Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt

Teğmen
16 Nisan 2010
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
35 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
8 ay
LG R590 DİZÜSTÜ BİLGİSAYAR FANI SÜRTÜNME SORUNU

Birkaç gün önce başladı bu sorun. Yıllardır beni idare eder ancak ben bu sese bir gün tahammül edemedim. İçerisini söktüm, temizledim, bir şeye sürtüyor mu diye baktım ancak yok zaten sürekli olarak ses gelmemesi beni delirten şey, sürekli olsa sürtündüğü parçayı koparıp, kesip atıcam. Kullanımımdan kaynaklı mı diye düşünenleriniz olabilir, maalesef ki bataryası bizi terk edeli çok oldu.. Her zaman masanın üzerinde prize takılı olarak kullanıyorum. Fanın olduğu bölgeye fazladan baskıda uygulamıyorum. Video olayı gösteriyor ama yazayım yine'de istedim. Benim aklıma gelmeyen ancak sizin ''şundan kaynaklı olabilir'' diye düşündüğünüz farklı bir sorundan kaynaklanıyor mudur diye bu başlığı açtım umarım cevap verirsiniz.
Normal çalışma sesi ve düzeyi bu senelerdir böyle çalışıyor


https://streamable.com/b4z39d


https://ibb.co/JxfFmBJ


Sıkıntılı çalışma sesi ve düzeyi bu şekilde toplamda 6-7 saniye sürüyor her 5 dakikada 5 veya 6 defa tekrarlıyor bunu,


https://streamable.com/ydfni8


https://ibb.co/R2sR2VW

9 ay
EKŞİSÖZLÜĞÜN REKLAM TEMALARININ GÖZ BOZMASI!!!

Ulan kaç sene oldu çaylağım,(orada bile adam kayırma var şaka gibi bugün şans eseri okudum), ülke gündemini hem buradan hemde ekşisözlükten takip ediyorum ama bu renk seçeneklerinden gına geldi. ya en olmadık cırtlak bir renk üzerine beyaz yazı yada bembeyaz ekran üzerine simsiyah yazılar yazıyorlar iki üç satır okuyup etrafınıza bakınca yazılarda sizle birlikte geliyor. Bilerek yapıldığını şuradan anlıyorum (mobil webden giriyorum) “normal görünüme dön butonu” sitenin sonunda... baya bir kaydırmak ve kaydırırkende reklamlardan nasibinizi almanız lazım.

12 ay
ARÇELİK CE BELGESİ TEMİNİ SORUNU
Kısaca özet geçeyim zamanınızı fazla almak istemiyorum, devlete karşı yapılan inşaat/tadilat,onarım işleri için malzeme kabul formu denen bir belge ile; tse,iso veya ce belgelerine sahip markaların ürünlerini kullanmanız, aynı zamanda alternatif olarak seçilecek 2 farklı markanında (tse,iso veya ce)belgelerini sunmanız gerekiyor.

bu arkadaşların sitelerinde bu belgelere yer verilmiş satış yaptığı,yapmadığı her ülkenin kalite standartlarına uygunluğu gösterilmiş ancak sadece yazı ile yazıp indirilebilir/görüntülenebilir bir belge sunulmamıştır. link

geçtiğimiz haftalarda çağrı merkezini arayarak saniyede sadece 1 kelime ''okuyabilen'' konuyu uzata uzata anlatan bir arkadaşa denk geldim ve o an tüm işi gücü bırakıp bende onun hızına inerek konuşmayı sürdürdüm anlaşılan dokunmuş olmalı ki, yavaş konuşmasından vazgeçti. almak istediğim belgelerin ait olduğu klimaların btu aralığını verdim, konuyla ilgili bilgileri yetkili arkadaşlara ilettiğini ve geri dönüş yapılacağını söyledi. Herhangi bir bilgilendirme olmadı tabii.

ikinci kez az önce canlı destek ile görüşme sonucunda verdiğim bilgiler yine yetkili birilerine gitti, umarım bu sefer istenilen belge tarafıma gelir... Böyle olacağını bilseydim satın almayı geç alternatifler arasını bile koymazdım, sanırım beko,grundig,altus, gibi marklardada aynı sorun var emin olmamakla birlikte söylüyorum. ve güvenlide olmamakla birlikte şöyle bir site var,link bozulursa ana sayfadan>ürünler kısmına tıklamanız gerekebilir. Buradan gördüm

