Uygulama ile Aç Kapat butonu
Kayıt
Arama butonu

Yüzbaşı
17 Ağustos 2005
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
34 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
10 yıl
Vodafone'den taahhütlü aldığım Blackberry Curve
Selamlar..

Arkadaşlar 4 ay önce vodafone'den 24 ay taahhüt verip blackberry curve aldım.Genç Avantaj tarifesiyle(30tl) beraber cihazın her ay yansıttığı miktar 50tl.Her ay 80 küsüratlı bir fatura ödemem gerekirken illaki bir yerden aşıyorum nasıl aşıyorsam artık(sınırsız internet-bis-). Ayrıca bugün farkına vardım sms paketim olmasına rağmen sms ücreti kesilmiş.BB'nin de şarjı cidden çok az gidiyor.Örneklemek gerekirse bu gece telefonu şarjdan aldım'saat gece 3'te full iken' başucuma koydum uyudum.Öğlen 11'de telefonun bataryası bomboş.Diyeceksiniz ki açık uygulama mı var, hayır efendim hiçbir şey yok.Bu yüzden bb'yi elimden çıkartarak 'satıp' taahhütü kaldırmak istiyorum.Gerçekten pişman oldum.Sizin bilginize göre taahhütü bozmak için ne isterler ve yapmam gereken en mantıklı şey nedir?

Teşekkürler.

edit: 3g yerine 2g kullanıyorum, wifi açık değildir.ekran parlaklığı da çok düşük.
11 yıl
Cartier Santos 100 MM Rose Gold Saatinin Kayışı
Merhaba arkadaşlar, saat hakkında hiç bilgim olmadığı için buraya sorayim dedim.Babamdan kalma saatin kayışı kopmuştur.İnternetten baktım biraz timsah derisi bilmem ne derisi yazıyor.Bu saatin kayışını değiştirmek istiyorum.İstanbul'da oturuyorum ne yapmam nereye gitmem gerek, bilgi verirseniz sevinirim.
12 yıl
2011 kılavuz?
Arkadaşlar bakıyorum da hep geçen senenin kılavuzu var her yerde.Geçen sene girenlere göre yeni bir kılavuz yapılmadı mı?
13 yıl
Birisi Tercih Konusunda Yardım Edebilir mi ?
İstediğim bölümler radyo tv sinema iletişim gazete vs.. Zaten sözelde çok farklı bölümler var sanki de..

Ticaret Meslek Lisesi çıkışlıyım o yüzden biraz düştü puanım.

yts1:367 sıralama:63bin
yts2:377 sıralama:71bin

tercih konusunda biri bana yardım ederse çok makbule geçer, iyice kafam karıştı böyle giderse tercih falan da yapamıcam sanırım:/
13 yıl
Biri baksın artık :)
Arkadaşlar kitapçıklara bakıyorum foruma bakıyorum iyice kafam karıştı.Normalde And. Mesl. öğrencisi TM çıkışlıyım.Sözelden tercih yapcam.
puan sıralama ek puan sıralama


Y-YGS-6 --- --- 298,555 0516560 327,097 0047091

Y-TS-1 --- --- 367,523 0063110
Y-TS-2 --- --- 377,689 0071109

and dış ticaret meslek olduğu için ygs-6'dan ek puan almışım. 47'bin iyi sayı sanki. ts'ler de alan dışı yaptığım için 53'ten 63'e vs yükselmiş. Radyo,tv,sinema, iletişim, gazetecilik vs. birine soruyorum olur. Birine soruyorum olmaz.. Kafa çok karışık anlıcaqınız.
13 yıl
Sözel bölümlerin illere göre sıralaması (Elinde olan yazsın)
Demek istediğim Sözel bölümler istanbul'da ilk kaç bin girer. İzmir'de kaç binden kapak açılır vs. umarım anlatabilmişimdir

bu arada;

y-ts-1 63bin
y-ts-2 71bin

Alan dışı tercihten dolayı 10bin qeriye itilmişim
13 yıl
Formspring'e girememe
arkadaşlar formspringme'ye giremeyen var mıdır? verilen hata şu;

Welcome to AWS/MAC
This is sample Java web application to get you started!

Current time is: Tue Jun 15 16:21:25 UTC 2010


bunun için ne yapılması qerek ?
13 yıl
Tarife için öneri gerek
Arkadaşlar, günde 2-3-4 saat turkcelle konuşma yani ayda eder 80 90 100saat. Diğer aboneler önemli değil.Bu tarz bi tarife var mıdır? Hazır karttan faturalıya geçiş kampanyası var biliyorum fakat o aksam 9'dan sonra olduğu için biraz kötü ama fiyatı iyi var mıdır bu tarz bi tarife, yoksa aksam9 muhabbetine kayıt olucam
13 yıl
Trabzonspor Maçı Biletleri Hakkında, Bilet alacaklar okusun!
Turkcell Süper Lig'in 34. Haftasında Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadyumumuzda oynayacağımız Trabzonspor mücadelesinin karşılaşma biletleri satışı konusunda yönetimimiz tarafından alınan karara göre;
Kongre üyelerimiz ve taraftar kart sahibi taraftarlarımız kongre üyesi kartı ve taraftar kartları ile birlikte geçerli bir kimlik kartlarını da biletlerini satın alırken ibraz etmek durumundadırlar. Daha önce başkalarının taraftar kart numaraları ile bilet alarak asıl kart sahiplerinin mağdur edildiğinin tespit edilmesi nedeniyle kongre üyesi kartı ve taraftar kart ile birlikte geçerli bir kimlik ibrazı zorunlu tutulmaktadır. Kongre üyesi ya da taraftar kartı ile birlikte kimliklerini de ibraz edemeyen kişilere kesinlikle bilet satışı yapılmayacaktır. Bu sayede her kongre üyesi ya da taraftar kart sahibi taraftarımız sadece kendisi bilet satın alabilecek bir başkasının yerine bilet satın almak mümkün olamayacaktır.


Ayrıca kongre üyelerimiz tüm Biletix gişelerinin yanı sıra stadyumumuzda açılacak "Kongre üyeleri için özel satış noktası"ndan da biletlerini yine kongre üyesi kartları ve geçerli bir kimlik ibraz ederek satın alabilirler. Aynı anda hem kongre üyesi hem de taraftar kart sahibi olanlar bilet satın almak amacıyla sadece kartlarından birine verilmiş olan hakkı kullanabilirler.


FENERBAHÇE SPOR KULÜBÜBu durum yüzünden, yani arkadaşının kartıyla bilet almayı düşünüp de bu açıklama yüzünden kimler bilet alamıcak bakalım.
13 yıl
Turkcell wlm sorunu
arkadaşlar turkcell windows live messenger yükledim fakat giremiyorum.Wap ayarlarını yaptım wlm'yi indirdim.wap ayarını da aktif hale qetirdim.Fakat hiç bir mail adresine qirmiyor.30dk bekledim hala bağlanıyor diyor
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
DH Uygulaması
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
DH App Store Uygulaması DH Google Play Store Uygulaması
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.
DH Mobil Uygulaması
Yeni bir sürüme kadar uyarıyı gizle