MİNİ SÜRÜM

Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt

Yarbay
14 Nisan 2010
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
5 üye
Görüntülenme (?)
116 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
6 ay
Poco x3 mü Mi 10 Lite mı?

Yarın bu iki telefondan birini almayı düşünüyorum hangisi daha iyidir genelde oyun oynarım.

8 ay
Kuzenime 2500-3000 lira civarı laptop arıyoruz
Üniversiteye giden kuzenime günlük ihtiyaçlar için laptop almamız lazım. 3000 lirayı çok aşmayacak şekilde internete girip çıkma film izleme gibi işlemler için yavaş kalmayacak bir laptop bulabilir miyiz? Teşekkürler.
8 ay
RTX 3000 serisi için laptop beklenir mi?
Laptopa gelmesi 6 ay gibi bir süreyi bulur diyorlar. Ben de yeni laptop almayı düşünüyordum ancak hem yüksek performanslı hem düşük fiyatlı oluşu dikkatimi çekti. Sizce birkaç ay idare edip bu ekran kartlarının laptopa gelmesini beklemeli miyim? Bir yandan doların daha da uçma ihtimali var... Fikir paylaşımlı bir sohbet olarak konuyu genişletebiliriz mesela bu ekran kartlarının laptoptaki geleceği ne olur gibi... Yorumlarınızı bekliyorum.
8 ay
Şu İki Cihazdan Hangisi Daha İyi Sizce?
8 ay
Maks. 15000 Tl ye Oyun Laptopu Önerir Misiniz?
Ekranı büyük (17.3") ve ses sistemi güçlü olursa iyi olur. Tavsiyelerinizi bekliyorum teşekkürler.
8 ay
Labtoplarda subwoofer10 yıllık Monster dizüstü bilgisayarımda şu şekil 2 tarafta da subwoofer var bu sayede çok güçlü ses çıkışı alabiliyorum. Lakin yeni nesil labtoplarda bu tasarımı göremiyorum. Yeni labtop almayı düşünüyorum ancak her seferinde şu özellik sayesinde elimdekinden vazgeçemiyorum. Neden bu subwooferlar yeni labtoplarda yok? Ve yeni labtoplardan güçlü ses çıkışları alınabiliyor mu, yeni alsam bunun olmamasının çok eksiliğini çeker miyim sizce?
8 ay
10 Yıllık Dizüstü Bilgisayarımın Sorununu Çözebilir miyiz?
Dizüstü bilgisayarım açıldıktan bir süre sonra tamamen donuyor, klavye ve fareye cevap vermiyor yeniden başlatmak durumunda kalıyorum ve sonra yine aynı şeyi yapıyor. Nadiren de mavi ekran veriyor bazen de yeniden başlattığımda ekran hiç gelmiyor siyah ekranda kalıyor. Ekran kartını değiştirmeyi denedim ama sorunum çözülmedi. Neden olabilir acaba?
9 ay
2500-4000 arası Dizüstü Arıyorum
Film dizi izlemek internette gezinmek gibi günlük işlerimi yapabileceğim bir dizüstü bilgisayar arıyorum. Oyun oynamayacağım. Sabit diski SSD olursa güzel olur. Zaten başka hangi özelliğine dikkat etmem gerekir bilmiyorum. Yardımcı olur musunuz? Teşekkürler.
10 ay
Kia Sportage mı Opel Grandland X mi?
Sıfır SUV araç almak istiyorum yaklaşık 300 bin lira civarı bütçem var. Kia Sportage Prestije Paket ile Opel Grandland X Excellence Paket arasında kaldım. Hangisi daha iyidir bilenler kullananlar izlenimlerini aktarma konusunda yardımcı olabilirler mi? Teşekkürler.
geçen yıl
500-600 liraya Toz Torbalı Süpürge Arıyorum
Evimize alacağız. Önerileriniz nelerdir?
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.