Donanım Haber

Uygulama ile Aç Kapat butonu
Kayıt
Arama butonu

Yüzbaşı
16 Mart 2010
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
48 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
2 yıl
Mid bass Ses sistemi öneri

Merhaba arkadaşlar yaklaşık 4 aydır kafa yordum ama işin içinden çıkamadım. Aracım Peugeot 208 2015 model

Benim istediğim bass ve sesin tok gelmesi. Mid range bir kaç arabada ses dinledim ama bana kaliteli geliyor temiz ses fakat bir şey eksik geliyor sanırım zevkler ve renkler meselesi


Mid basslardan daha güzel geliyor kulağıma ses. Gelelim konuya.


Ön kapılara 2 adet 16cm arkalara 13 mi taksam yoksa bagaj üstüne de 2 adet twtlerle 16cm mi bağlasam? Bagajada 1000w sony xplod sub koysam bunları besleyecek güzelde bir amfi.


Önerisi olan varsa dinlemek isterim açıkcası.


Bütceme gelecek olursak max 3500TL çıkar.

2 yıl
Mansfield Logistics | Uluslararası Lojistik Taşımacılık HizmetiUluslararasi tasımacılık ve limancılık sektörünün önde gelen şirketlerinde edinilmiş 30 yılın üzerinde tecrübeye sahip iki profesyonel tarafından 2015 yılında kurulan Mansfield Lojistik; uluslararası teknik standartlara sahip, farklı özelliklerde 42 öz mal ve 340 tedarikçi aracından oluşan karayolu nakliye filosu ile Bursa, İstanbul, Mersin ve Irak ofislerinde müşterilerine entegre lojistik hizmetler sunmaktadır.

Mansfield, %100 yerli sermayeye sahip bir lojistik firması olarak hızlı tüketim, otomotiv, demir çelik, hazır beton, çimento, tehlikeli madde, kimya, zirai tarım, tekstil, perakende, gıda ve telekomünikasyon sektörleri başta olmak üzere farklı sektörlerin öncü firmalarına yurtiçi ve yurtdışı karayolu, denizyolu, havayolu, demiryolu taşımacılığı, proje taşımacılığı, gümrükleme kapsamında entegre lojistik hizmetler sunmaktadır.


Web: https://mansfield.com.tr/

2 yıl
Dikişsiz Glokom Ameliyatı GATT


GATT ameliyatı sayesinde herhangi bir kesi ya da dikiş işlemi olmaksızın göz tansiyonu düşürülebilir ya da yükselmesi durdurulabilir.

GATT Nedir?

GATT (Gonioskopi Destekli Transluminal Trabekulotomi), açık açılı glokomların tedavisi için minimal invaziv bir cerrahi tedavidir ve 50 yıldan uzun süredir devam eden bir glokom cerrahisinin (trabekulotomi) bir modifikasyonudur. Trabekütominin açık açılı glokom tedavisi için güvenli ve etkili olduğu kanıtlanmıştır.

Bursa Göz Merkezi olarak bu ameliyatı merkezimizde yapmaktayız.

Glokom Dikişsiz GATT Ameliyatı
3 yıl
A:IR Ascent Infinite Realm Türkiye Fan Sayfası


Ascent: Infinite Realm, Bluehole tarafından geliştirilen ve Kakao Games tarafından yayınlanacak olan, çok oyunculu bir çevrimiçi MMORPG oyunudur.

Daha fazla detaylı bilgi ve rehberler için sayfamıza davetlisiniz.

Ascent Infinite Realm Türkiye
4 yıl
Bursa Kenan Vinç Forklift Araç Kurtarma HizmetleriKenan Vinç

Amacımız, Kenan Vinç olarak her daim sizlere en kaliteli hizmeti sunabilmektir. Kurulduğumuz günden itibaren deneyimli personellerimiz ile birlikte sizlere bu amaç uğrunda çeşitli hizmetler sağladık ve sağlamaya da devam edeceğiz.

7/24 hizmet veren firmamız, iş sonrasında da aynı şekilde durmaksızın hizmet vermektedir. Hiçbir müşterisini yarı yolda bırakmayan ve işini, hassasiyet ile yapan firmamız, iş güvenliği gibi konularda da oldukça hassastır. Verdiğimiz hizmetlerden sonra müşterilerimizden aldığımız mesajlar, bizi her zaman daha da gururlandırmış ve de işimize daha da sıkı sıkıya sarılmamızı sağlamıştır.

Bursa'da hizmet veren firmamız Bursa‘nın Tüm İlçelerine Kiralık Vinç Platform Hizmeti Hemen Arayın! Esnek & Ekonomik Çözümler. Tüm Bursa Geneline Hizmet. Modeller: Mobil Platform, Sepetli Platform, Vinç Platform, Kiralık Platform.
4 yıl
Bursa’da kredi kartı dolandırıcılığı!
4 yıl
Silinsin
.
4 yıl
Antrishka Asmo 75 Lv Ranger Satılık (Fiyat Düştü)
SATILDI
4 yıl
Bless Online Team Türkiye Fan Sitesi


Bless Online Team olarak bir topluluk oluşumu içerisinde kar amaçı gütmeden sadece yardımlaşma ve Bless türkiye fan sayfasını aktif hale getirmiş bulunmaktayız.

Uzun yıllardır beklediğimiz oyunu Korea serverinde oynadıktan sonra ümitsizliğe düşmüş EU serveri gelmeyecek duyumları nedeni ile aktivitelerimize ara vermiştik.

Bless rebuild olarak tekra yapılandırılarak Steam üzerinden EU serverleri Mayıs ayında çıkacak. Bizde türk oyunculara yardımcı olabilmek adına fan sayfamızda sizleride beklemekteyiz.


Bless Online Türkiye Fan Sayfası
4 yıl
Wolliy.com Özel Tasarım Tişörtler
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
DH Uygulaması
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
DH App Store Uygulaması DH Google Play Store Uygulaması
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.
DH Mobil Uygulaması
Yeni bir sürüme kadar uyarıyı gizle