Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt
S

Teğmen
23 Ekim 2009
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
47 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
S
4 yıl
Fiesta 2007 koltuk kılıfı tavsiye
Bir kaç yere baktım Reis ve Özüdoğru markaları var. Her araca uyumlu diye satıyorlar bu kılıfları. Fiesta nin arka koltuk yatma özelliğini hiç kullanmadım ama artık kullanmam gerekecek az da olsa. Kılıfın bu açıdan uyumlu olmasını istiyorum. Bu markaları da kendileri koltuk yatar şekilde ayarlabilirmiş. Internetteki tam uyumlu modeller aldığım fiyatların 2 katı civarı. Marka kumaş ve diğer konularda tavsiyeniz var mı?
S
5 yıl
xperia m 5 20 iş günü doldu para iadesi hakkında
Evkurdan taksitle alınan m5 için dün itibariyle 20 iş günü doldu. Sony m.h. isterseniz değişim için kayıt oluşturalım dediler. Para iadesi istiyorum. Bu konuda tecrübesi olanlar var mı? Kvk sonradan cuma gününe tarih girip teli gönderebilir mi, para iadesini kim yapıyor, taksitler devam ediyor bu durum sorun olur mu, süreçte ne yapmam lazım...
S
6 yıl
Motorola Atrix Brightstar Ekran Sorunu
H.B. dan aldığım telefonun garanti süresi doldu. Telefonun ekranında bazı bölümler çalışmıyor. b,q,e,t,y gibi tuşlar çalışmıyor. Telefon Brightstar garantili. Biraz baktım teleservice daha önceden işlemleri yapıyormuş hala onarım için oraya mı göndermem gerekiyor. Brightstar kendi çözüm üretir mi? Telefonu ücretsiz olarak gönderip, sorun tespiti yaparlar mı? Ekran için tahmini ne kadar fiyat isterler? Çok fazla bi ücret talep etmezlerse serviste yaptıracağım zaten bulunduğum yerde telefonu tanıyan ve yapabilecek olan bi yer yok. Bilgisi olan var mı? Garantisi biten cihazını Brightstar ya da teleservice e gönderen oldu mu...
S
7 yıl
takimtaklavat.com güvenli midir?
http://www.takimtaklavat.com/ sitesinden hobi malzemeleri almayı düşünüyorum. Daha önce alışveriş yapan, bilgisi olan var mı? Site güvenilir midir?
S
7 yıl
Doğa Sigorta
Halk sigorta dan 400 lira civari düşük fiyat veriyorlar. Şirkete işi düşen, hakkında bilgisi olan var mı. Kararsız kaldım biraz.
S
7 yıl
Asus X550JK-XO012D Bu fiyata alınır mı?
Gittigidiyorun %10 indirim çekinin son günü lenovo düşünüyordum o yüzden kararsız kaldım biraz. 4 GB modeli 1700 lira civarı. GG'da keskinal ve
bunasilfiyat satıcılarında 1750 hızlıal satıcısında 1800 lira. %10 indirim ve 100 tl bonus ile 1475 liraya hızlıal da 1520 liraya geliyor. GG'da 8 gb yok olsa onu düşünüyordum. GG den lenovolarıda inceleyeceğim biraz fiyat gayet iyi gibi geldi. Fikirlerinizi almak istedim. Şimdiden teşekkürler.
S
7 yıl
Ocak sonunda Balkan gezisi
Ocak ayı sonunda Balkanlar nasıldır? Vize sorunu olmayan ülkelere 5-7 civarı günlük gezi düşünüyorum. Dönem turları var onlardan ziyade bireysel birşeyler düşünüyorum. Ülke şehir tavsiyesi olan, tur tavsiye eden bölgeye gidip önerisi olan var mı? Örneğin İstanbul'dan uçakla Belgrad farklı bir noktadan dönüş. Şu anda hiç fikrim yok, araştırıyorum bloglardan falan ama tavsiyeleriniz varsa sevinirim.
S
8 yıl
Fiesta 2007 1.4 tdci 180 bin bakımı
Merhabalar, yaklaşık 20 gün önce ilk aracımı 2007 fiesta 1.4 tdci dizel aldım. Bakımlarla ilgili fikir ve bilgilerinizi almak istedim.Araba 143 binde.
Ekim 2009 da 89700'de 90 bin bakımları yapılıp, triger değişmiş. Bir sonraki bakım için 90 bin ya da 4 yıl olduğunu (nette 5 yıl yazan yerler de gördüm )servisle telefonla görüştüğümde belirttiler. Eksantrik kayışı için de 790 lira fiyat verdiler.
Aracın 180 bine yaklaşmasını beklemeliyim, yılı dikkate alarak mı hareket etmeliyim. Bu bakımda buna ek olarak neler yapılır, toplam maliyet nasıl olur...
Aynı şekilde 15 bin bakımı 156 bin ya da ../11/2014 olarak geçmekte tarih önce dolarsa onu mu dikkate almalıyım.
S
8 yıl
Hasar Kaydı Ücret Bilgisi Görünümü
Araç için 5664'ten sorgulama yaptığımda 4 kayıt tek fiyat var. Fiyat toplam fiyat mıdır, tek kayıt için midir acaba...
HSR1:??/??/??, Carpma
HSR2:??/??/??, Carpma
HSR3:??/??/??, Park Halinde Carpma
HSR4:??/??/??, Carpma, 2840TL

Yani 4. hasar 2840 lira diğerleri bilinmiyor mu? Hepsinin toplamı 2840 mıdır? Fiyatlar ayrı olarak mı yazar bilgisi olan var mı?
S
8 yıl
2006 1.4 TDCİ Fiesta 120.000 Yakın Bakımlar
Aracı almayı düşünüyorum. 120binde yakın bakımları nelerdir. Neler değişir, ne kadar tutar kullananlar bilenler var mı acaba 200 bine kadar... Küçük parça boya var, 120 binde fiyat ne kadar mantıklı olur ...
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.