Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt

Teğmen
20 Şubat 2010
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme (?)
39 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
4 yıl
Aracımın problemi nedir yardım
Selamlar,1998 model 220 bin de 1.4 benzinli aracım genellikle rampa tırmanırken egzozdan duman atıyor. Normal kullanım da herhangi bir duman atma söz konusu değil. Ayrıca geri vites e aldiğim zaman ciğ lpg kokusu duyuyorum. Yorumlarinizi bekliyorum.
4 yıl
Yardım,kamulaştırma bedel tesbiti ve tescili hk.
Selamlar,Konya 4.asliye hukuk mahkemesinde görülen kamulaştırma davamız var arazimizden elektrik direkleri geçmiş sanırım bu konu hakkinda soru sorabileceğim bilgisi olan yardımcı olabilir mi?
4 yıl
Aracına H4 Led ampul takan var mı?
H4 led ampul aldım 8000k olduğu halde kısalar önümü göstermiyor. Ledler yukari aşağı bakacak şekilde takıldı,bazıları ledler sağa ve sola bakacak şekilde takilacağini söylüyor. Yardimci olabilecek var mi?
5 yıl
Ses açılınca amfi kapanma sorunu
Problem şudur ki;Yaklaşık 9 10 aydır aynı ses sistemini kullanıyorum ancak dün öğlen birden bu problem ile karşılaştım. Teypden müzik çalmaya başlıyor ve yaklaşık 1 dakika sonra amfi kendini komple kapatıyor hiç bir ışık yanmıyor. Teyp ekranında Amfi Hata yazıyor. Tüm kabloları artı ve eksi kabloları,hoparlör kablolarını kontrol ettim ancak bir problem göremedim. Bu sorun neyden kaynaklanır?

Edit:Ses 0 da olduğu zaman amfi kapanmıyor. Ancak 1 bile yapsam kısa bir süre içinde amfi kapanıyor.
6 yıl
Kartal-Sancaktepe ulaşım için yardım
Kartal köprüsünden binip Sancaktepe Ordu Cadde'sine gitmem gerekiyor. 131K iett hattını kullanıyorum yalnız akşam saatleri bana uymuyor hatta sen 19.00'dan sonra otobüs bile yok.Zaten pazar günüde çalışmıyor bu hat. Bu hatlar arası çalışan minibüs varmıdır ya da başka bir iett hattı ?
6 yıl
Turkcell'liler gelsin
Zaten 4.5g ye geçildiği günden itibaren şebeke sorunu vardı bugün toptan gitti. Arkadaşın 16.00 da attığı mesaj 23.50 de geliyor. Arayanlar cihaz açık olduğu halde ulaşamıyor. Ne bu rezillik?
6 yıl
Nesine.com açılmıyor?
Bilgisayar ve telefondan giremiyorum bu sorunu yaşayan var mı?
6 yıl
4.5G Telefon çekmiyor
Dün geceden beri tek diş sinyal yanıyor telefonda arkadaslar bu sorunu yaşayan var mı? Bazen hiç çekmiyor.
6 yıl
Nereye şikayet edebilirim?
Arkadaşlar internette bir kaç dolandırıcı sayfası var onları şikayet etmek istiyorum hangi adrese şikayet etsem ilgilenirler? Destek olmak isteyenlere şikayet edilecek adresleri verebilirim.
6 yıl
Beğeni ve paylaşım manyaklığı
facebookta çok karşılaşıyorum özellikle şu ücretsiz iddaa kuponu dağıtanlar veya marka sayfaları cart curt benzeri facebook profilleri,adamların gönderileri 12 14 bin beğeni 5 6 bin paylaşım alıyor hadi bu kadar işsiz var tamam da bu adamlar bu beğeni ve paylaşımdan ne kazanıyor kardeşim?
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.