Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt

Yüzbaşı
30 Ekim 2009
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
10 üye
Görüntülenme (?)
46 (Bu ay: 1)
Gönderiler Hakkında
2 yıl
Şu diziyi bulamıyorum
Arkadaşlar 2000’li yıllarda genç bir gazeteciyi anlatan yerli bir dizi vardı. Bölümün birinde tek kullanımlık fotoğraf makinesi satın almıştı, helikopter kazası, tren yolculuğu falan vardı hatırladığım. Bu diziyş hatırlayan ismini bileniniz var mı? Dizi 10-12 bölümde bitmişti.
2 yıl
Bu siteyi bulamıyorum yardım lütfen
Her bir ülkede bütçelerine göre sınıflandırılan insanların günlük hayatta kullandıkları eşya, gereçlerin fotoğraflandığı bir site vardı. Mesela yıllık geliri yüksek olan bir Alman vatandaşının kullandığı diş fırçası, duşu, koltuğunun vs. fotoğrafları olan bir siteydi.
2 yıl
Bir site vardı bulamıyorum yardım
Her bir ülkede bütçelerine göre sınıflandırılan insanların günlük hayatta kullandıkları eşya, gereçlerin fotoğraflandığı bir site vardı. Mesela yıllık geliri yüksek olan bir Alman vatandaşının kullandığı diş fırçası, duşu, koltuğunun fotoğrafları olan bir siteydi.
5 yıl
Muhabbet Kuşum Kusuyor
Merhaba arkadaşlar. Kuşum 6 ayı geçkin yediği yemi az az çıkarıyordu kafesine. Ancak bir kaç gündür kusmuk gibi bir sıvıyla beraber çıkarmaya başladı. Çıkardığı da çiğnenmemiş tüm yemler. Ne yapmam lazım bir akıl verin, korkutmaya başladı haylaz sıpa.
6 yıl
Klibi tarif edeyim de şarkıyı bi bulalım dostlar
Klinin başı güneşi arkasına almış bonus saçlı bir delikanlıyla başlıyor. Sonra polis memuru polis arabası sürüyor ve çılgınca gezmeye başlıyor. Arabayı falan yıkıyor petrolde. Sonra bir valiz hazırlayıp seyahat hazırlığına başlıyor, değişim tamamlanıyor.
6 yıl
Bu kordonu nerden bulabilirim?
6 yıl
Ankara 75. Anadolu Lisesi'ne Nasıl Giderim?
Malumunuz yarın yds var ve ben cebecide otururken ösym sağolsun beni olabildiğince uzağa vermiş. Nasıl giderim bu okula burada okuyan ya da yaķınlarında yaşayan biri tarif edebilir mi? Kızılay'dan otobüs, dolmuş nerden kalkıyor hangileri gidiyor?
7 yıl
Ankara'da Telefon Tamiri Tavsiyesi
Dostlar Sony Xperia Miro telefonumun dokunmatik panelini değiştirirken anakarta bağlanan birleşme yeri deforme oldu. Ankara'da bildiğiniz iyi bir tamirci var mı?
7 yıl
Ankara'dan Ney Almak
Ankara'da ney imalathanesi olan ve satım yapan yerler var mı? Yeni başlayan için giriş seviyesi bir ney almak istiyorum dostlar.
8 yıl
A4-Tech G10 vs G11 vs Asus UX300
-Dizüstü bilgisayarda kullanmak için 30-40 tl civarı bir kablosuz mouse arıyorum.İnternetten alacağım hangi ürünü tavsiye edersiniz? İyi forumlar.

Edit: Tuş sesi az gelenlerinden olursa çok iyi olur.

Son olarak şu iki mouse arasında kaldım.Biri şarj edilebilir diğeri pilli.Hangisini tavsiye edersiniz yoksa asus olanını alıp hiç macera yaşamayım mı?

A4 Tech G10-660FL

A4 TECH G11-570HX-1

Asus UX300
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.