Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt

Yarbay
21 Şubat 2001
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
12 üye
Görüntülenme (?)
1356 (Bu ay: 8)
Gönderiler Hakkında
3 ay
Pfizer'in açılamak zorunda kaldığı yeni Gizli Güvenlik Belgeleri

Daha önce yan etkiler ile ilgili konu açmıştım ancak forum yöneticisi silmişti.


Şimdi Pfizer'in kendi raporu yayınlandı. Bakalım bu da sansürlenecek mi...Yasin Aslantwitter
“Pfizer-BionTech Korona Aşısının 1277 Farklı Yan Etkisi Var 1-Pfizer'in açılamak zorunda kaldığı yeni Gizli Güvenlik Belgelerinde, Pfizer-BionTech Aşısının Kayıtlı 1277 Farklı Yan Etkisinin listelendiği 8 sayfa vardır. 3 aylık aşı deneme süresinde, 42 bin denekten 1223'ü öldü”
https://twitter.com/yasinaslan36/status/1499301500002131971
Doç. Dr. Kaan Yılancıoğlutwitter
“Pfizer 'e raporlarını açıklaması için verilen mahkeme kararı sonrası yayınlanan ilk dokümanlar; İZİN SONRASI YAN ETKİ KÜMÜLATİF ANALİZ RAPORU PF-07302048 (BNT162B2) 28-ŞUBAT-2021 TARİHİNE KADAR ALINMIŞTIR. Yan etki listesi oldukça kalabalık... #COVID19 https://t.co/Oq4mEHhP1t”
https://twitter.com/drkaanyl/status/1499309684825767940
3 ay
Yan etki yok, bu aşılar şahane

Arkadaşlar, forumda geçen hafta yan etkiler ile ilgili açtığım konu forum tarafından silinmiş. Ben de forumun istediği şekilde bir konu açıyorum: lütfen üreticilerin sorumluluk almadığı aşıları siz olun. TV'ye çıkarılanlara ve medyada duyduklarınıza inanın..


Yan etki diye bişi yok.. Emin olun..
Yan etki yok, bu aşılar şahane
Yan etki yok, bu aşılar şahane
Yan etki yok, bu aşılar şahane
Yan etki yok, bu aşılar şahane
3 ay
Vergi müfettişi çağırdı : ÖTV için olabilir mi?

Yarın vergi müfettişi ile görüşeceğim. Bir sene önce aldığım Nissan aracın faturası ile ödemem farklı acaba bu sebeple çağırmış olabilirler mi?


Bana ceza kesilir mi yoksa sadece bayinin mi peşine düşerler acaba?

8 ay
Aslında her şey sağlığımız için

Ne diyorlardı, aşı hastalığı yaymamızı engellemeyecek ama ağır geçirmemizi ve hastaneye düşmemizi önleyecek. Sağlık sistemine faydası olacak yani.


Şimdi ne yapıyorlar, sağlık sisteminde çalışan, insan hayatı kurtarmak için çalışan insanları işinden ediyorlar. Üreticilerin sorumluluk almaktan kaçtığı aşıyı olmak istemedikleri için.


Siz hala konu sağlık sanın. Yeni düzen geliyor : düzenli aşılama-düzenli test geliyor diye 1 yıldır yazıyorum.Aslında her şey sağlığımız için
8 ay
Aşıları karıştırmak kimin fikriydi?

İşin bilimsel olmadığı her halinden belliydi. Şimdi itiraflar gelmeye başladı aşıların karıştırılmasının nasıl bir etki yapacağını bilmiyoruz diye.


Tam anlamıyla bir saçmalık destanı içindeyiz.. Ve işin kötüsü hala bu güce güvenenler var :(
Aşıları karıştırmak kimin fikriydi?
Aşıları karıştırmak kimin fikriydi?Abdullah T.Rtwitter
“🔴DSÖ ▪︎Karma aşı tehlikeli ▪︎Bir çeşit çift doz aşıdan sonraki farklı Aşı tehlikeli olabilir. Yeterli veri yok. ✔Nasıl yani? Ee biz neye göre yapıyoruz bunu? Twitirda o kadar hoca verisiz mi onerdi? ● Yoksa veri sağlanacak ülke bizmiyiz? ✔Aga Ne yaşıyoruz biz be? . https://t.co/sIfFR0N6wM”
https://twitter.com/TraderAT12/status/1437765902464962560
Aşıları karıştırmak kimin fikriydi?
9 ay
FDA Aşı araştırma bölümünün en yetkili ikilisi istifa etmiş

Artık şaşırmıyorum kovid ile ilgili her türlü haberi yapan basının böyle önemli bir haberi pas geçmesini.


FDA Aşı araştırma bölümünün en yetkili 2 ismi ( Direktör ve Direktör yardımcısı ) istifa etmiş. Sebep tam belli değil ama haber Biden'ın 3. doz aşıları açıklaması ile ilgili diyor.

