Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt

Binbaşı
30 Kasım 2009
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
3 üye
Görüntülenme (?)
39 (Bu ay: 1)
Gönderiler Hakkında
4 yıl
Gelmeyen ambulans
Arkadaşlar 3 gündür hastayım ...yaşım 38 dün akşam fenalaştım bayılma derecesine geldim ayağa kalkamıyorum yoğun ter boşaltma ve vucudumun her yeri ağrıyor ...dedim ki her ay primini ödediğimiz her türlü vergisini verdiğimiz hayatımda ilk defa bir ambulans çağırayım dedim evden aradılar gelemeyiz, kendi imkanlarınizla gelin dediler ...İnanmadım o hasta halimle ben aradım ölüyor um dedim ambulans yollayın dedim beyefendi kendi imkânınız la gelin dedi ,kendi imkanim yok dedim ,biz sadece kalp krizi ve trafik kazasına gidiyoruz dedi...Şimdi soruyorum bizim hakkımız yokmu ambulans istemek için ? Tasarruf sağlayacaksınız bu sağlık sistemindemi olmalı? Yada benim yerime bı Suriyeli cagirsa o ambulans gelirmiydi çok merak ediyorum?
11 yıl
YETER ARTIK YAAA İTUNES SORUNU...
ARKADAŞLAR LÜTFEN YARDIM 2 HAFTADIR BU SORUNLA KARŞI KARŞIYAYIM (i Tunes could not back up the iphone''YILDIRAY's iphone'' because the backup was corrupt or not compatible with the iphone.
Delete the backup for this iphone.then try again)İ TUNES DE TELEFONUM EŞLEŞİNCE EN SON BU YAZI ÇIKIYOR GÜNCELLEME YAPAMİYORUM HİÇ Bİ ŞEY YAPAMIYORUM İ TUNESİ SİLDİM TEKRARDAN KURDUM OLMADI TELEFONDAKİ APP LARI SİLDİM OLMADI VİRÜS PROGRAMINI KALDIRDIM OLMADI LÜTFEN BİRİSİ YARDIM ETSİN ÇILDIRACAM..
11 yıl
itunes hatası
arkadaşlar telefonum ıphone 3gs 4,3 sürüm yüklü telefonuma yeni sürüm atmak istiyorum ama eşleştirdiğim zaman itunes cold not back''yıldıray,s ıphone'' up the iphone was corrupt or not compatible with tehe iphone hatası alıyorum birde delete the backup for this then try again yazıyor...ve eşleştirme olmuyor itunesi sildim yeniden yükledim olmadı telefonumdaki bütün müzik program ve resimleri kaldırdım yine olmadı restore de yapamıyorum lütfen yardımcı olun internette bu konu hakkında bi sonuçta yok..saygılar..
11 yıl
iphone 3g
orjinal ıphone 3g var 3.1.3 sürüme dönüş olurmu
12 yıl
müzik yüklerken hata alıyorum
arkadaşlar müzik yüklerken i tunesden processing 20100420 191815.m4a böyle bir hata alıyorum bu nedir acaba?
12 yıl
5800 ekran koruyucu bantların zararı varmıdır????
arkadaşlar bu ekran koruyucu bantların zararı olurmu zamanla telefona ..5800 telefonun ekranımı dokunmatik yoksa ekranın altındamı var dokunmatik..
12 yıl
garmin donma sorunu..YARDIM
arkadşlar garmin haritalarda mesela sokakcadde ismi yazınca yalnışlıkla simge tuşuna basarsak donuyor ve dahada çıkamıyoruz ..ayrıca haritada gezerken çiziyor diyor ve yine donuyor...
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.
Yeni bir sürüme kadar uyarıyı gizle