Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt
E

Binbaşı
07 Nisan 2010
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme (?)
47 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
E
5 yıl
Jollytur rezaleti
Bugün ödemesini yaptığım hotel rezervasyonunu "size ucuz fiyattan vermişiz" diyerekten iptal ettiler.Böyle birşey ilk defa başıma geliyor,rezillik.
E
5 yıl
Euro aldı basını gidiyor
Özellikle Yeni araç alımında bizi etkileyecek gibi görünüyor, yılsonuna doğru araç alma planım vardı.Ne yapmak lazım,önerilere açığım.
E
5 yıl
VW CEO'su: "Tesla’nın yaptığı her şeyin daha iyisini yaparız”
Elektrikli araç piyasası ortalığı iyice kızıştırıyor.

Bilindiği gibi Volkswagen Grubu dünyanın en büyük otomobil üreticilerinden biri ve bu nedenle firma elektrikli araçlar konusunda Tesla’yı geride bırakabilecek kaynakları olduğuna inanıyor.

Tesla, VW'nin elektrifikasyon planlarından epey ileride ve Silikon Vadisi çıkışlı otomobil üreticisi gelecek yıl sonuna kadar yılda 500.000 otomobil üretmeyi ve 2020 yılına kadar da bir milyon üretmeyi planlıyor. Ancak tüm bunlara rağmen Volkswagen kazanacağından son derece emin. Volkswagen patronu Herbert Diess, yakın tarihli bir basın konferansında şunları söyledi:

“Tesla’nın yapabildiği her şeyin daha iyisini yapabiliriz.”
Otomobil üreticisi 2019-2020 yılına kadar EV pazarına girmeyecek ancak 2025 senesine kadar bir milyondan fazla elektrikli araç satmayı planlıyor. Diess sözlerine şöyle devam etti:

“Değişmekte olan bu yeni dünyada piyasanın lideri olacağımıza dair kendimize olan güvenimiz tam.”
Volkswagen’in yüksek hacimli elektrikli araç satışı gerçekleştirebilecek kadar kapasite ve kaynağa sahip olduğu kesin. Ancak kesin olmayan şey bu gerçekleşebilecek mi? “Tesla’nın yaptığı her şeyin daha iyisini yaparız” demek biraz fazla ileri gitmek mi?

“Yeni platformumuz ile onları [Tesla’ı] durdurmak ve dizginlemek en büyük hırsımız.”
Volkswagen CEO’su son derece hırslı ve Volkswagen de bu vaatleri gerçekleştirebilecek kadar büyük bir şirket. EV segmentinde kıyasıya bir rekabet olması tüm dünya insanları için iyi bir haber.

https://tr.motor1.com/news/145424/vw-ceosu-teslanin-yaptigi-her-seyin-daha-iyisini-yapariz/
E
5 yıl
ADSL ve vdsl
Türknete yeniabone oldum kullanıcı adı ve şifrem geldi vdsl modem almadım,eski bir adsl modemi bağladım geçici olarak ancak dsl ışığı yanmıyor,sorun ne olabilir.adsl modem vdsl sinyalini alabilir mi
E
5 yıl
Dizel Yakıtta su algılandı uyarısı
Bugün yerli bir firmadan ilk defa yakıt aldım,şehrin göbeğinde Ankara'da .5 yıldır ilk defa bu uyarıyı aldım.Araç servis uyarısı verdi,kontağı birkaç kez kapat aç yaptıktan sonra uyarı kayboldu.Böyle birşeyle karşılaşan oldumu.
E
6 yıl
Motorlu taşıtlarda ÖTV tasarısı Meclisten geçti
E
6 yıl
yeni ötv tasarısı
E
6 yıl
Bu krizde nasıl araç alabiliyorsunuz?
Etrafıma , konu komşuya, forumlara bakıyorum herkes araç peşinde 80 90 100 binler havada uçuşuyor.Bir yandan kapanan şirketler, iflas edemeyen (OHAL sebebiyle) zararına çalışan şirketler,işşiz kalan insanlar,yakıta şuna buna zam...
E
6 yıl
Polis sizi ceza yazmaya durdurduğunda arabadan iniyormusunuz.
Şehirlerarası yolda ceza kesilirken bir aracı gözlemledim .Adam araçtan çıkmadı ,cezayı yazıp ayağına getirdi polis.Normalde sizi durduran memurı ehliyet ruhsat ister onla beraber polis otosuna gidilir,orda ikinci polis memuru cezayı yazarken tc kimlik falan sorar,ceza makbuzunu verir.Bana ilginç geldi.
E
6 yıl
Dizel range Rover'a normal benzin koydular
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.
Yeni bir sürüme kadar uyarıyı gizle