Uygulama ile Aç Kapat butonu
Kayıt
Arama butonu

Yarbay
08 Ağustos 2009
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
14 üye
Görüntülenme (?)
300 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
geçen yıl
SF III 3rd Strike offline turnuvası katılım ücretsiz.

Merhaba arkadaşlar haberi face de gördüm paylaşmak istedim istanbulda olsam kesin giderdim yurt dışında olduğum için gidemem 😞katılan arkadaşlara iyi eğlenceler ve başarılar şimdiden


katılan olursa bu konu altında foto video paylaşırsanız sevinirim.
SF III 3rd Strike offline turnuvası olsa da katılsak diyenlere, " Melty Türk Kawga " Grubun gidişatı , İstanbul'da taze bir beklentileri bekliyorlar . 18 Temmuz Pazartesi Kadıköy'de , giriş ücretsiz . Detaylar Discord kanalından bulabileceğiniz : discord.gg/mbtk


Kaynak https://m.facebook.com/photo.php?fbid=474496034682928&id=100063676058626&set=a.468228908642974&source=48&ref=opera_for_android_speed_dial
2 yıl
Almanyanın çılgın planı 18 yaşını geçene 20.000 €

Sayın forumdaşlar ve ülke sakinleri siz tartışmaya kafa yormaya devam edin almanyada neler oluyor görün 4 aydır almanyadayım bende

2 yıl
Ücretsiz Xbox game pass kodu

Arkadaşlar almanyadan selamlar herkese üye olduğum bir grupta paylaşıldı kod 14 gün geçerli yazıyor bende xbox yok işine yarayan arkadaşlar deneyip yorum yaparsa sevinirim çalışmıyorsada kusuruma bakmayın.


2 yıl
Aşı Aşı Aşı diye bas bas bağıranlar buyurun.
international pressyoutube
Virüsü, 1 dolara tedavi edebilirsin! | Aşı, mRNA, covid değil, bizi kutuplaşma bitirecek! Avustralyalı bilim insanları parazit öldürücü tablet Ivermectin'in laboratuvar ortamında Covid 19 virüsünü 48 saat içerisinde öldürdüğünü açıkladı. Monoklonal antikor tedavisi, bazı ülkelerde şu ana kadar uygulanan, Covid geçirip iyileşmiş hastalardan elde edilen plazma hücresi tedavisinin Emel Özuğur 'un programına konuk olan Türk bilim kadını Doç.Dr. Neva Çiftçioğlu Banes #aşı #emelozugur #internationalpress #EkonomikKriz @emelozugur #ipn #HayataDairÖneriler #YeniDünyaDüzeni @NevaCiftcioglu #NevaCiftcioglu #ivermektin emel özuğur gündem haber canli #NevaÇiftçioğluBanes #NevaÇiftçioğlu canlı Covid-19 Coronavirüs koronavirüs ABD #sondakika Biyolojik tehdit Çin aşı aşı tübitak haber gündem İvermektin
https://www.youtube.com/watch?v=Gw2EnUBbYVs&feature=youtu.be

Video sonuna kadar izleyin ondan sonra cevap yazın izlemeden lap diye girmeyin konuya bu video izleyipte hala aşı diyen varsa kolay gelsin diyorum özlelikle kavanoz icindeki karıncalar kısmını iyi dinleyin hiç farkımız yok.

2 yıl
Çekiliş ile 25 şanslı müşteriye Banka hesap açanlara 4 bin 599 TL değerindeki Microsoft Xbox Series.

Garanti BBVA yeni kampanyasını duyurdu. Banka açıklamasında müşteri olanlara 4 bin 599 TL değerindeki Microsoft Xbox Series S Oyun Konsolu hediye edileceğini bildirdi. Kampanyaya en geç 30 Eylül tarihinde katılım sağlanması gerekiyor.

