MİNİ SÜRÜM

Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt

Yüzbaşı
11 Şubat 2004
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
2 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
13 yıl
SATILDI Kalmadı !...Pathos --> Akara , Antalya içi GB takas
SATILDI. HİÇ KALMADI İLGİNİZE TEŞEKKÜRLER

Pathos u bıraktım elimde 15 gb mevcut uygun bi oranla Akara GB ile takas etmek istiyorum . Takas Antalya içi yüz yüze olacaktır ilgilenen ler msn eklesin. kirmizi_tilki@hotmail.com
13 yıl
SATILDI !...Pathosta Antalya içi Satılık 15 gb yada Akara Takas
Pathosta Satılık 15 gb mevcut. Satış Antalya içi Yüz yüze olacaktır. Fiyat 17 ytl dir. Alternatif olarak Akara serveriyle takas da olabilir. Msn: kirmizi_tilki@hotmail.com

İsteyen gittigidyor üzerinden kk ile de alabilir. Toplu alımlarla indirim olur. İlgilenenler pm msn veya buraya yazssın . İlginize şimdiden Teşekkürler.

SATILDI. HİÇ KALMADI İLGİNİZE TEŞEKKÜRLER
13 yıl
Akara da NP li Char Alınır!...
Akarada Np li Char alınır... Irk, tür farketmez fiyat makul olsun yeter. İl Antalya ama diğer illerlede anlaşırız. Tekliflerinizi buraya bekliyorum. İlginize şimdiden teşekkürler...
14 yıl
Antalya içi Pathos da GB alım
Antalya içinden Pathosda GB alıcam ilgilenenler pm atsın lütfen.
17 yıl
Win 2003 Serverde İnternetle başım belada
Merhaba Arkadaşlar.
Dün sabah saatlerinde windows SBS 2003 Server makinamızı win uptade ederken internet bağlantısında(dialup) yavaşlama tesbit ettim. İnternet bağlantısının özlelliklerine bakınca giden paket sayısının deli gibi arttığını gördüm. Yaklaşık 3,5K/sn ki böyle upload yapmak dialupta imkansız. Gelen paket yok. Daha önce SQL serverlere bulasan bir virüsün böyle birşey yaptığını biliyorudum. Ama terminallerden birine bir trojan bulaşmıştır diye düşündüm. Terminalleri teker teker kapattım ama malesef sorun ana makineden kaynaklanıyordu. Serverde SQL de yoktu. Ayrıca Serverde Norton SBS Antivirus kurulu ve ISA serverde çalışıyor. Bildiğim tüm kontrolleri yaptım. Zone alarm ı kurdum. Lavasoft Adware ve Norton ile ana makineyi taradım ama durum hala aynı. Registery kayıtlarında Run bölümünde yabancı bir programda yok. Görev yöneticisinde de yabancı program yok.Bu konuda bilgisi olan varmı? Yardımlarınızı bekliyorum. Acaba yeni bir virüs yada solucanlamı karşı karşıyayız.[xx(]
17 yıl
Win 2003 Server İnternetle başım belada
Merhaba Arkadaşlar.
Dün sabah saatlerinde windows SBS 2003 Server makinamızı win uptade ederken internet bağlantısında(dialup) yavaşlama tesbit ettim. İnternet bağlantısının özlelliklerine bakınca giden paket sayısının deli gibi arttığını gördüm. Yaklaşık 3,5K/sn ki böyle upload yapmak dialupta imkansız. Gelen paket yok. Daha önce SQL serverlere bulasan bir virüsün böyle birşey yaptığını biliyorudum. Ama terminallerden birine bir trojan bulaşmıştır diye düşündüm. Terminalleri teker teker kapattım ama malesef sorun ana makineden kaynaklanıyordu. Serverde SQL de yoktu. Ayrıca Serverde Norton SBS Antivirus kurulu ve ISA serverde çalışıyor. Bildiğim tüm kontrolleri yaptım. Zone alarm ı kurdum. Lavasoft Adware ve Norton ile ana makineyi taradım ama durum hala aynı. Bu konuda bilgisi olan varmı? Yardımlarınızı bekliyorum.
17 yıl
Bizim DH foruma da bi teknik yardım lazım
Microsoft OLE DB Provider for SQL Server error '80040e14'

The log file for database 'db4653' is full. Back up the transaction log for the database to free up some log space.

D:\WWW\LOCAL\SPONSOR\DONANIMHABER_COM\FORUM_DONANIMHABER_COM\HTTP\../../http/admentor/include/admentordb2.asp, line 61
Hatası alınıyor. Geçen haftada vardı. Serverde alan dolmuş. (log dosyası için veya reklam bannerinin yüklendiği yerde sorun var) İlgililere duyrulur.
17 yıl
Ge Force FX 5200 bios güncellemesi
Merhaba Geforce FX 5200 128 Mb markasını bilmediğim bir görüntü kartım var. Bios Update i yapmak istiyorum ama maalesef update dosyası bulamadım site önerebilirmisiniz. Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

Görüntü bios tarihi : 04/04/2003
versiyon: 4.34.20.18.00
Elimde başka bilgi yok. Nvidia sitesinde üretici firmanızla bağlantı kurun yazıyor sadece. Kartın üzerine bak demeyin marka ile ilgili birşey yazmıyor.
17 yıl
Tüm Yetkili Ilgili ve kullanıcılar dikkatine
Konu önemli burada belki yeri değil ama bir sıkıntımı; dile getirmek istiyorum. Yaklaşık 1 aydır bu foruma takılıyorum. Buradaki ortam ilgimi çekmişti. Bilgisayar sistemleri konusundaki bilgi ve tecrübelerimi paylaşabilmek. Bilmediklerimi öğrenmek gibi saf niyetlerle sorulan sorulara gayet ciddi ve araştırarak çözüm niteliğinde cevaplar vermeye çalışıyorum. Ama genelde gördüğüm bazı davranışlar burdan bayağı; beni soğuttu hatta yakında tamamen bırakmayı düşünüyorum. <font color='red'>1 )</font id='red'>Bazı arkadaşlar sırf laf olsun diye hiçbir mantığı ve gereği olmayan hatta forumu inceleseler daha önce sorulmuş; ve cevaplanmış; sorular tekrar tekrar soruluyor.
<font color='red'>2 )</font id='red'>Diğer bir konuda (asıl beni kızdıran konu) bazı gereksiz, aylak yeni yetme insanlar gelip laf olsun cevap sayımız yükselsin diye hiç bir çözüm sunmayan bilgi ve cehaletlerini ortaya koyan cevaplar atıyorlar. Hemde alakalı alakasız her soruya ... Sonuçta herkes herşeyi bilmeye bilir... Ama bilmediğini de kabul etmek herşeye ahkam kesmemek lazım. Çünkü bir bilen arkadaşsayesinde hepimiz öğrenebiliriz.
<font color='red'>3 )</font id='red'> Bazı küstah arkadaşlarda sordukları; soruları; tüm iyi niyetinizle araştırıp zaman ayırıp cevaplamanızın karşılığı; olarak bir teşekkürü bile çok görüyorlar üstüne üstlük birde kimse bilmiyomuş; onu bende biliyordum gibi yorumlar yapıyorlar.
Sayın forum kullanıcıları; ve yetkilileri bu konulara dikkat edilmeli yoksa buralarda bilgili ve ilgili arkadaş sayısı gitgide azalacaktır.

Belki eleştiri dozunu biraz aştık ama bu konular beni bayağı bi bunalttı. Diğer arkadaşlardan da özür diler desteklerini beklediğimi belirtmek isterim.
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.