Uygulama ile Aç Kapat butonu
Kayıt
Arama butonu

Teğmen
18 Şubat 2010
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme (?)
52 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
2 yıl
İş Görüşmelerinde Deneyimli Arkadaşlar Buraya

Beyler Şubat ayından büyük bir firmanın beyaz yaka iş ilanına başvuru yaptım. Mart ayı ile başlayıp Nisan ayın sonuna kadar uzanan toplam 7 adet mülakatına(1 sınav, 6 görüntülü) girdim. En son 10 Mayısta şirket CEO ile yaptığım görüşmeden 2 hafta sonra onay aldığımı öğrendim ancak aradan 2 ay geçmesine rağmen henüz işe alındınız, şu tarihte iş başı yapın tarzı bir dönüş almadım. Attığım maile geri dönüşte alamadım. Ne yapacağımı şaşırdım, bu işe fazla bel bağlamıştım şimdi ne yapmam lazım? 

2 yıl
Nerede hata yapıyorum? Görüşlerinize ihtiyacım var.

Arkadaşlar görüşlerinize ihtiyacım var. 5 aylık spor maceramdan sonra 1 ay ara vermek zorunda kaldım. Başlarda 123.7 kiloydum, 104.3 kiloya kadar da düşmeyi başarmıştım. 1 aydır spor yapıyorum başladığımda 106.1 kiloydum, az önce tartıldım 110.2 kilo geldim. Yediklerime fazlasıyla dikkat ediyorum. Haftada 3 gün 1 saat ağırlık + 15 dakika karın egzersizi, 3 gün de P90X3 cardio(30dk) egzersizlerini yapıyorum. Tüm bunlara rağmen kilo almaya devam ediyorum. Öncesinden bu antremanların yarısını yaparak 20 kiloya yakın verdim, şimdi kilo alıyorum. Örnek yemek tablosunu da bırakacağım, sizce nerede hata yapıyorum?(Ağırlık antremanlarında bcaa, sonrasında protein tozu ve creatin kullanıyorum).(Spora her sabah saat 10'nda başlıyorum)

Kahvemi sabahları antremandan yarım saat önce içiyorum.

Son 1 aydır bu anlattıklarımın dışarısına kesinlikle çıkmadım. Nerede hata yapıyorum bulamıyorum. Öncelikli amacım şu göbekten kurtulmak, ancak geriye gidiyormuşum gibi hissediyorum motivasyonum düşüyor.


Nerede hata yapıyorum? Görüşlerinize ihtiyacım var.
2 yıl
5.000 TL Telefon Önerisi

Günlük kullanım işleri için telefon alacağım.(Oyun çok nadir) Benim için akşama kadar şarjını çıkarsın ve kamerası iyi olsun yeter ancak ne alacağıma karar vermedim.


A72 mi? Mi 10T mi? S20fe mi? veya önereceğiniz başka bir model var mı?(Yazdığım cihazlar için hep olumsuzluklar okuyorum kararsız kaldım)

5 yıl
Sertifika Programları
Yaklaşık 1 aydır araştırıyorum ve niyetim 2019 eylül ayında Kanada ve Amerika'da(Henüz ülke'ye karar vermedim) yaklaşık 9 aylık sertifika programı yapmak ve ardından 1 yıl da çalışma izni almak istiyorum. Tabi ki ilk defa gideceğim ve hiçbir şey bilmiyor oluşum sebebiyle İnternet'te sürekli olarak bu konuyu araştırıyorum. Ancak tam olarak istediğim cevapları bulamadım. Gerçekten sertifika programı yapılır mı? Giden arkadaşlar veya düşünen varsa yardımcı olabilir misiniz?
5 yıl
Eskişehir Dil Kursu Tavsiyeleri(ÖNEMLİ)
Eskişehir içerisinde kendisi veya bir yakınının gidip de memnun kaldığı dil kursu var mı?
İstediğim,
Kalabalık olmayan sınıflar,
En az 100 saat üzeri dersler,
Yabancı hocalar,
Konuşma dersleri,

Biraz araştırdım Eskişehir dil koleji, Eskişehir Amerikan kultur, Önder Dil, Wall Street English aklımda bunlar var, bunların dışında tavsiye edebileceğiniz kurs var mı?
5 yıl
İL J.K.LIĞI/BOLU
Bolu il jandarma komutanlığı çıkan arkadaşlar varsa buluşalım
6 yıl
Başarı Servis
Merhaba arkadaşlar,

Başarı teknik servise pil ve cihaz donmasından kaynaklı olarak cihazı garantiye gönderdim. Site üzerinden takip ediyorum cihazın onarımı devam ediyor yazıyor. Aynı durumla karşılaşan arkadaşlar cihaz değişimi mi oldu? yoksa parça değişimi yapıp geri mi gönderildi?
7 yıl
EvilBane: Kuzgunların Yükselişi
Oyun sonunda iOS içinde geliyor. Resmi Facebook sayfasından yayınlanan bilgi yarın Apple Store de olacağını söylüyor

Desteğiniz için teşekkür ederiz. EvilBane şimdi iOS cihazlara da indirilebilir.
iOS için resmi yayın tarihimiz aşağıdaki gibidir:
14 Nisan 2016, 06:00
8 yıl
OLASILIK SORUSU
Bir alışveriş merkezi müşterilerinin %40ı yaptığı alışverişlerde nakit para %60'ı ise kredi kartı kullanmaktadır nakit para kullananların yüzde 30 unun kredi kartı kullananların ise yüzde 60 ının yaptığı alışveriş 50 tl nin üzerindedir alışveriş merkezi müşterileri arasından rassal olarak seçilen bir müşterinin yaptığı alışverişe 50 tl nin üzerinde olduğu bilindiğine göre bu müşterinin alışverişinde nakit para kullanmış olma olasılığı kaçtır?
8 yıl
2 Tane Olasılık Soru
Arkadaşlar 2 Adet Olasılık Sorusu Var Elimde Yardımcı Olabilirseniz Sevinirim.
1)Bir Sınıfın %70'i sözel,%30'u sayısaldır. Sözel öğrencilerin %20'si, sayısal öğrencilerin ise %50'si üniversiteyi sınavında başarılı olmuştur.Sınıftan Seçilicek Bir Öğrencinin Hem üniversite sınavında başarılı hemde sayısal öğrencisi olma olasılığı nedir;?

2)4 beyaz 5 mavi top bir torbanın içersine atılıyor.Çekilen top geri atılmamak Şartıyla şeçilen 3 top'tan ilk 2'sinin beyaz 3.mavi olma olasılığı nedir?

Şimdiden Teşekkürler
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
DH Uygulaması
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
DH App Store Uygulaması DH Google Play Store Uygulaması
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.
DH Mobil Uygulaması
Yeni bir sürüme kadar uyarıyı gizle