Donanım Haber

Uygulama ile Aç Kapat butonu
Kayıt
Arama butonu

Yüzbaşı
08 Haziran 2010
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme (?)
80 (Bu ay: 1)
Gönderiler Hakkında
geçen yıl
Tüp Mide Ameliyatı Oldum. ( Düşünenler ,merak edenler gelsin)

Merhaba dostlar. Uzun uzun diyet süreçleri geçirdim. 3 kilo verdim 5 kilo aldım derken 115 kiloya geldim sonunda. Bu işin böyle olmayacağına karar verdim ve tüp mide ameliyatı olmaya karar verdim. Daha sonra araştırmaya başladım ve Hasan Erdem hocayı buldum ve onun ekibine ameliyat oldum. Boyum 1.76 kilom 115 olarak bu ameliyata girdim. Bazıları bu kiloyla neden girdin diyecek ama artık kilo işinden sıkılmıştım. Ameliyattan bir gün önce tüm tetkiklerim yapıldı. Ameliyat için uygunsanız ameliyat yapıyorlar. Ameliyat anına ait hiçbir şey hatırlamıyorum . Ameliyat 1 saat sürüyor yaklaşık. Ameliyattan sonra büyük acı olmuyor ama gaz sancısı fena oluyor. İnsanı en çok yıpratan bu. Su çok az kapak kapak veriliyor on dk. da bir. 3 gün sonra yani 4. gün taburcu oldum. Şu an ameliyat üzerinden 10 gün geçti. Sağlık durumum gayet iyi. 115 kilodan 107.5 kiloya düştüm. Burada can sıkan nokta soğuk su içememek ve sürekli herbalife türünde shake içmek yordu ve bıktırdı biraz. Sorularınız varsa alabilirim.Edit 1: 26.07.2021 itibariyle 12.9 kilo verdim. Bugün tam birinci ayım. Bunun 8.7 kilosu yağdan gitti. 115.6 ile başlamıştım. 102.7 oldum.

3 yıl
Ea access sorunu
Selam arkadaşlar ikinci el xbox one x alarak aranıza katıldım. Hemen ea access üyeliği aldım fakat xbox one x üzerinden ea access uygulamasına girdiğimde farklı bir ea üyeliği çıkıyor ve konsol üzerinden bunu halledemiyorum. Bu konuda bilgisi olan var mı?
4 yıl
Xiaomi mi5s plus düşük wifi hızı sorunu
Selam arkadaşlar. Bende mi5s plus var. Yazılım olarak 10.2 stabil sürüm var. Bazen wifi çekim çok düşüyor. Normalde evimde 100 mbps hız var. Bazen hızı 5-10 olarak alıyorum. Wps ile bağladığımda hız yerine geliyor hemen 100'lere çıkıyor daha sonraki zamanlarda yine düşüyor. Başka cihazlardan wifi ile hız testi yaptığımda 100'lerde çıkıyor hani sorun modemde desem. Bununla alakalı sorun yaşayanınız veya çözüm önerisi olanınız var mı?
4 yıl
Sizce internet hızım YouTube'den video için yeterli mi? Fotoğraflı
Bu hızla 360p video izleyebilir miyim?

4 yıl
Fakirliğin Lüzumu Yok Gençler


6 yıl
Türkiye'de yaşayan insanların iyi özellikleri var mı ?
Sizce insanımızın iyi özellikleri var mı ?
7 yıl
Ak parti düşmanlığı ile ülke düşmanlığını karıştırır oldunuz...
Milli takım yener sevinmezsiniz, olimpiyatları kaybettik diye sevinirsiniz, milli araba ile ilgili prototip yayımlanır daha detayını bilmeden hemen karşı çıkarsanız. Başında ak parti olan her şeye istemezük diye bağırırsınız. Allah aşkına siz ne işe yararsınız? İyice şirazeniz kaydı. Ak partiyi sevmeyin, oy da vermeyin tamam ama iyi olan her şeye de çamur atmayı bırakın.
7 yıl
Ankara'da, Şurada burada toplanan barış güvercinleri...
Niye öldürülen polisler ve askerlimiz için ses çıkartmıyorlar ? Ağızlarına sakız gibi dolamışlar barış barış. Bunların barıştan anladığı çocuğunun yanında , karısının yanında polis öldürmek, asker öldürmek.Türk milleti elbet bu yaşananların hesabını bir gün soracak. PKK ve destekçileri nereye kaçacak göreceğiz o zaman. Bunları barış isteyen bir kitle olarak da gösteren medyaya yazıklar olsun alayı pkk destekçisi.
7 yıl
Şehit Polislerimizin Toprakları Bol Olsun...
Ankardaki olayda şehit olan polislerin ailelerine sabır diliyorum...Birilerinin, barajı geçeceğim diye kendi yandaşlarını öldürecek kadar gözleri körelmiş yazıklar olsun...Suruç , diyarbakır,burası bu üçü de Pkk ' nın işi....
7 yıl
Nobel ödülünü alan Aziz Sancar'dan Arap mısınız Sorununa muhteşem cevap...
Harika vermiş vevabı...
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
DH Uygulaması
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
DH App Store Uygulaması DH Google Play Store Uygulaması
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.
DH Mobil Uygulaması
Yeni bir sürüme kadar uyarıyı gizle