Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt

Yüzbaşı
04 Kasım 2009
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
6 üye
Görüntülenme (?)
62 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
3 yıl
Hangi Avrupa ülkesinde Macbook Uygundur ?
Yurtdışına gideceğim ve son zamdan sonra planladığım macbook durumu patates oldu , hangi avrupa ülkesinden almamı tavsiye edersiniz orda yaşayan veya bilgisi olanlar varsa yardımcı olabilirse sevinirim
5 yıl
PSN Bağlantı sorunu ?
Arkadaşlar merhaba bu sorun sadece bende mi var öğrenmek istiyorum , yaklaşık 15 20 gündür fifa 17de ilk yarıyı bile bitiremeden sürekli psnden çıkıyo ve bağlanmıyo ancak pc veya telefondan hiç bir şekilde bağlantı kesik değil neden sürekli bağlantım kesiliyordur buna nasıl çözüm bulabilirim . Fifada kesilen maçlarda hükmen saymadığına göre sorun psnden mi yoksa nedir ne değildir anlamış değilim.
5 yıl
Spotify kullanılabilen en küçük boyut Mp3/mp4 player nedir bilen varmıdır ?
Soru başlıktaki gibidir .
6 yıl
Almanya'da Lisans Okuma Rehberi
''Arkadaşlar Acemi Bir Konu Olduğunu Belirtmek İstiyorum Benim İlk Bu Tip Bir Konu Açışım ''
Merhaba Öncelikle Bu Konunun Açılma Amaçı Bu Forumda Tanışmış İki Arkadaş (MertHaberdar , CrystaliZ ) Olarak Almanyada Okumak Hayalini Gerçekleştirebilicek Bilgileri Edinmek Ve Almanyada Lisans Okumayı Düşünen , İsteyen Ama Cesaret Edemeyen Bu Konuda Bizler Gibi Bilgisi Olmayan Ama Bir Şekilde Araştırıp Öğrenmeye Çalışıp Gitmek için veya gidilebilir mi olduğunu görmek için herşeyi deneyebilecek olan Herkesi Bu Hayale Ortak Etmek Ve Birlikte Hareket Edip Birbirimize Yardım Ederek En Azından Aramızdan Gidebilicek Olanları Bu İşin Yapılabilir Olduğunu Gösterip Hayatlarını Kurtarmak .

Şuan ki Bilgilerimizin Hepsi İntertten Araştırma Kaynaklı , İsteğimiz İse Gerçek Deneyimleri Olan Kişilerin Bir Yorumu Bile , Planlama İle Gerçek Arasında Oluşacak Hasarları En Aza İndirmeye Yardımcı Olacaktır.

En Belirgin , En Bilindik Koşulları Başta Yazmakla Birlikte Detay Olan Ve Tecrübe Etmeyenlerin Bilemeyeceği Koşulları Tecrübe Eden Ve Giden Arkadaşlarımız Bize Anlattıkça Ve Aydınlattıkça Editleyip Madde Haline Getirip Eleyeceğiz .

1.Almanya'da Okuyabilmek İçin Okumak İstediğimiz Bölümü Türkiye'de Kazanmamız Gerekiyor
( Özel Bir Üniversitede Tam Ücretlide Kabul Ediliyor )

2.Gidene Kadar Banka Hesabında Bloke Olucak Şekilde 8000 - 9000 Euro Civarı Bir Para Gerekiyor Sanırım Forumdaki Konulardan Okuduğum Kadar.

3.Eğitim Dili Almanca Ve 1 Yıl Almanca Dil Kursu Görüp Okulların İstediği Alman Dili Yeterlilik Belgesini Almamız Gerekiyor

4.Okul Ücretleri 500 - 1000 Euro Arasında Değişiyor Diye Biliyorum Ufak Araştırmalar Sonucu Ancak Net Değildir.

5.Yurtlar ve Ücretleri ? ? ? ? ?

6.Almanya Dil Kursu Ücretleri ? ? ? ? ? ?

7.Geçinilebilicek Para (Yiyecek , İçecek Temel Sayılabilicek Bazı Giderler ) ? ? ? ? ? ? ? ?

8.Part Time Çalışma İmkanı - Ücretleri ? ? ? ? ? ? ? ? ? ?


Evet Arkadaşlar İsteyen Herkes İle Birlikte Ve Erasmus Olur , Tatil Olur , Lisans Olur Almayaya Gİtmiş Ve Bize Bilgi Aktarma Konusunda Yardımcı Olucak Herkesi Kısada Olsa Yorumlarla Akışı Belirlemesini Rica Ediyoruz .
Soru İşaretli Maddeleri Bizde Sizde Araştırma Ve Net Bilgiler Sonucu Tamamlamaya Özen Gösterelim Bu Konu Hepimizin Sadece Açması Bizden Oldu.Aklına Yeni Maddeler Gelenler , Olan maddeleri Açıklamak İsteyenler Kısaca Anladık Hepimiz Az Çok Konuyu Zaten .

Katılıma Göre Whatsap Grubu Açıp İletişimde'de Olabiliriz .

Teşekkürler.
6 yıl
Puan Tahmini ile ilgili ufak bir yardım arkadaşlar
Merhaba arkadaşlar bi konuda deneyimi veya bilisi olan arkadaşlardan yardım istiyorum bu sene ygsden 225 almam gerekiyo ve en son 5 sene önce girmiştim ygsye

2010 : Türkçe : 23/10 Sosyal : 12/11 Mat : 1/1 Puan : 215

2015 : Türkçe : 25/10 Sosyal : 11/5 Mat :1/2

225 i geçermi bu durum, her site farklı hesaplıyo kafa yedirtti
6 yıl
Kadıköy İLM İngilizce Kurs Devri
Tek kur satılıktır .

Fyat 400 tldir .

Kadıköy İstanbul Lisan Merkezi Rıhtım .

3 kur olarak almıştım 2 kurunu bitirdim ve yurtdışına çıkacağım için son kuru devir etmek istiyorum . Kursun Kur fiyatları 800 tlir .
6 yıl
İstanbul Kadıköy Ales - Dgs - Memurluk Kurs Devri
İyi günler arkadaşlar doğru yeremi açtım bilmiyorum ancak hem bana hemde ihtiyacı olan biri varsa ona yarayacağı için direk açma gereği duydum
Kadıköy - çözüm akademi kursuna dgs ye kayıt oldum ancak ani bir şehir değişikliği nedeniyle peşin verdiğim kurs ücretimin sadece devir şeklinde yapabiliceğim söylendi para iadesi yapmıyorlar 1.400 lira olan kursu aciliyetten ve uğraşmak istemediğimden 1.100 tlye devretmek istiyorum ilgilenen olursa eğer iletişime geçerse birlikte kursa gidip halledebiliriz . konu yeri burası olmayabilir tekrar kusura bakmayın.

507 717 28 65
8 yıl
NOTE 1 - SAMSUNG NEXUS - HTC SENSETİON XL
rahat kullanabiliceğim 500 550 tl civarı bi telefon istiyorum android ve büyük ekranlı bunlar ve ekstra olarak önerilerinizi yazarsanız sevinirim
9 yıl
TOP SPİN KARDEŞİLİK
EVET ALMAK İSTİYORUM ARKADAŞLAR AMA KREDİ KARTIM YOK ALMAK İSTEYEN VARSA PARAYI YATIRIRIM
9 yıl
DH'DEKİ AŞCILAR???
Evet ben aşcılık okuyorum forumdaki meslektaşlarla tanışmak isterim tavsiyeler sohbet vs bakalım kaç kişi çıkıcak
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.