Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt

Binbaşı
19 Aralık 2003
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
168 (Bu ay: 1)
Gönderiler Hakkında
8 ay
Asus Zenfoni 5 T00J formatlama sorunu

fastboot ekranına girip power tuşuyla factory reset bölümünde basıyorum. aşağıdaki resimdeki gibi yazıyor ve yeniden başlayıp normal açıyor. formatlamıyor. Sorun nerede acaba var mı bilgisi olan?https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=https://store.donanimhaber.com/a2/d3/e4/a2d3e4768d2fbb423ce8329eeb5e2cad.png&t=0&width=480&text=1
9 ay
N11 Kupon Hakkında Soru

N11 kuponu kuponlarım bölümüne girdiğimizde (onu kullanmadan önce) başka biri aynı kodu kendi hesabına girip kullanabiliyor mu?

10 ay
Trendyol Cüzdana Para yükleme

Trendyol Cüzdana para yüklemek istiyorum fakat kredi kartını kayıt etmeniz gereklidir diyor. Kayıt etmek istiyorum bu seferde ilk alışverişinizde kayıt edebilirsiniz diyor. Alışveriş yapmadan önce kartı kayıt edelim de alışveriş yapalım. Kartı kayıt etmek için illa ki bir kez normal alışveriş mi yapmak zorundayız?


https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=https://store.donanimhaber.com/f3/ce/d3/f3ced31f0823702b652bae0c997dfcf5.jpeg&t=0&width=480&text=1
11 ay
Gdrive daki Ortak Drive dosya indirme, izleme sorunu?

Selam. Gdrive ait Ortak drive daki yükleyici ortakdrive sahibi hesap dışında hiçbir üye dosya indirme ve izleme yapamıyor. Aşağıdaki hatayı veriyor. Sadece dosyayı yükleyen Ortak Drive sahibi dosya indirme ve izleme yapabilmekte. Bunun bir çözümü var mı?


[url=https://hizliresim.com/576GTH][img]https://store.donanimhaber.com/27/d8/b6/27d8b68d4ee882fcc906aad44d55dab2.jpg[/img][/url]

geçen yıl
BSMV ve KKDF nedir?
Selamlar.

Arada bir internet şubesinden faturalarımı ödüyorum. Yeni gördüğüm aşağıdaki resimde görülen BSMV ve KKDF neden benim hesabımdan kesiliyor?

geçen yıl
Temassız özelliği kapalı Kredi Kartı Talebi (Ziraat)
Ziraatin Müşteri hizmetleri Canlı Destekten görüştüğümde "bankamızın temassız kredi kartı bulunmamaktadır" diye belirtiyor.

Ziraatten temassız kredi kartı kullanan var mı? veya bu özelliğini kapatabilen var mı? Yok ise bu kartı kapattırıp hangi bankadan Temassız kredi kartı alabilirim? Tavsiyeniz nedir?
2 yıl
Exfat diski Windows da görüntüleme
Selam. Elimde aşağıdaki ürününü benzeri bir araç kayıt cihazı var. diski exfat olarak formatlı. Bu diski windowsda nasıl görüntüleyebilirim. Normalde diski takınca formatlanması gerektiğini belirtiyor ve görüntülemiyor?

Nette tavsiye edilen programlardan ext2explore hiçbir şekilde görüntülemiyor. diskleri dahi görmüyor.

Linux_Reader diye bir program var. O da diski görüyor fakat açmaya çalışınca diskin formatlanması gerektiğini bildiriyor.

Diski exfat olarak formatlayıp kayıt cihazına takınca tekrar sıkıntısız kayıt yapmaya devam ediyor. Fakat içindeki videoları windowsda görüntüleyip almak istendiğinde sadece Recovery programları ile ulaşabiliyorum. Haliyle işlem çok uzun sürüyor.

Bu diski normal bir şekilde windowsda görüntüleyip içindeki dosyaları kopyalamanın yolu var mı?

2 yıl
Emektar sisteme ekran kartı önerisi?
2 yıl
Resimdeki player hangi siteye ait?
Arkadaşlar şu resimdeki playera ait video upload sitesi hangi site bilen var mı?

2 yıl
mkv destekli upload sitesi
Ücretsiz olarak izleyebilecek mkv destekli upload sitesi tavsiye edermisiniz?

Yalniz yuklenen mkv dosyasinin altyazisini da görüntülemeli. Zira yandex, gdrive, ok.ru,openload gibi sunucularin hepsi mkv videoyu gostermesine rağmen altyaziyi göstermiyor.
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.