CE,ISO,TSE/TSEN belgeleri kesinlikle daha yaygın ve kolay şekilde ulaşılabilir olmalıdır diye düşünyorum, bu kadar zor olmamalı yahu siz koyun tüm bulduğunuz belgeleri biz aralarından arar buluruz. Gir bak alarkonun sitesine yüzlerce sayfa pdf var, gree marka klimalarda da aynı şeyi yaşadım, 5 dakika sonra türkiye temsilcisi arkadaş telefon ile arayıp mailin tarafıma ulaşıp ulaşmadığını sordu,

yazımı buraya kadar okuduğunuz için teşekkür ederim özet olur diye düşünmüştüm ancak olmadı sanki, bu arada bu kadar yazı yazmışsın, kötülemişsin yerli milli türk markasını ahanda tüm belgelerin bulunduğu site gir indir bak diyen biri varsa kafama fırlatabilir siteyi, tse'nin belge sorgulama kısmını atmayın'da
3 yıl
MARKA PARK 29 Ekim'e Özel %29 indirim + 100 tl indirim kodu**
Adminlerden ricam konuyu bitenlere taşıyabilirler mi ? Konuyu kapatmamın doğru olacağını düşünmüyorum. Eğer arkadaşlarımız herhangi bir sıkıntı ile karşılaşırlarsa tekrar burada şikayetlerini -nasıl memnun olduklarını yazıyorlarsa- paylaşabilsinler, teşekkürler,@frdbb Marka park 100lira kodu her üründe geçerli demiş arkadaşımız bilgi için teşekkürler, siz yinede sepette deneyin arkadaşlar.
@kalamar01 %20 indirim yapan kod geldi DBHQC7I arkadaşımıza bilgi için teşekkürler,


Marka parkta geçerli olan şöyle bir kod daha var, 99INDKD01

Deriden ve Marka Park online alışverişlerde sepette* bugün'e özel %29 indirim, https://www.deriden.com.tr/

Marka Park Timberland'e özel + 100tl indirim kodu (500 lira ve üzeri harcamalar için);47E7TBL9C1https://www.markapark.com/

Örnek vermek gerekirse 1100 liralık birçok ürün veya ayakkabı diyelim zaten %50 indirimde 550 liraya iniyor ekstra %29 indirim ve 100 tl indirim koduyla alacağımız ürün 290 liraya kadar iniyor. Kargo bedeli (Ups) 9tl, (her ürün x 9tl)

*(Birçok ürün zaten indirimde tüm indirimlere ek)
**(Timberland'e özel)
Benim bildiklerim bu kadar teşekkürler3 yıl
TRT1 SESİN ILERDEN GELİYOR NEDIR BUU
Nedir ? Sesimi duyuun
4 yıl
4000'E KADAR ÇİZİM(autocad,lumion) ÖNERİ
Mimarlık okuyan biri icin, tavsiyelerinizi bekliyorum
4 yıl
Yapı Statiği Soruları (Kafes Sistemler)
Merhabalar, şu 3 soruyu çözmeme yardımcı olurmusunuz ?
4 yıl
L4D3?
bide bakıyormuşuz bu e3'te ilk fragmanını yayınlıyorlarmış ne efsane olmazmı ??? Ömrümüz bu oyunu beklemekle geçti,,, 8 sene .
4 yıl
YENİ FLO REKLAMI - SİZCE BU BİR GÖZ YANILMASIMI???
Televizyonda sadece saniyesine denk gelip RUBY ROSE'u görüyormuş gibi oldum ve bu işin peşini bırakmadım. Öncelikle reklamı buldum toplamda 1 saniyelik 3 sahnesine denk geldim çekilen açılardanmıdır bilinmez efsane benzettim ben sizin görüşleriniz ?

Reklam gibi olmasın ama reklamın linki;

https://youtu.be/GTAwLgp_ik4

Ruby Rose kim diye soruyorsanız;
olabilir insanlık halidir. JW 2'de gördüm bende, sonrasında bırakamadım...
4 yıl
LMAO>ROFL ????
Yoksa ikiside birbirlerinin eş anlamlılarımıdır?
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.