Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt
D

Yüzbaşı
11 Ekim 2009
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme (?)
41 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
D
2 hafta
2k monitörün yanına 2.yi 1080p almak sıkıntı yaratır mı ?

Merhaba, LG 27GL850-B 2k 144hz 1ms monitör kullanıyorum yanına 2k yerine 1080p 280hz 24 inchlik monitör alsam sıkıntı cıkar mı cözünürlük farkından dolayı ?


Oynadığım oyuna göre ana monitörü değişmek istiyorum o sırada kalan işleride diğer monitörle devam ederim diye düşünüyorum.

D
3 yıl
4GD8W serverinda 80e kasacak 2 warrior arıyoruz
4GD8W serverinda 80e kasacak genie, genie hammer vs gereken pus itemlerini alabilecek bizimle kasmak isteyen 2 warrior arıyoruz. İsteyen olursa özelden yazarsa Dc adresini veriririm konuşuruz
D
3 yıl
switch alınır mı?
Uçakta vs yolculukta zaman geçirecek birşey arıyorum. Aklıma switch geldı bu konsol hakkında hiç bilgim yok. İnternetten baktığım kadarıyla oyun satan biryer bulamadım online olarak istediğim oyunu alabilecegim biryer mevcut mu? Hafızası oyunları saklamak için uygun mu değilse hangi kartı almam gerekli. Keyif olarak insanı tatmin edebiliyor mu bu konsol hep güçlü sistemlerde oyun oynamış birisiyim.
D
3 yıl
Render vs. yapılacak laptop önerisi arıyorum
Hertürlü işlerimde kullanacağım render vs. laptop arıyorum. Hazırda evde kullandığım güçlü bir masaüstüm var. Gamebook aramıyorum olabildigince ince ve güçlü öneriler yapabilirseniz sevinirim. Bütçe sınırım yoktur.
D
3 yıl
Taahhüt bitince sözleşme yenilemezsem ne oluyor
Kablonet taahhütüm bitiyor sözleşme yenilemeyip suanki 50ye 250 akk paketimden devam etmek istesem ne oluyor suan boyle bir paket yok. Fiyat artışı olur mu yoksa arayıp sözleşme yapmayacaksam netı kapatırlar mı?
D
3 yıl
Bu bilgisayar 2.elde kaça satılır
D
4 yıl
İnstagramda adıma açılan fake hesapları şikayet etme
Bu ara direk benim adımla benım fotoğraflarımla profiller açılmaya başlandı öyle instagram fenomeni vs olduğumdanda değil normal bir profilim var. Sürekli cevremdeki kızları ekleyip benim adıma onlarla konusuyor sonra çevremden öğreniyorum bunları her açılan hesapta beni engelliyor göremiyorum. Sizce bu kişilere ne yapmam gerekli. Bimere başvursam sonuç alabilir miyim? İşler cidden çok sinir bozmaya başladı.
D
4 yıl
Sitelere steam ile bağlan çalışmıyor mu?
Kullandığım bi kaç sitede yuklu miktar param var ama bu sabah kalktığımdan beri steam ile bağlan çalışmıyor sizdede böyle mi bir sıkıntı mı var?
D
4 yıl
Güncelleme ve mavi öz hesaplama
Hesabımda 100k ip var bunu mavi öze cevirirsem 6.5 katını alacaksın diyorlar. Ip olarak kalırsa dırek 100k ip 100k mavi özemi dönüyor sistem nasıldır. Ona göre tum ipyi öze ceviriyim diyorum
D
4 yıl
6 bin lira bütçeye bu bilgisayar nasıl
Hafta sonu bu sistemi almayı düşünüyorum gidip vatandan alıcam sizce bu sistem nasıl.Ekran kartıyla ilgili şüphelerim var sizce oyunlarda nasıldır?

DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.