Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt

Yarbay
14 Nisan 2010
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
5 üye
Görüntülenme (?)
154 (Bu ay: 2)
Gönderiler Hakkında
3 ay
Mezun Olacakken Okuldan Atıldım

Pamukkale Üniversitesi Makine Mühendisliği okuyordum. Geçen yılın ikinci döneminde 3 ders sınavı başvurusunda bulundum ve bunları geçerek tüm derslerimi temizledim. Ancak 2 stajım da duruyordu ve ilkini yazın yaptım. Okullar açıldıktan sonra staj raporumu okula teslim ettim ve sonucu beklerken birkaç gün sonra pusula bilgi sisteminde öğrenci durumuna "başarısızlıktan dolayı kaydı silindi" yazıyordu. Bölüm başkanlığına dilekçe yazıp kaydımın geri alınmasını isteyeceğim ancak çok korkuyorum sizce geri alabilirler mi hukuki olarak?


Ders kaydı yapmadım yani harç ödemedim tüm dersleri temizlediğim için ancak yönetmelikte "öğrenciler staj yapıyor olsalar bile öğrenim ücretlerini ödemelidirler" gibi bir ifade var. Sanırım bu yüzden çıkarıldım. Yapabileceğim bir şey var mıdır?

4 ay
Şu İki Kasa İyi Midir?

Technopc Quantum Gaming APU AMD Ryzen 3 3200G 8GB DDR4 240GB SSD Fiyatları ve Özellikleri (n11.com)Rogame AMD Ryzen 3 3200G 8GB 240GB SSD Freedos Masaüstü Fiyatı (hepsiburada.com)İşyerine bu iki kasadan birini almayı düşünüyorum sizce iş görürler mi? Hangisi daha iyidir veya başka önerilerinizi alabilirim 3500 lirayı geçmeyecek şekilde.

4 ay
2500 - 3500 Arasında Kasa

Ofise bilgisayar kasası almamız gerekiyor bu fiyata kasa toplamamız mümkün müdür? Teşekkürler.

geçen yıl
Poco x3 mü Mi 10 Lite mı?

Yarın bu iki telefondan birini almayı düşünüyorum hangisi daha iyidir genelde oyun oynarım.

geçen yıl
Kuzenime 2500-3000 lira civarı laptop arıyoruz
Üniversiteye giden kuzenime günlük ihtiyaçlar için laptop almamız lazım. 3000 lirayı çok aşmayacak şekilde internete girip çıkma film izleme gibi işlemler için yavaş kalmayacak bir laptop bulabilir miyiz? Teşekkürler.
geçen yıl
RTX 3000 serisi için laptop beklenir mi?
Laptopa gelmesi 6 ay gibi bir süreyi bulur diyorlar. Ben de yeni laptop almayı düşünüyordum ancak hem yüksek performanslı hem düşük fiyatlı oluşu dikkatimi çekti. Sizce birkaç ay idare edip bu ekran kartlarının laptopa gelmesini beklemeli miyim? Bir yandan doların daha da uçma ihtimali var... Fikir paylaşımlı bir sohbet olarak konuyu genişletebiliriz mesela bu ekran kartlarının laptoptaki geleceği ne olur gibi... Yorumlarınızı bekliyorum.
geçen yıl
Şu İki Cihazdan Hangisi Daha İyi Sizce?
geçen yıl
Maks. 15000 Tl ye Oyun Laptopu Önerir Misiniz?
Ekranı büyük (17.3") ve ses sistemi güçlü olursa iyi olur. Tavsiyelerinizi bekliyorum teşekkürler.
geçen yıl
Labtoplarda subwoofer10 yıllık Monster dizüstü bilgisayarımda şu şekil 2 tarafta da subwoofer var bu sayede çok güçlü ses çıkışı alabiliyorum. Lakin yeni nesil labtoplarda bu tasarımı göremiyorum. Yeni labtop almayı düşünüyorum ancak her seferinde şu özellik sayesinde elimdekinden vazgeçemiyorum. Neden bu subwooferlar yeni labtoplarda yok? Ve yeni labtoplardan güçlü ses çıkışları alınabiliyor mu, yeni alsam bunun olmamasının çok eksiliğini çeker miyim sizce?
geçen yıl
10 Yıllık Dizüstü Bilgisayarımın Sorununu Çözebilir miyiz?
Dizüstü bilgisayarım açıldıktan bir süre sonra tamamen donuyor, klavye ve fareye cevap vermiyor yeniden başlatmak durumunda kalıyorum ve sonra yine aynı şeyi yapıyor. Nadiren de mavi ekran veriyor bazen de yeniden başlattığımda ekran hiç gelmiyor siyah ekranda kalıyor. Ekran kartını değiştirmeyi denedim ama sorunum çözülmedi. Neden olabilir acaba?
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.