Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt

Çavuş
22 Eylül 2009
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme (?)
46 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
5 yıl
CARREFOURSA #desteklazımsa ATTIĞIMIZ HER GOL 5 TL PUAN (TÜRKİYE KOSOVA 12.11.2016)

12 Eylül Milli Takım #desteklazımsa Yarışması Katılım Koşulları

CarrefourSA·12 Kasım 2016 Cumartesi

. CarrefourSA tarafından düzenlenen yarışma 12 Eylül Cumartesi günü Türkiye Kosova maçının oynandığı saat aralığında (20.00 – 21.45) aktif olacaktır. Maçın bittiği andan itibaren gerçekleşen katılımlar değerlendirilmeyecektir.
·Yarışmaya; CarrefourSA’nın resmi facebook sayfasından (https://www.facebook.com/carrefoursa) ve/veya resmi instagram hesabından (https://instagram.com/carrefoursa) paylaşılan fotoğrafın altına yorum yaparak ve/veya resmi twitter hesabına (https://twitter.com/CarrefourSA) tweet atarak katılmak mümkündür.
· Katılımcıların; Milli Takımın attığı her golde #desteklazımsa hashtag’iyle, Facebook, Instagram ve Twitter paylaşımının altında CarrefourSA Kartlarının (CarrefourSA Venüs Kartları da bu kapsamdadır.) son 10 hanesini paylaşmaları gerekmektedir.
. Katılımcıların Kart bilgileri sadece kampanya içinde kullanılacaktır.
·Maç anında Milli Takımın her golünde CarrefourSA Kart numaralarını #desteklazımsa hashtagi ile paylaşan tüm kullanıcılara her gol için 5 TL değerinde puan CarrefourSA Kartlarına yüklenecektir. Milli Takımın her golü kullanıcılara 1 kez katılım hakkı sağlar.
. Maçın son dakikasında atılan gol için; gol anından itibaren ilk 15 dakika içinde yapılan paylaşımlar dikkate alınacaktır.
· Kart numaralarını paylaşan kullanıcıların hesaplarına puanlar 12 Eylül tarihinden itibaren 15 günlük süre içerisinde yatırılacaktır. .
CarrefourSA Kartına yüklenen puanların geçerlilik süresi, puanın/puanların yüklendiği günden itibaren 15 gündür.
· Yarışmaya katılan hesapların CarrefourSA Kart sahibi gerçek kişilere ait olması gerekmektedir.
· Kullanıcılar yarışmaya Milli Takımın attığı gol sayısı ile sınırlı olmak kaydıyla 1 den fazla kez katılabilir. Milli Takımın Her golü için 5 TL puan kazanabilirler. ,
· CarrefourSA markası yukarıda belirtilen tüm bu katılım koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutmaktadır.
7 yıl
N11 100 TL ÜSTÜNE ANINDA 20 TL İNDİRİM. ÇEKLERLE BİRLEŞİYOR.KAMPANYA KOŞULLARI
•n11.com üyeleri, 01 - 03 Ekim 2014 tarihleri arasında tek seferde yapacakları 100 TL ve üstü ilk alışverişlerinde anında 20 TL indirim kazanıyor.
•Kampanyaya Elektronik, Altın & Gümüş, Toptan Satış kategorilerinden yapılacak alışverişler dahil değildir.
•Anında 20 TL indirim, 03 Ekim 2014 saat 23.59’a kadar geçerlidir.
•Bu kampanya, n11.com’un diğer kampanyalarıyla birleştirilemez.
•Bir kullanıcı hesabı ile bu kampanyadan sadece bir kez faydalanılabilir. İlk 100 TL ve üstü alışverişte indirim kazanıldığı takdirde sonraki alışverişlerde toplam sipariş tutarı 100 TL ve üstü olsa dahi indirim kazanılamaz.
•İptal ve iade durumlarında, indirim tutarı, sepette bulunan ürünlerin ilk fiyatları üzerinden hesaplanarak yüzdesel olarak dağıtılacaktır. İptal veya iade edilen ürün/ürünler için yapılan indirim tutarı düşüldükten sonra geri ödeme yapılacaktır.
•n11.com’un kampanya koşulları ve geçerlilik tarihlerinde değişiklik yapma, kampanyayı tamamen veya geçici olarak durdurma hakkı saklıdır.
7 yıl
PEPSİ KAPAKLARI TTNET FATURALARINA 1 TL İNDİRİM YAPIYOR (MAX 5 TL) BİTTİ
KAMPANYA 31 ARALIK 2015'E KADAR UZATILDI. DİKKAT SADECE 330 ML KUTU ÜRÜNLERİN AÇMA HALKALARINDAKİ ŞİFRELER GEÇERLİ


