Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt

Yüzbaşı
19 Aralık 2001
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
15 üye
Görüntülenme (?)
43 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
2 yıl
Photoshop çizim
Merhaba forum sakinleri, erkek kardeşime kolye yaptırıyorum hediye, İki harften bir uç yaptırmayı düşündüm photoshop tan fazla anlamadığım için pek işin içinden çıkamadım, anlayıp yardımcı olabilecek biri varsa çok sevinirim.

Kendim yaptıklarımı atmıştım, başkaları sipariş edince canlı görmüş oldum, inanıyorum ki çok daha güzel birşey yaparsınız. Minettar olurum.

Harfler : T Y
2 yıl
5,500 TL BÜTÇE ÇAMAŞIR MAKİNESİ ÖNERİSİ?
4 yıl
R10 üyeliği olan biri yardımcı olabilir mi?
Merhaba arkadaşlar, r10 da davetiye kodu gönderebilecek veya bir konuya yorum atabilecek biri var mı?

Yorumun sebebi, bir satışta %50 indirim alacağım lakin r10 konusuna yorum atılması durumunda kupon gönderiliyor, yardımcı olursanız sevinirim, teşekkürler.
4 yıl
İngilizcesi iyi olan biri?
We also compared how well photo recovery software performed against data recovery software when recovering image files. Most data recovery software costs close to $100, but the best data recovery software we've reviewed, Data Rescue PC3, costs less than $30, which is the same as most photo recovery apps. However, while the success rates are comparable to photo recovery software for recovering JPGs, the data recovery software struggled to save other image files. It didn't recognize any of the camera raw images and recovered a very low percentage of production and vector images. As such, you're definitely better off with photo recovery software if you're recovering any images that aren't JPGs.

Translate yaptım fakat tam olarak anlayamadım, ".jpg uzantılı resimler dışındaki resim uzantılarını kurtarmada; Veri kurtarma programlarına kıyasla Resim kurtarma programları daha başarılıdır" mı demek istemişler?
4 yıl
Lamborghini Aventador - Video efekt
Linkteki videoya benzer video çekmek istiyorum lakin bu konuda hiçbir bilgim yok. Sony Vegas, Adobe Premier ve After effects programları mevcut. Sizce bu video hangisiyle hazırlandı?

Ayrıca efektleri nasıl bulabilirim?

4 yıl
5000 TL bütçe tv tavsiyesi
Tv tavsiyesi aramaktayım, Samsung ve Sony önceliğim önerilerinizi beklemedeyim.
4 yıl
12,000 BTU Klima Seçimi 3,000 TL Bütçe
Klima için tavsiyelerinizi bekliyorum, ağırlıklı olarak soğutma modunda kullanılacak. 4-5 ay soğutma 2-3 ay ısıtma (yoğun kullanılacak süre)

Tavsiyelerinizi bekliyorum. Önceliğimiz tasarruflu olması.

6-7 yıl kadar önce Bosch tan aldığımız klima vardı A+ olması lazım. Halen klimalar aynı tasarruf derecelerinde. Bir kere bile servis çağırmadık kendisi için, bu sebeple validem yine bosch almak istiyor.

B1ZMA/ 12922 modelini beğenmiş. Tavsiyelerinizi bekliyorum.
4 yıl
İngilizcesi iyi olan biri yardımcı olabilir mi?
Translate yardımıyla olabildiğince derdimi anlatmaya çalışıyorum lakin maalesef yeterli düzeyde çevir yapamadım. Geri dönüşte tam olarak ne demek istemiş acaba?Devamında şu şekilde yazdım ne kadar olduysa artık...
5 yıl
Tipim nasıl SS siz
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.