Donanım Haber

Uygulama ile Aç Kapat butonu
Kayıt
Arama butonu
C

Binbaşı
03 Aralık 2009
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
33 üye
Görüntülenme (?)
60 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
C
8 yıl
Türkiyede yaşam
Merhaba Arkadaşlar. Konuyu üniversiteler bölümüne açmıştım ve cevap veren olmamıştı. Ben de daha fazla ilgi olur diye buraya açtım. Eğer kurallara aykırı ise affola. Gelelim konumuza. Ben azerbaycan vatandaşıyım. Türkiyede üniversite okumayı düşünüyorum.(Büyük ihtimal ODTÜ) Türkiyede yaşayan, çalışan ve okuyan insanlar olarak sizlerden öğrenmek istediğim bir konu var. Türkiyede hayat pahalımıdır? Bir öğrenci geçinmek için aylık ne kadar lira ihtiyaç duyar? Ne ucuzdur? ne pahalıdır? Şimdiden teşekkürler.
C
8 yıl
Türkiyede üniversite hayatı ile ilgili
Merhaba, Arkadaşlar. Ben Azerbaycan vatandaşıyım. Türkiyede üniversite okumayı düşünüyorum. Konuyu yanlış yere açtıysam özür dilerim. Türkiyede yaşam ile ilgili aklımı kurcalayan bir kaç soru var, türkiyede yaşayan, okuyan, çalışan insanlar olduğunuz için iszlerden yardım bekliyorum. Şimdiden teşekkürler.

1.Türkiyede hayat pahalımıdır? Bir öğrenci için aylık ne kadar lira gereklidir geçinmek için? Ne ucuzdur? Ne pahalıdır? En önemli konu bu. Detaylarla anlatırsanız çok sevinirim. Bu arada büyük ihtimal Ankara veya Kıbrısda okuyacağım. İkisini de değerlendirerek yazarsanız minnetdar olurum.

2.Türkiyede yaşam ne kadar güvenlidir? Terör, hırsızlık olayları olma ihtimali ne kadar?
C
10 yıl
Real Football 2012 HD
C
10 yıl
Strateji oyunu tavsiyesi
Age of Empires tarzı strateji oyunu önerebilirmisiniz? The Settlers demeyin. Bir türlü kuramadım o oyunu.
C
10 yıl
Football Manager Handheld 2012

- Platformlar: PSP, IOS, Android.
- 12 Ayrı ülke arasından istediğiniz ülkenin lig'ini seçip oyuna başlayabilirsiniz.
- Mevcut ülkeler Avustralya, Belçika, Brezilya, İngiltere, Fransa, Almanya, Hollanda, İtalya, Portekiz, İskoçya, İspanya ve Galler
- İngilizce, Fransızca, İtalyanca veya İspanyolca dil seçenekleri bulunmakta.
Ekran görüntüleri:
Forumda araştırdım da böyle bir konu yok. Biliyorum bu oyunu fazla oynayan da yok. Ancak her zaman insanın yanında taşıyabilmesi, her an yanınızda olması, sadeliği açısından bakarsak fena oyun değil. Benim gibi bu oyunu oynayanlar varsa bu konuda taktik ve diğer şeyleri birbirimize paylaşa biliriz.
C
10 yıl
Lanet olasi sivrisinekler
Beyler bu yaratiklardan nasil kurutula bilirim? Afedersiniz uykumun icine mictilar. Evi istila etmis durumdalar.
C
10 yıl
Kardeşimle 15 Tatillden Beri Konuşmuyorum
Şimdi olay şu perşembe günü Kurtlar Vadisi Pusu Ve Alemin Krali vardi Kurtlar vardisini sevmem ama perşembe günleride onu izlerim neyse Alemin kralı artik bayaği baymişti yemek yiyoruz dedi Kurtlar Vadisini açin yok dedim o baydi artik Alemin Kralini aç o Diyor Kurtlar Vadisi ben diyorum Alemin Krali sonra dedi sen benle inatlaşiyon he dedi kaşiği ağzima götürürken bir koydu suratima tokati kaşik firladi sonra kalkti tEkme tokat girişti o gün bugündür kardeşimle konuşmuyorum o benle konuşuyor ama öyle fazla değil ben onla hiç konuşmuyorum
C
10 yıl
.
.
C
10 yıl
Bir oyun vardı
Eskiden galaxy s de oynadığım sinek oyunu vardı. Aşama aşama sinekler ve uçan böcekler geliyordu. Bir de arı vardı. Ona vurunca bölüm geçilmiyordu. Ne kadar aradımsa bulamadım. İsmini bilen varsa yazsın.
C
11 yıl
Konu neden kilitlendi?
Konu neden kilitlendi? Bir kaç kendini bilmez adam gelip konuda saçmalayacak sonra da konu kapanacak. Benim gibi çoğu kişi de yamayla ilgili gelişmelerden habersiz kalacak. Konuyu saptıranları cezalandırmak yerine neden konu kapatılıyor ve bununla da tüm fm bölümündekiler cezalandırılıyor?
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
DH Uygulaması
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
DH App Store Uygulaması DH Google Play Store Uygulaması
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.
DH Mobil Uygulaması
Yeni bir sürüme kadar uyarıyı gizle