Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt

Yüzbaşı
23 Ocak 2010
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
39 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
2 yıl
Kablowebtv Android Tv Uygulaması
Alef dizisi için kablowebtv'yi kullanıyorum ama android tv uygulaması olmadığı gördüm, google play'den yüklemek isteyince bulamıyor apk'sini yükleyince de telefondaki gibi dik oluyor tv ekranına uymuyor var mı bir çözümü?
3 yıl
Otomotiv Basını Hakkında
Kurmaca bir dünyada otomotiv basınına gönderilecek (tv ve ajanslar) olası bir basın bülteni için basın mensuplarının ad-soyad ve iletişim bilgileri gerekiyor, bu konu hakkında bildiğiniz bir kaynak var mıdır acaba?
6 yıl
Sata slotları doldu
Evet arkadaşlar elimdeki GA-MA770-DS3 (rev. 1.0) anakartlı masaüstünün bütün Sata slotları doldu, yeni bir hdd eklemek için nasıl bir yol izlemeliyim ?
11 yıl
PS3 almayı planlıyorum ama..
Arkadaşlar biliyorum bu tür konular çok fazla ancak PS3 almadan önce geniş kapsamlı olarak sizden bir yardım almak istiyorum.Öncelikle ben ps2 hayranıyım ve ps2 den sonra PS3 oyunlarının ücretleri nedeniyle soğuk geliyordu.Ancak almayı düşünüyorum,eğer alırsam Türkiye'de oyunlar çok pahalı ve yurtdışında alabilmek için kredi kartım yok bunun için nasıl bir yöntem kullanabilirim ?
Ve ayrıca PS3 almak geç mi veya gereksiz mi xbox360 sahibi arkadaşlar xbox360 ın fw li halinin daha kullanışlı olduğunu ve tasarruflu olduğunu söylüyor bu nedenle de aklım karşıyor.

Sizce bu saatten sonra PS3 alsam mı daha iyi yoksa Xbox360 alsam mı daha uygun ve oyunların ücreti sorununu hakkında ne yapabilirim ?
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.