MİNİ SÜRÜM

Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt

Emekli Yönetici
11 Ağustos 2009
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
138 üye
Görüntülenme (?)
160 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
9 ay
MB: GELİŞMELERİ YAKINDAN TAKİP EDİYORUZ
https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/7f/e8/e4/7fe8e45cc4d4345c6640b7d12cc7576b.jpeg&t=0&width=480&text=1
10 ay
AppStore Satın Aldığım Oyun Ücretli Gözüküyor
Merhabalar. Grid adlı oyunu almıştım. Sanırım indirilenleri sildiğim için satın almamışım gibi gözüküyor. Bunu düzeltebilir miyiz?
11 ay
Dolu Yağışına Dikkat! (Uyarı içerir)
Arkadaşlar, şu an Ataşehir- Kayışdağı civarında hava gece gibi oldu. Ne olur ne olmaz dikkat edin.
geçen yıl
Hiçbir Google servisi çalışmıyor
Hiçbir Google servisi çalışmıyor. Sizde de mi böyle?
geçen yıl
Sis Farları Açık Dolaşan 06 Plakalılar
Her gün Ataşehir - Gebze - Ataşehir şeklinde işe gidip geliyorum. Bu esnada kaç 06 plakalı araç gördüysem hepsi sis farları açık dolaşıyor. Hadi 41 plakalara alışdık da kardeşim, niyee? Arka sisleri açınca havalı görünmüyorsunuz. Anlıyor musunuz? Gözümüzü almaktan başka bir işe yaramıyor.
2 yıl
Biraz Önce iPhone umdan Gelen Garip Ses
Merhaba. Telefon cebindeyken ve arka planda herhangi bir şey açık değilken telefonumdan telsiz sesi gibi bir ses geldi. Birileri konuşuyor sanki. Ama ses net değildi. 10-15 sn sonra kesildi. Başına böyle bir şey gelen oldu mu?
2 yıl
2500-3000 TL ARASI LAPTOP ÖNERİSİ
Arkadaşlar, bu fiyat aralığında eşime hediye almak istiyorum. İnce ve hızlı bir cihaz var mıdır bu aralıkta?
2 yıl
Yeni i30 Dizel Fiyat Listesinde Yok
Herkese merhaba. Biraz önce merak edip fiyat listesine bakmak istedim. Fiyat listesinde bir tek 1.4 benzinli var. Tutmadığı için mi kaldırıldı acaba yoksa makyaj mı gelecek? Bilgisi olan var mı?
3 yıl
Getz’in Doğanı Tost Etmesi
3 yıl
Çalışma Olan Yerde Emniyet Şeridi Kullanma
Arkadaşlar merhaba. Bu aralar Sultanbeyli civarında otobanda bir çalışma var ve inanılmaz bir trafik var. Hatta öyle bir sıkışıklık oluyor ki sonrasında araç sayısı azaldığı için yok açık oluyor. Bilen bilir. Neyse, bügün ordan geçerken yol kenarındaki tabela dikkatimi çekti. Çalışma alanı boyunca emniyet şeridini kullanabilirsiniz diye. Ben de bu tabelayı görünce emniyet şeridine girdim işe yetişmek için. Sorum şu: O noktada iki tane eds geçtim. Bunlardan sizce ceza er miyim? Yani biraz erken girdim şeride ama tabelanın olduğu noktadan girdim. Emin olamadım. İtiraz halkım olur mu herhangi bir ceza durumunda?
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.