Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt

Yüzbaşı
21 Mayıs 2010
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
10 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
10 yıl
Hangi Hukuk Fakültesi
Merhaba arkadaşlar,

tm-2 sıralamam 6384 ,sadece Ankara' daki üni.lerden tercih yapıcam

hukuk için kafamda 3 alternatif var.

birinicisi yıldırım beyazıt,bu sene açılıyor,etlikte geçiçi bir yerleri var.Birkaç sene içerisinde ana kampüslerine taşınacaklarmış.Ama akademik kadrosunun belli olmaması beni tereddüte düşürüyor.

ikincisi çankaya üni. burası da yeni kampüse taşınıyor ama bir tek hukuk fakültesi eski yerinde kalıcakmış.Orası da bir üniversiteden çok liseyi andırıyor.Çankaya'nın en önemli avantajı bursu hiç bir şekilde kesmemesi

üçünsü ise turgut özal üni. Hukuk fakültesi bu sene açılıyor.Kampüsü küçük olsa da çok güzel.Yalnız burs konusu biraz sıkıntılı.Arka arkaya iki dönem not ortalaması 2.2 'nin altında kaldığı zaman burs kesiliyor.

Çok kararsız kaldım.Sizce bu üçü için nasıl bir sıralama yapmalıyım?
11 yıl
Coğrafya-1
Arkadaşlar coğrafyaya neredeyse hiç çalışmadım.Şuna bakmadan sınava girme dediğiniz bir konu var mı ?
11 yıl
Tarife Değişikliği
Net4 paketinden Net6'ya geçmeye karar verdim.Şimdi tarifeyi değiştirsem hemen geçerli olacak mı yoksa ay başından itibaren mi geçerli olacak ? Bir diğer sorum ise tarife değişikliğinde herhangi bir ücret alınıyor mu?..Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler...
11 yıl
350-450 TL Arası Telefon Tavsiyesi
Telefonda aradığım özellikler müzik çaları iyi olmalı, kamerası kötü olmamalı,ekranı küçük olmamalı ve de telefonda oyun oynamayı seven biriyim..Aslında 5800 almayı düşünyordum ama forumda okuduğum yorumlar pek iç açıcı değil.Şu an vatan bilgisayarda 460 tl gözüküyor.Sizce almalı mıyım ? .Tavsiyelerinizi bekliyorum..
11 yıl
Sınav Dersanesinin Gazi Üniversitesi'ndeki Sınavı
Sınavın cevap anahtarı elinde olan var mı acaba?
11 yıl
Kimya Kitap Önerisi
Merhabalar;

Ea öğrencisiyim ve Kimya çalışmaya başlıyacağım.Temelim neredeyse hiç yok,buna göre konu anlatımlı kitap önerilerinizi bekliyorum.Şimdiden teşekkürler..
11 yıl
Gözde arpacık
Merhabalar;

Dün akşamdan beri sağ gözümde bir ağrı vardı.Geçer diye düşündüm ama arpacık çıkıyormuş meğersem.Acaba nasıl engelleyelibilirim çıkmasını ya da en azından gözümün şişmesini.Şimdiden teşekkürler..
11 yıl
Heyet Raporu
Merhabalar arkadaşlar;

Konuyu nereye açacağımı tam bilemedim ama en uygun burayı gördüm.Ben Ygs'ye hazırlanıyorum ve heyet raporu almayı düşünüyorum.Merak ettiğim konu heyet raporu alırsam ileride bir sıkıntı yaşar mıyım? Askeriyeye,memurluğa girerken sıkıntı olabileceği söyleniyor.Bu konuda bilgisi olan arkadaşların yardımlarını bekliyorum..
11 yıl
Ttnet Teknik Servis
Merhabalar;

İnternetimde sürekli kesilmeler oluyordu..Ttnet'i aradım arıza kaydı yaptılar,bağlı bulunduğum yerdeki telekom'a yönlendirdiler.Yarın ordan gelip arızayı giderecekler.Merak ettiğim soru bu teknik servis ücretli mi acaba,ücretliyse ne kadar ?

Teşekkürler şimdiden..
12 yıl
TTNET Fatura Hakkında
Merhabalar,

Geçen ay TTNET'in hoşgeldin kampanyasıyla internet bağlattırdım.(9,90 olan).İlk ay faturam 41 lira geldi.İlk ay kota kullanımım 3,7 gb yani geçmedim.Bağlantı ücreti 2liralık taksitlerle 12 ay boyunca faturaya yansıtılcak diyordu.Peki bu 41 lira nasıl oldu.TTNET'in ilk ay aldığı başka ücretler var mı acaba..Yardımlarınızı bekliyorum..
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.