FDA Aşı araştırma bölümünün en yetkili ikilisi istifa etmiş
FDA Aşı araştırma bölümünün en yetkili ikilisi istifa etmişnew york post
Two senior FDA officials resign over Biden administration booster shot plan
https://nypost.com/2021/09/01/two-senior-fda-officials-resign-over-biden-administration-booster-shot-plan/
FDA Aşı araştırma bölümünün en yetkili ikilisi istifa etmiş
9 ay
Güven sorununu aşmak için yapılacak yegane şey

Şu anda içinde olduğumuz kaosun sebebi güven sorunudur.


Güvensizlik ne zaman olur : veriler-rakamlar açıklanmayınca olur. Bir şeyi gizleyip sonra da bana güvenin diyemezsin.


Bazı arkadaşlar kovid bakanına inanmayı ve güvenmeyi seçiyor bazıları ise seçmiyor. Bu iş din değil, bilim. İnanmamız için kovid bakanı açıklasın aşıdan sonra : 2 gün içinde, 1 hafta içinde ve 1 ay içinde kaç kişi hayatını kaybetti. Bu rakamlar verilirse sanırım bakana inanmak isteyenler rakamları gözleriyle görüp inanırlar ve güven tesis edilmiş olur.
Twitt atıp bu güce güvenin demekle milletin ona güvenmesini bekliyorsa daha çok bekler.
Güven sorununu aşmak için yapılacak yegane şey
9 ay
12 yaşındaki çocuğun anne-baba rızası aranmadan aşılanması

İngiltere'de başlıyor.


Bu arada çocukların başına bişi gelirse ilaç şirketleri sorumluluk almadığına göre İngiltere devleti alacak sanırım. Geçen hafta Singapur, 16 yaşındaki çocuk kalp krizi geçirince 220 Bin dolar zarar tazminatı olarak ödemişti.


Yakında Türkiye'de..


rt ınternational
NHS plans Covid-19 vaccination for 12-year-olds that would NOT require parental permission – reports
https://www.rt.com/uk/533125-nhs-plans-covid-vaccination-children/
10 ay
Bilime güvenin

Fauci'nin, Delta ile birlikte artık aşılananların, aşılanmayanlar kadar virüs taşıdığını bu sebeple tekrar herkesin maske takması gerektiğini söylemesi ABD'de bilime(!) güvenenlerin sinirini bozdu.


Ama bunu en başından söylemişlerdi, mutasyon geçiren virüslerin aşısı olmaz diye.Başlığa gelirsek, bilim 1 kurumun veya 1 görüşün tekelinde değildir. "Bilime güvenin" diye geçen seneden beri tek bir tarafın görüşü dayatılıyor. Bilim 1 tek görüş değildir. Bilim tartışmaktır. Para kazanmak için yalanlara alet olmak değildir.


Bilime güveninMSNBCyoutube
Dr. Anthony Fauci explains the reason behind the CDC guidance that vaccinated people should mask up in indoor settings amid Covid hotspots.  » Subscribe to MSNBC: http://on.msnbc.com/SubscribeTomsnbc About All In with Chris Hayes: Chris Hayes delivers the biggest news and political stories of the day with a commitment to in-depth reporting that consistently seeks to hold the nation's leaders accountable for their actions. Drawing from his background as a reporter, Hayes at times reports directly from the scene of a news event as it occurs to provide a firsthand account, digging deep and speaking with people who represent different points of view. Hayes brings the nation's officials, legislators, policymakers, and local activists to the table to address key issues affecting communities across America. MSNBC delivers breaking news, in-depth analysis of politics headlines, as well as commentary and informed perspectives. Find video clips and segments from The Rachel Maddow Show, Morning Joe, Meet the Press Daily, The Beat with Ari Melber, Deadline: White House with Nicolle Wallace, All In, Last Word, 11th Hour, and more. Connect with MSNBC Online Visit msnbc.com: http://on.msnbc.com/Readmsnbc Subscribe to MSNBC Newsletter: http://MSNBC.com/NewslettersYouTube Find MSNBC on Facebook: http://on.msnbc.com/Likemsnbc Follow MSNBC on Twitter: http://on.msnbc.com/Followmsnbc Follow MSNBC on Instagram: http://on.msnbc.com/Instamsnbc #MSNBC #Covid #Fauci
https://www.youtube.com/watch?v=TRc9yKSjkP0&t=201s
10 ay
Kanada Pfizer anlaşması 2022-23 ve 2024 !

Kanadalı siyasetçi demiş ki : Bu krizin bittiğini düşünüyorsanız bir daha düşünün!

Trudeau Pfizer ile milyonlarca aşı anlaşması yaptı 2024 yılına kadar her yıl insanların aşılanması için.Maxime Berniertwitter
“If you thought this crisis was finally over, think again. Trudeau has signed an agreement with Pfizer to provide millions of doses of ‘booster vaccines’ to be administered every year until at least 2024. We’re going to have PERMANENT #covid hysteria. https://t.co/Eakj8aAdOB”
https://twitter.com/MaximeBernier/status/1416789681614860295
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.
Yeni bir sürüme kadar uyarıyı gizle