Uygulama ile Aç Kapat butonu
Kayıt
Arama butonu

Yüzbaşı
12 Şubat 2010
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
5 üye
Görüntülenme (?)
50 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
7 yıl
1000 TL bütçeyle Anakart+CPU tavsiyesi ?
Maksimum bütçe 1000 TL.
Ekran kartı-ram-psu vs her şey hazır.
Sadece anakart ve işlemci alacağım.
Bu fiyatlara i7 çok zor.i5 6500 ve 6600 gözüme çarptı.
AMD düşünmüyorum.
Tavsiyelerinizi merakla bekliyorum.Tek ricam 1000 TL'yi 5 lira dahi geçmemeniz.Çünkü normalde bütçe 900 civarıydı şartların en son haliyle 1000 oldu.
Şimdiden teşekkürler
7 yıl
Oyun Bilgisayarı Pazar Araştırmasıyla İlgili Anket
7 yıl
Oyun Bilgisayarı Pazar Araştırmasıyla İlgili Anket
7 yıl
Oyun Bilgisayarı Pazar Araştırmasıyla İlgili Anket
7 yıl
Asus T100 vs Casper N360 Karşılaştırması Yapabilecek Var Mı ?
Yakın zamanda 2si 1 arada denilen bi cihaz alacağım T100,Casper N360 gibi.Amacım Office uygulamaları,internet kullanımı ve film,müzik vs.Arada da FM,PES gibi oyunlar oynarım.Tüm ihtimalleri göz önüne aldım ve seçenekleri ikiye indirdim.Casper N360 ve Asus T100 (2 GB Ramli model).Asus T100'ün sıfırını Türkiye'de satan bi site bulamadım.Eğer kararımı onda verirsem temiz bir ikinci el alabilirim.Bana bu iki cihazı karşılaştırabilecek olan var mı ? İkisini de kullanmış kişi bulmam çok zor ama birini kullanan kişiler de az çok yardımcı olabilir.
Kriterlere gelecek olursak
1) Dahili Depolama.Casper'da 64 GB,Asus 32.Windows güncellemesi,dahili hafızaya markettten uygulama indirme vs. gibi işlemlerde 32 gb büyük sorun oluyormuş bu doğru mu ?
2) Ekran Çözünürlüğü.Asus 1366*768 Casper 1920*1080.Beni en çok düşündüren kriter bu.Aklımdaki cihaz Asus ama ekran çözünürlüğü çok sevmesem de Casper'a yönlendiriyor.Bu konudaki yorumunuz nasıl ?
3) Malzeme Kalitesi.Asus kesinlikle Casper'ı tokatlar ama yine de bi yorum bekliyorum.Bu arada Casper 1.4 kg iken Asus 1 kgmış.Çok büyük fark olacağını zannetmiyorum ama yine de kayda değer bir fark gibi.
4) Ergonomi.Asus ekranı çıkabilirken Casper 360 derece dönebilip çıkamıyor.Sizce biri diğerine bu konuda çok büyük fark atıyor mu ergonomi açısından ?
5) İki tabletin donanımsal özellikleri hemen hemen aynı.Bu cihazlarla FM,PES gibi oyunları oynamak mümkün mü ? Cihazı çok yorar mı ? Deneyeniniz var mı ? Bunlar dışında dışarıdan hangi oyunları yükleyip sorunsuz oynayabiliyorsunuz ?
6)Tüm bu kriterlerden sonra Asus T100'ü ikinci el almayı mı tercih edersiniz,Casper'ı 0 açılmamış kutusunda almayı mı ?

Bu vereceğim bilgi çok önemli mi bilmiyorum ama elimde şu an Asus G75VX gibi bir canavar var.Oyun ve performans anlamında Allaha şükür doygunluğa sahibim.Tek eksikliğini hissettiğim şey mobilite.Makina adaptörüyle 5.5 kiloyu geçiyor ve 17.3 inch.Dolayısıyla taşımak zor geliyor.Bu yüzden böyle bir cihaz arayışındayım.Son sorum biri 10.1 diğeri 11 küsur inch.Aradaki boyut farkı mobiliteyi çok etkiler mi olumsuz anlamda ? Şimdilik aklıma gelen sorular bunlar.Konuya ilgi gösteren olursa aklıma geldikçe yazarım.Şimdiden teşekkürler.
8 yıl
Satılık TH9 87 SV 7 SV Duvarlı 2000 Taşlı Hesap
TH9'a yeni bastım sayılır.Duvarların tamamı 7.Beşinci işçiyi açmaya yeterli taş içinde hazır,ister açar ister başka yerde kullanırsınız size kalmış.Oyuna çok fazla vakit ayıramadığımdan bir arkadaşa devretmek istiyorum.Fiyat olarak kafamda hiç bir fiyat yok,özel mesaj ile belirleriz ederi neyse.Kimseyi kazıklamak istemem,dolayısıyla kazıklanmak da istemem.Karşılıklı anlaşmaya varırız kolayca.Güvenmeyecek olan hiç gelmesin önce hesabı gönder filan diye.Forumda oldukça fazla bulunuyorum ve eski üyeyim.İkinci el bölümünde yeterince referansım var kimseyi üç kuruş için dolandırmaya vaktim yok.Alacak arkadaş hayrını görsün Her türlü sorunuzu özel mesajla sorabilirsiniz hemen cevaplarım.
EDIT : İsim değiştirme hakkı mevcut.
8 yıl
Ders Projesi İçin Küçük Bir Anket (Diş Fırçalama Alışkanlığı)
8 yıl
İzmir F. Altay'da sinyal yok. Diğer bölgelerde durum nasıl?
En az 4-5 saattir yok sinyal. Ne Tv ne internet. Sizde nasıl?
8 yıl
Dsmart BLU açılıyor mu ?
Site hiçbir şekilde açılmıyor bende.Sizde durum nasıl ?
8 yıl
Ayda 9 TL'ye DSmart Blu,DSmart Aboneliği Gerekmiyor.Tüm Kanallar Açık.
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
DH Uygulaması
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
DH App Store Uygulaması DH Google Play Store Uygulaması
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.
DH Mobil Uygulaması
Yeni bir sürüme kadar uyarıyı gizle