Pepsi ile TTNET’ten indirimli internet!

Şimdi her Pepsi şifresi ile TTNET faturanda 1 TL indirim var!

Pepsi şifrelerini buraya gir veya bir Pepsi şifreniTTNET ve TC kimlik numaranı aralarında boşluk bırakarak 7516’ya yolla (Örnek katılım: A1B2C3D4 TTNET 12345555555), TTNET faturanda her Pepsi şifresi için 1 TL indirim kazan!

Aynı kullanıcı aynı ay içerisinde en fazla 5 TL’lik indirimden faydalanabilir.

Kampanya Katılım Koşulları:

Kampanya hediyesi her şifre için TTNET faturasında KDV dahil 1 TL indirimdir.
Önemli Duyuru: LAY’S KAMPANYALI PEPSI 330ML KUTULARINDA BU KAMPANYA GEÇERLİ DEĞİLDİR. ÜZERİNDE AÇMA HALKASINA LAY’S HEDİYE YAZAN KUTULARIN AÇMA HALKALARINDA ŞİFRE BULUNMAMAKTADIR.
Kampanyaya Pepsi Cola Servis ve Dağıtım LTD. ŞTİ. tarafından T.C. sınırları içerisinde 1 Ocak 2014 ve sonrasında üretilmiş olan ve üzerinde pepsi.com.tr’deki Pepsi şifreli kampanyalara yönlendirme içeren Pepsi 330 ml kutu ürünlerinin açma halkalarının altından çıkan şifreler dahildir. Lay’s hediye kampanyası kapsamında üretilen kutular kampanya kapsamı dışındadır.
Kampanya 31 Aralık 2015 tarihine kadar geçerlidir.
Pepsi PET ürün şifreleri kampanyada geçerli değildir.
Pepsi ürünlerinden çıkan şifrelerin her biri ile yanlızca tek bir kampanya’dan faydalanabilirsiniz, şifreler ilk kullanımınızda sadece katıldığınız kampanyaya ait fayda için geçerlidir. Ürün ve hizmet iptal ve iadelerinde, kullanılmış şifreler iade edilmez.
Kampanya stoklarla sınırlıdır.
Katılımcı, Pepsi Cola ve/veya kampanya ortağı şirketlerden kaynaklanan nedenlerle katılmış olduğu bir kampanyadan faydalanamadığı takdirde Pepsi katılımcıya karşı yükümlülüğünü mevcut diğer kampanyalarından herhangi birinden katılımcıyı yararlandırmak suretiyle yerine getirmiş sayılacaktır.
Kampanyaya katılan herkes, bu kampanya koşullarını aynen kabul etmiş sayılır. Pepsi ve TTNET A.Ş. kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.
SMS’lerin gönderimde oluşabilecek operatör kaynaklı ya da teknik arızalardan ve TC Kimlik numarasının yanlış, eksik veya hatalı olarak iletilmesinden, Pepsi ve TTNET A.Ş sorumlu değildir.
Kampanyaya kısa mesajla katılım Avea aboneleri için 0,60 TL, Turkcell aboneleri için 0,65 TL, Vodafone aboneleri için 0,65 TL’dir. (KDV, ÖİV dahil) Operatörler kampanya süresince veya sonrasında kampanya katılım bedelinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
Kampanya süresince TTNET’e son ödeme tarihi geçikmiş borcu olanlar ve TTNET hat dondurma hizmetinden yararlananlar kampanyadan faydalanamaz.
TTNET hattının nakli ve devri durumunda indirim hakkı devam edecektir.
Kampanya tüketicilere yöneliktir. Kampanya şartlarının kötüye kullanılması ve dürüstlüğe aykırı uygulamalarla kampanya ile sağlanan hediyelere hak kazanılamaz.
Kampanya katılımının gerçekleşmesi için gönderilecek TC Kimlik numarasının TTNET internet hat sahibine ait olması gerekmektedir.
Kampanyaya katılım, kısa mesaj yoluyla veyawww.pepsiyasatirseni.com ‘daki TTNET kampanya sayfasına girilmesi ile gerçekleşir.
Kampanyaya kısa mesaj ile katılım 1 Pepsi şifresi, TTNET, TC Kimlik numarası yazılarak gerçekleşir. (Örnek katılım: 12345678 TTNET 11111111111)
Kampanyayawww.pepsiyasatirseni.com üzerinden katılım, Pepsi şifrelerinin TC Kimlik numarası ve cep telefonu numarası ile TTNET kampanya sayfasına girilmesiyle gerçekleşir.
Aynı kullanıcı aynı ay içerisinde en fazla KDV dahil 5 TL’lik indirimden faydalanabilir.
TTNET fatura indiriminin uygulanacağı internet hizmet numara bilgisi, Pepsi şifresinin gönderildiği GSM numarasına SMS ile iletilecektir.
Kazanılan indirim tutarları, ilerleyen dönemlerdeki TTNET faturalarına yansıtılacaktır.
Kazanılan indirim tutarının ilgili aydaki TTNET faturasından yüksek olması durumunda; indirim tutarı sonraki aylara ait TTNET faturalarına yansıtılır.
Kampanya yalnızca bireysel TTNET müşterileri için geçerlidir.

