEO GHİA MI 2002-2003 MAREA MI
ARKADAŞLAR SİZE DE SORAYIM DEDİM SİZ OLSANIZ 12 BİN YTL YE NE ALIRSINIZ.DAHA BAŞKA MARKALAR DA OLABİLİR..
14 yıl
ACİL YARDIM 98 MEGANE-98 MONDEO GHİA-MAREA LİBERTY SİZ OLSANIZ HANGİSİ DERSİNİZ?
Arkadaşlar 12000 ytl bütçem var.mondeo 98 ghiaya (biliyorsunuz araç full) kafayı taktım 100 bin km civarı temiz bi tane buldum tüp takılı değil.ancak megane 98 model sceniclerde aynı fiyat sanırım.bi de marealar nasıl liberty falan 2003 bu fiyata bulunur heralde ne dersiniz siz olsanız tercihiniz ne olur..
14 yıl
alınık 98-ghia(mondeo) acil
arkadaşlar 97-98-99 model mondeo ghia arıyorum.max 11.000 ytl ye
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.