Donanım Haber

Uygulama ile Aç Kapat butonu
Kayıt
Arama butonu

Yüzbaşı
11 Ağustos 2009
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme (?)
34 (Bu ay: 2)
Gönderiler Hakkında
5 yıl
HDMI to VGA ile Ekran Genişletme
Merhaba,

vga çevirici ile monitorden görüntü alabiliyorum fakat ekran genişletme seçeneğini seçince "out of range" hatasını alıyorum.

hdmi çıkış üzerinden vga'ya çevrilen görüntülemede genişletme yapılamıyor mu?

Bilgisi olanlardan yardım rica ederim.

Teşekkürler.
7 yıl
iP5 için batarya ve speaker modülü
İyi forumlar,

Artık emektar duruma gelen cihazımın pilini ve arızalı modülünü değiştirmek istiyorum.

ifixit'de parçalar güzel ancak bir o kadar da kargo ücreti istediği için pek de avantajlı gözükmüyor.

tmart'dan bu bataryayı ve bu speaker modülünü buldum.

Bunları sipariş edip, yerel bi telefoncuda değiştirtmek istiyorum. Parçalarla ilgili fikri olanlardan yardım rica ediyorum.
8 yıl
Rehber Silinmesi
Rehberde kendi kendine tüm kişilerin içinde aynı kişileri "linked" yapmıştı neyse bunları silip düzelttim. iCloud'daki rehberi de temizlemiştim. Düzgün bir yedek olsun diye cihaz üzerinden icloud'da kişileri açtım ve kişiler birleştirilecek (merge) dedi.

Daha önce de bu şekilde icloud'a aktarmıştım rehberi şimdi gitti cihazdaki kişileri sildi. Bi çözümü yok heralde icloud'la ilgili olarak.. Eski bi yedeğim var pc'de en kötü ordan restore edicem..

Edit: 7.1.2 sürümündeyim, yedekten restore'da güncel ios versiyonunu mu yükleticek bana?
8 yıl
NoCrop, Cropic vb. Programlar
Özellikle instagram icin son zamanlarda baya yayginlasti. Fotograflari kare olarak degil de pano. veya farkli formatlarda koyabiliyoruz. Bu tarz programlar arasinda kullandiginiz ya da tavsiye edeceginiz program var mi? Basliktaki 2 programa biraz baktim, cropic biraz daha kullanisli gibi, siz ne dersiniz?
12 yıl
Deathadder 1800 dpi'da sol tuş problemi
Son bi kaç zamandır garip, cs oynuyorum mesala.. c4 kurucam çat diye yarıda kesiliyo kurma işlemi.. dibine kadar basılı tutupta kurmam gerekiyor.. ya da bomba atıcam diyelim daha basar basmaz atıo elde tutamıyorum tam, haliyle insanların önüne geliyo, e fb fln hani problem oluor.. sadece oyunda da değil, windowsta mesala pencere de bi kaç öğe seçicem diyelim, boş ekrana basılı tutup sürüklediğim zaman bi kopukluk oluo özellikle çapraza doğru sürüklerken.. anladım bir garip.. yazılımsal olabilir diye fw 1.31 yükledim ama.. pek bi değişiklik yok.. tecrübe eden var mı acaba? yoksa donanımsal mıdır?
13 yıl
Razer DA Profili değiştirme problemi
Deathadder 3G mouse var, ancak önceden çalışan, mouse'un alt kısmında ki profili değiştirmeye yarayan tuş artık değiştirmiyor profili.. Hadi onu geçtim normal programının içinde de ne dpi ne de poll. rate değiştiremiyorum.. Sorun ne olabilir?
13 yıl
Ses profili ayarlarını yapan app arıyorum
sbsettings gibi mesala, açtığınızda sesli, sesli+titreşim, titreşim, sessiz gibi seçenekler olacak tek hareketle ayarlamayı sağlayacak.. bakındım nete ama bi sonuç elde edemedim.. bilgisi olan var mı?
13 yıl
iPhone 3GS Şarj Adaptörü Sorunu
Yeni aldığım telefonumla gelen şarj adaptörü prize takınca şarj etmiyor ama PC'den bağladığım zaman herhangi bir problem olmadan şarj ediyor. Sanırım başkalarında da bu sorun mevcutmuş. Çözümler nelerdir? Değişim yapılır heralde ama ben telefonu aldığım yere mi yoksa direk genpa teknik servisine mi götürmeliyim? Hemen değişim yaparlar mı yoksa adaptörü incelemek için aldıklarında telefonuda istemezler dimi, kavga sebebi .
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
DH Uygulaması
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
DH App Store Uygulaması DH Google Play Store Uygulaması
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.
DH Mobil Uygulaması
Yeni bir sürüme kadar uyarıyı gizle