Donanım Haber

Uygulama ile Aç Kapat butonu
Kayıt
Arama butonu

Çavuş
19 Aralık 2009
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
0 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
12 yıl
Cennet papağanım hakkında yardım.
Merhaba arkadaşlar 1 hafta önce papağan aldım yavru erkek. İlk defa papağan besliceğim biraz yardımcı olurmusunuz. Bugün tam 1 hafta oldu. Kafesin altını değiştirdim. Yemliğinde yemek olmadığını görünce aç olduğunu düşündüm elimle yem vermeyi denedim avcuma 1 miktar döktüm kafesin içinde elim 1 saat kaldı elim ağrıdı gene gelip yemedi ürküor çok biraz çırpınıor. dayanamadım elimi çektim yemliğine koydum yemini. Napim artık elim ağrıdı sonra ben kafesin altını değiştirirken hiç ürkmeden yemliğine koyduğum yeme girişti. izledim onu gene ürkmedi anlamadım bu işi ya. Ne zaman alışır ne yapmam gerek nasıl davranıcağım lütfen bana yardımcı olurmusunuz. Şöyle gelse yanıma konsa omuzuma elimde yemek yese laptopumla uğraşırken gelse oynasa benimle of of yardımcı olursanız sevinirim.
13 yıl
Nokia 5800 Xm almak isteyip kararsız kalanlar buraya
merhaba arkadaşlar başlıktada olduğu gibi nokia 5800 xm almak istiyorsunuz ama bi türlü karar veremiyorsunuz. telefonda ne gibi sorun var iyimi kötümü gibi kendi kendinize sorular soruyorsunuzdur kesin. işte sorularınıza burdan mümkün olduğu şekilde net cvp alabilirsiniz. ben ilk defa bi nokia kullanmaya başladım, bundan önceki telefonlarım hep sony ericsson olmuştur. şimdi 5800 xm ile ilk açılışımı yapmış bulunmaktayım
bu telefonu 16 aralık akşamı aldım. rengi ise mavi. kırmızı ve mavi satılıyordu. media markt dan aldım hiçte pişman değilim.
evet arkadaşlar varsa sıkıntınız sorunuz sorabilirsiniz. ses, kamera, radio, dokunmatik gibi? hangisinden şüphe ediyorsanız burda birlikte paylaşarak kesin bi sonuca varabiliriz.
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
DH Uygulaması
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
DH App Store Uygulaması DH Google Play Store Uygulaması
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.
DH Mobil Uygulaması
Yeni bir sürüme kadar uyarıyı gizle