Uygulama ile Aç Kapat butonu
Kayıt
Arama butonu

Binbaşı
19 Aralık 2003
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
242 (Bu ay: 5)
Gönderiler Hakkında
geçen ay
HDD Tavsiyesi

Arkadaşlar Video, mp3, program ve oyun setuplarini depolamak icin aşağıdaki ürünü almayi dusunuyorum


Hdd den çok bir beklentim yok. okuma/yazma hizlarini kafaya takmiyorum.O yuzden orta düzeyde saglamlik ve uygun fiyat ön planda. Sizce bu ürün beklentime uygun mudur? ayni performans ve boyutta bu fiyattan daha uygun tavsiyeniz var mi?


https://www.hepsiburada.com/seagate-skyhawk-3-5-4tb-sata-3-0-64mb-190mb-s-rv-sensor-5900rpm-64hd-kamera-180tb-yil-isyuku-7-24-guvenlik-disk-st4000vx007-p-HBV000001SPJW

3 ay
Paycell puan ile 15 tl razer gold. Çökün.

Yetisin. üst üste 3 adet aldim. Kod olarak veriyor, resimde sildim kod kısmını haliyle.


Paycell puan ile 15 tl razer gold. Çökün.
6 ay
ASUS 24" VP248QG 1Ms 75Hz tavsiye edermisiniz?

Selam arkadaşlar.


Bütçem aslında 2000 tl idi. baktım bu monitör bütçeme yakın biraz zorlayarak almaya düşünüyorum. Bu monitörü tavsiye edermisiniz?


ASUS 24" VP248QG 1Ms 75Hz 2,563 TLwww.vatanbilgisayar.com
Asus VP248QG Gaming Monitör Fiyatı - Vatan Bilgisayar
https://www.vatanbilgisayar.com/asus-23-6-vp247qg-1ms-75hz-full-hd-hdmi-dp-mm-freesync-gaming-monitor.html
2 yıl
Asus Zenfoni 5 T00J formatlama sorunu

fastboot ekranına girip power tuşuyla factory reset bölümünde basıyorum. aşağıdaki resimdeki gibi yazıyor ve yeniden başlayıp normal açıyor. formatlamıyor. Sorun nerede acaba var mı bilgisi olan?Asus Zenfoni 5 T00J formatlama sorunu
2 yıl
N11 Kupon Hakkında Soru

N11 kuponu kuponlarım bölümüne girdiğimizde (onu kullanmadan önce) başka biri aynı kodu kendi hesabına girip kullanabiliyor mu?

2 yıl
Trendyol Cüzdana Para yükleme

Trendyol Cüzdana para yüklemek istiyorum fakat kredi kartını kayıt etmeniz gereklidir diyor. Kayıt etmek istiyorum bu seferde ilk alışverişinizde kayıt edebilirsiniz diyor. Alışveriş yapmadan önce kartı kayıt edelim de alışveriş yapalım. Kartı kayıt etmek için illa ki bir kez normal alışveriş mi yapmak zorundayız?


Trendyol Cüzdana Para yükleme
2 yıl
Gdrive daki Ortak Drive dosya indirme, izleme sorunu?

Selam. Gdrive ait Ortak drive daki yükleyici ortakdrive sahibi hesap dışında hiçbir üye dosya indirme ve izleme yapamıyor. Aşağıdaki hatayı veriyor. Sadece dosyayı yükleyen Ortak Drive sahibi dosya indirme ve izleme yapabilmekte. Bunun bir çözümü var mı?


[url=https://hizliresim.com/576GTH][img]https://store.donanimhaber.com/27/d8/b6/27d8b68d4ee882fcc906aad44d55dab2.jpg[/img][/url]

2 yıl
BSMV ve KKDF nedir?
Selamlar.

Arada bir internet şubesinden faturalarımı ödüyorum. Yeni gördüğüm aşağıdaki resimde görülen BSMV ve KKDF neden benim hesabımdan kesiliyor?

BSMV ve KKDF nedir?
2 yıl
Temassız özelliği kapalı Kredi Kartı Talebi (Ziraat)
Ziraatin Müşteri hizmetleri Canlı Destekten görüştüğümde "bankamızın temassız kredi kartı bulunmamaktadır" diye belirtiyor.

Ziraatten temassız kredi kartı kullanan var mı? veya bu özelliğini kapatabilen var mı? Yok ise bu kartı kapattırıp hangi bankadan Temassız kredi kartı alabilirim? Tavsiyeniz nedir?
3 yıl
Exfat diski Windows da görüntüleme
Selam. Elimde aşağıdaki ürününü benzeri bir araç kayıt cihazı var. diski exfat olarak formatlı. Bu diski windowsda nasıl görüntüleyebilirim. Normalde diski takınca formatlanması gerektiğini belirtiyor ve görüntülemiyor?

Nette tavsiye edilen programlardan ext2explore hiçbir şekilde görüntülemiyor. diskleri dahi görmüyor.

Linux_Reader diye bir program var. O da diski görüyor fakat açmaya çalışınca diskin formatlanması gerektiğini bildiriyor.

Diski exfat olarak formatlayıp kayıt cihazına takınca tekrar sıkıntısız kayıt yapmaya devam ediyor. Fakat içindeki videoları windowsda görüntüleyip almak istendiğinde sadece Recovery programları ile ulaşabiliyorum. Haliyle işlem çok uzun sürüyor.

Bu diski normal bir şekilde windowsda görüntüleyip içindeki dosyaları kopyalamanın yolu var mı?

Exfat diski Windows da görüntüleme
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
DH Uygulaması
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
DH App Store Uygulaması DH Google Play Store Uygulaması
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.
DH Mobil Uygulaması
Yeni bir sürüme kadar uyarıyı gizle