12 yıl
3 Gündür İşcep Cepanahtar Yükleme Sorunu
Hattım turkcell. Telefon Samsung D880. Bütün gprs ayarları tamam.

1 aydır rahatlıkla kullanıyordum işcebi. Sürekli yeni şifre kullanarak giriş yapmaktan sıkıldım ve iptal ettim. İşcebide telefondan sildim. Daha sonra Talimatsız EFT gibi işlemleri cep anahtar olmadan yapamadığımı gördüm ve tekrar yüklemeye karar verdim.

Keşke silmeseydim. 3 gündür uğraşıyorum. Başvuru yapıyorum. Link telefona geliyor. Linke git dediğimde Geçici bir hata oluştu Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz diye bir hata alıyorum. İşbankasını aradığımdada telefonunuzda sorun vardır ayarlarını kontrol edin diyor. saçma saçma çözüm önerileri. Hepsini yaptım bunların diyorum yine çözüm yok.

Kartı farklı telefonlara takıp denedim yine aynı. Linki vodafondan indirmeye çalıştım yine aynı. Ödeme bekleyen arkadaşlar var perişan oldum.

Varmı aynı sorunu yaşayan. Çıldırmak üzereyim. Birisi bana sorun işbankta bendede aynı 1-2 gündür desin lütfen :)
12 yıl
Bu faturayı hesaplayabilecek varmı?
Merhaba arkadaşlar

Problemim hakkında forumdaki diğer başlıkları okudum. Matematik öğretmeniyim ama kendi hesabıma güvenemedim

Ayın 15 inde TTnete NET4 paketinden abone oldum (Taahütsüz)
Ayın 20 inde 2LİMİTSİZ tarifesine geçtim. ( O anda kota 3 GB kullanılmıştı)
Bide bağlantı ücretinin ilk faturada gelmesini söledim :)

Matematiğine güvenen arkadaşlar buyursun

TOPLAM=?

:::::NOT::::
Tüm bağlantı hızları için 26,81
NET4 Aylık Ücret (TL) 29
Kota aşım ücreti Mb başı 0,009248
2LİMİTSİZ Aylık Ücret (TL) 63,81
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.