Donanım Haber

Uygulama ile Aç Kapat butonu
Kayıt
Arama butonu
Ç

Binbaşı
27 Aralık 2003
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
6 üye
Görüntülenme (?)
44 (Bu ay: 1)
Gönderiler Hakkında
Ç
2 yıl
KABLONET DNS problemi
Bugün türknetten kablonet 100mbps internete geçiş yaptım. Türknette kullandığım dns ile girebildiğim sitelere kablonette girememekteyim. Bunun sebebi ne olabilir acaba konuyla ilgili bilgisi tecrübesi olan var mıdır?
Ç
3 yıl
Kulaklık seçememe sorununa yardım
Ç
3 yıl
Upgrade tavsiyesi
Yeni bir pc almak yerine elimdeki pc yi upgrade yapmak istiyorum. Hangi parçaları değiştirmemi ve yerine ne almamı tavsiye edersiniz arkadaşlar.


Ç
3 yıl
Kamp için çanta
Merhaba arkadaşlar
Birkaç aydır çanta bakıyorum ama bir türlü karar veremedim. Öncelikle aradığım çadırımı ve şişme yatağımı çantanın dışında alt ve üst kısımlara perlonla yerleştirmek. Bu özelliklerde önerebileceğiniz 70lt üstü çanta önerileriniz ne olur acaba?
Ç
5 yıl
Mimari programlar için laptop (4000-6000 arası)
Ç
6 yıl
Minimum Puanlar Açıklandı
Ç
6 yıl
Mesaj gizleme programı var mı? (GO Sms benzeri)
Su anda ios telefonlarimizda kullanabileceginiz sms gizleme ve belirledigimiz kisilerden gelen smsleri gizleyerek baska sifreli bir bolumde depolayan bir uygulama mevcut mu acaba? Android platformunda yer alan GO Sms bu iş için biçilmiş kaftan bir programdi ama iosta buna yakin bir program bulamadim.
Ç
7 yıl
Paylaşılan fotoğrafın otomatik kaydedilmeme sorunu
Normalde paylastigimiz her fotoğrafin instagram klasoru altina kaydedilmesi gerekiyor ama su an farkettimki filtresi secilen ve gerekli duzenlemeleri yapildiktan sonra paylaşılan fotograflarim otomatik kaydedilmiyor. Ayarlarda sıkıntı yok hafizada da sıkıntı yok. Sürümü de en gunceli. Sizlerde durum nedir arkadaşlar? Telefon note 5 bu arada.
Ç
8 yıl
Word'ten PDF'e dönüştürürken şeffaf olan logoların belirgin hale dönüşmesi sorunu?
Sorunumu konu başlığında izah edebildim mi emin değilim. Word'te hazırlanmış bir doküman var. Ön fonda yazılar arka fonda ise şeffaflaştırılmış logo bulunmakta. Bu dosyayı PDF'e dönüştürmem gerekmekte, dönüştürmede sorun yaşamıyorum ama arka fonda bulunan şeffaf logo PDF dosyasına dönüştürüldüğünde belirgin hale geliyor. Photoshopta Opacity değerinin %30'dan %100'e çıkması gibi bir durum söz konusu. Bunun sebebi nedir acaba arkadaşlar, çözümü var mıdır?
Ç
8 yıl
VESTEL 3D SMART 47PF8080 vs. VESTEL SMART 50PF7175
Bu iki cihazdan hangisini tavsiye edersiniz arkadaşlar bir türlü karar veremedim.
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
DH Uygulaması
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
DH App Store Uygulaması DH Google Play Store Uygulaması
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.
DH Mobil Uygulaması
Yeni bir sürüme kadar uyarıyı gizle