Donanım Haber

Uygulama ile Aç Kapat butonu
Kayıt
Arama butonu
R

Teğmen
07 Ocak 2010
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
58 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
R
8 ay
Havlupan pası nasıl temizlenir?
Eşime yüz kere söylememe rağmen havlupanı suyla yıkıyor ve doğal olarak paslandı. Çatlaklar oluştu boyada. Boyamak mümkün mü? Boyamadan önce nasıl bir pas sökücü kullanmalıyım? Hangi tip boya kullanmalıyım?
R
11 ay
Windows 7 pro'dan Win7 Ultimate'e geçmek

Windows 7 Pro kullanıyorum ancak tarayıcılarda yaşadığım sertifika sorununu bir türlü çözemediğim için Ultimate kurmak istiyorum. Format atmadan üstüne kursam bir sıkıntı olur mu?

R
geçen yıl
KYK Kredi Erteleme(Vergi Dairesi Tebligat)

Temmuz'da KYK kredisi ödemesi başladı. Daha önce ertelemeye başvurdum ancak erteleme yapılmadı. Öyle olunca 1 ay ödedim. 2 ay ödemedim. Şimdi de eve tebligat geldi. Bunu ertelemenin bir yolu var mı? Yapılandırma var mı? Varsa şartları nelerdir?

R
geçen yıl
TTNET'TE FİBER VAR ANCAK DİĞER İSS'LERDE FİBER YOK

Arkadaşlar TTNET kullanıyorum ve online işlemlerden bakınca fiber kullanıyorum ancak oturduğum mahalleyi Superonline ve Vodafone'da sorgulayınca Fiber yok diyor. Nasıl oluyor bu?

R
2 yıl
Samsung LS24F350FHMXUF ve LS24D332HSX/UF arasında kaldım
R
2 yıl
iphone yurtdışı kaydı(yeni kural)
Arkadaşlar enişte iphone x getirdi. kayıt parasını yatırdık ama hattın getiren kişinin üstüne olması gerekiyormuş artık. biz de onun adına yeni hat aldık ama telefon yine de çalışmıyor. onun adına olan başka bir hatla eşleştirilmiş. onun adına olan benim kullanacağım hatla kullanmak istiyorum. bunu nasıl düzeltebiliriz?
R
2 yıl
Kireç İçin Arıtma Sistemi
Sadece sudaki kireç için arıtma sistemi var mı?
R
3 yıl
20 bin km araç 2. sahibinden alınır mı?
2017 model 20 bin km araç 2. sahibi satıyorsa bunda bir şey aramak gerekir mi? Çevremde bu tip insanlar fazla yok. Amaç nedir? Arabada bir sıkıntı var da elinden mi çıkarmaya çalışıyor acaba?
R
3 yıl
Rio 1.25 vs. Fiesta 1.25 vs İ20 1.20 ?
Bunların içinde bana en mantıklı gelen Fiesta oldu. 20-30 km arası 2016 modelini 80-85 bin arasına alabilirim diye düşünüyorum. Sizce mantıklı mı arkadaşlar? Başka mantıklı öneriniz var mı?

Edit:Corsa düşünmüyorum.
R
3 yıl
Secure boot disabled, legvy boot enabled yapınca bilgisayar açılmıyor?
Bilgisayar bir program yüklemem lazım. Onun için secure boot disabled yapıyorum ama yapınca bootdevice not found diyor. Resimdeki ekran geliyor. Secure boot disabled, legvy boot enabled yapınca bilgisayar açılmıyor?
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
DH Uygulaması
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
DH App Store Uygulaması DH Google Play Store Uygulaması
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.
DH Mobil Uygulaması
Yeni bir sürüme kadar uyarıyı gizle