Donanım Haber

Uygulama ile Aç Kapat butonu
Kayıt
Arama butonu

Yarbay
01 Nisan 2010
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
22 üye
Görüntülenme (?)
486 (Bu ay: 1)
Gönderiler Hakkında
geçen yıl
Danimarka’ya Taşındım Soruları Alayım

3 ay önce ani bir kararla Türkiye’de ki sosyal, ekonomik ve siyasi durumlara katlanamayarak dünyanın en refah, en mutlu, en güvenli ülkesi Danimarka’nın başkenti Kopenhag’a taşındım. Varsa sorunuz alayım.

2 yıl
Adanalılar Bakabilir Mi?

Cumartesi günü Adanaya geliyorum. Havaalanından Adana'ya nasıl gidilir? Toplu taşıma var mı? Varsa nakit mi geçiyor yoksa kart mı almak gerek? Barajyolu civarında ev kiraladım. Bu civarda nereler gezilir nerede yenir? Adana gurmeleri ses versin  

2 yıl
Kuşadasını Gezerken Yunan Operatörüne Bağlanıyor ve Bu Bana Fatura Ediliyor!
Kuşadası koylarını gezerken çekmeyen Türk Telekom operatörüm Yunan operatörüne bağlanıyor. Benim haberim yok. Mobil verim açık. Kaç dakika bağlı kaldı bilmiyorum herhangi bir veri transferi oldu mu. Birkaç saat sonra telefonuma bakınca Yunanistan'a hoşgeldiniz falan yazıyordu sonra kullanım ücreti yansıtmışlar telefona. Yahu ben Türkiye'deyim ne Yunanistan'ı? Sizin kendi ülkenizde dahi çekmeyen baz istasyonlarınız sebebiyle ben neden 40 lira ödeyeceğim? Rezillik. Kendi ülkende başka ülkenin operatörüne bağlanıyor telefonum bir de bana fatura ediyorsun. Eğer bu mağduriyetim çözülmezse katiyen kalmam Türk Telekom'da. Böyle bir rezillik olabilir mi? Ne yapmalıyım? Doğru dürüst cevapta vermiyorlar dalga geçer gibi ayarlarınızı değiştirin diyorlar.
2 yıl
Numaramı Değiştirdiğim İçin Hesabima Giremiyorum
Hesaba erişim için iki faktörlü kimlik doğrulamadan cep telefonuma SMS geldi görünüyor ancak numaramı değiştirdiğim için erisemiyorum maalesef. Onlarca mail attım ancak tek bir cevap bile gelmedi. Yedek kodu da bilmiyorum. Resmen koskoca sosyal medya sitesi ile hiç bir şekilde irtibata geçemiyorum. Nasıl halledeceğim bu işi? 10 yıllık hesap. Binlerce tweetim var. Kaybetmek istemiyorum. Yardım lütfen...
3 yıl
Sevk Tarihi Belli Olduktan Sonra Yurtdışına Çıkılabilir Mi?
Büyük ihtimalle şubatta askere gideceğim. İşten ayrılmadan 2 hafta önce Sülüs belgemi alıp işten ayrılınca bir haftalığına yurtdışına çıkmayı düşünüyorum. Bazı arkadaşlar sevk tarihi belli olunca yurt dışına çıkamayacağını söylüyorlar. Bu doğru mu böyle bir şey var mı?
3 yıl
Ağustos Ayında İtalya Turu Yapmayı Planlıyorum Yol Arkadaşı Arıyorum
Kurban bayramından sonra 10 gün kadar İtalya turu yapmayı düşünüyorum ancak tek başına gitmeye çekindiğim için eşlik edecek birini arıyorum.Seyehat acentelerinin kısıtlayıcı programlarına uymak istemediğim için tüm planı programı kafama göre yapacağım.Roma,Floransa,Venedik,Milano'ya gitmeyi düşünüyorum.Klasik İtalya işte.Detaylar için DM atabilirsiniz.
4 yıl
Tek başına,az seviye İngilizceyle İtalya'ya gidilir mi?
Selam beyler.Ağustos ayında yıllık izne çıkıyorum.Yaklaşık 24 gün izinliyim.Hep görmeyi istediğim,mimarisini,insanını,yemeklerini,futbolunu çok sevdiğim İtalya'ya gitmek istiyorum.Yalnız çevremde benimle gelecek kişi olmadığı için tek gitmek durumundayım.Turla değil kendim plan yaparak gitmek istiyorum.Yaklaşık 8 gün 4 farklı şehiri görmeyi planlıyorum.Roma,Floransa,Venedik,Milan.(Milan'ı listeden çıkarabilirim de)Şehirleri trenle geçeceğim.Hostellerde ucuza kalacağım.Yani en azından şimdilik planım böyle.Otel rezervasyonlarını günü birlik internet üzerinden yapmayı düşünüyorum.
En büyük çekincem dil.Kimseyle pek fazla muhattap olmadan tamamlayabilir miyim diye düşünüyorum.Çat pat İngilizceyle olası bir sorun durumunda kiminle nasıl anlaşacağım bilmiyorum.Otel ve ulaşım rezervasyonunu booking ve skyscanner'dan yapacağım.Yemek zaten kolay bir kaç kelimeyle anlatılır.Daha önce gitmiş,pozitif ruhlu,insana enerji veren arkadaşlardan gaz bekliyorum.
Bir delilik yapıp tanımadığı ama kafa dengi birisiyle böyle bir maceraya atılmak isteyen varsa beklerim
4 yıl
2600 liraya hangi TV?
Bütçem 2600 lira.43’ boyutunda arayüzü hızlı bir TV arıyorum.Marka önemli değil.Bu fiyata hangi model mantıklı acaba?
5 yıl
1.4 Egea Memlekete Gidiş Geliş Yakıt Tüketimi Verisi
1.4f urban egea kircaali-bursa arası toplam bayram sürecinde ki verim.1000 km civarı uzun yol kalanı yüksek eğimli yokuş yukarı.4 kişi full dolu ağır bagaj.
Beklentimin biraz üstünde çıktı açıkçası.Ayrıca atmosferik motor rampada GİTMİYOR!

1.4 Egea Memlekete Gidiş Geliş Yakıt Tüketimi Verisi
6 yıl
2 Parça Boyalı Araç Sigorta Şişirmesinden 19000TL Hasar Kaydı Çıkabilir Mi?
Malum sitede bir galerinin araç ilanında açıklamasında yazan şey aynen bu.2 parça boya sigorta şişirmesinden ötürü 19000TL çıkıyormuş.Böyle bir şey benim aklıma yatmıyor.Tamam 3-5 olurda 19 bin nedir? Galericilere hiç güvenmiyorum nedense..2 Parça Boyalı Araç Sigorta Şişirmesinden 19000TL Hasar Kaydı Çıkabilir Mi?
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
DH Uygulaması
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
DH App Store Uygulaması DH Google Play Store Uygulaması
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.
DH Mobil Uygulaması
Yeni bir sürüme kadar uyarıyı gizle