Garanti BBVA müşteri kazanmak için dev bir kampanyaya imza attı. Yazılı açıklama yapan banka 1 Eylül – 30 Eylül 2021 tarihleri arasında müşteri olanlara 4 bin 599 TL değerindeki Microsoft Xbox Series S Oyun Konsolu hediye edileceğini duyurdu. Banka kampanya açıklamasında, “1 Eylül – 30 Eylül 2021 tarihleri arasında Garanti BBVA Mobil’den müşterimiz olun, 25 adet Microsoft Xbox Series S Oyun Konsolu’ndan birini kazanma şansı yakalayın!” ifadelerini kullandı.Kampanya detayları:

Bu kampanya Türkiye Garanti Bankası A.Ş. tarafından Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü’nün 25.08.2021 tarihli ve 40453693-255.01.02-E.7984 sayılı izni ile 01.09.2021(saat:00.01) – 30.09.2021(saat:23.59) tarihleri arasında düzenlenmektedir.

Kampanya tarihleri arasında Türkiye genelinde Garanti BBVA dijital bankacılık kanallarından herhangi birini kullanarak Garanti BBVA müşterisi olanlara 1 çekiliş hakkı verilecektir. Kampanyaya katılım her yeni müşteri için 1 çekiliş hakkı ile sınırlıdır.

Çekiliş 21.10.2021 tarihinde saat 11.00’da U2 Tanıtım ve Promosyon Hizmetleri Tic.Ltd.Şti. Sütlüce Mah. Bayrak Sok. No:4-A Beyoğlu-İstanbul adresinde, noter huzurunda ve isteyen herkesin katılımına açık olarak gerçekleştirilecektir. Çekilişte, 25 kişiye Microsoft XBox S Oyun Konsolu (birim değeri: 4.599,00 TL) ikramiyesi verilecektir.Çekiliş sonuçları 26.10.2021 tarihinde Türkiye Gazetesi’nde yayınlanacaktır. Asil ve yedek talihlilere taahhütlü posta ile tebligat yapılacaktır. Postada meydana gelen gecikmelerden Türkiye Garanti Bankası A.Ş. sorumlu tutulamaz. Katılımcının ikramiye kazanması durumunda, adres bilgileri eksik veya bilinmiyor ise gazetede yapılan ilan tebliğ için yeterlidir. Asil talihlilerin 10.11.2021 yedek talihlilerin ise 25.11.2021 tarihine kadar kimlik fotokopileri ve iletişim bilgileri ile info@u2.com.tr mail adresine, 0212 217 41 21 nolu faksa ya da U2 Tanıtım’ın Sütlüce Mah. Bayrak Sok. No:4-A Beyoğlu-İstanbul adresine şahsen başvurmaları gerekmektedir. Bu tarihlere kadar başvurmayan ve istenilen belgeleri eksiksiz teslim etmeyen talihliler ikramiyelerini alamazlar.

Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz. Kazanılan hak devredilemez ve nakde çevrilemez. Kampanya Garanti BBVA bireysel müşterine yöneliktir ve sadece Garanti BBVA dijital bankacılık kanallarından müşteri olanlar katılabilir. Şubelerden yapılan başvurular kampanyaya dahil değildir. T.Garanti Bankası A.Ş. ve Garanti BBVA iştirakleri çalışanları, kampanya bitiş tarihi itibari ile teknik inceleme sonucunda T.Garanti Bankası’ndan idari veya kanuni takibe konu müşteriler, U2 Tanıtım ve Promosyon Hizmetleri Tic. Ltd. Şti. çalışanları ile 18 yaşından küçükler kampanyaya katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilmez. KDV ve ÖTV dışında tüm vergi ve yasal yükümlülükler talihlilere aittir. Bu çekilişe katılan herkes, yukarıdaki şartları kabul etmiş sayılır.


ege haber son dakika izmir haberleri - izmir'de son haberler
Banka hesap açanlara 4 bin 599 TL değerindeki Microsoft Xbox Series S Oyun Konsolu hediye edilecek!
https://www.egehaber.com/banka-hesap-acanlara-4-bin-599-tl-degerindeki-microsoft-xbox-series-s-oyun-konsolu-hediye-edilecek-430038/
2 yıl
Şok! Necmettin Erbakan'ın Sır Gibi Saklanan Akp ve Erdoğan Videosu Ortaya Çıktı! Şok Olacaksınız!
POLİTÜRKyoutube
#NecmettinErbakan #TayyipErdoğan Şok! Necmettin Erbakan'ın Sır Gibi Saklanan Akp ve Erdoğan Videosu Ortaya Çıktı! Şok Olacaksınız! 2011 Yılında hayatını kaybeden Milli Görüş Hareketinin efsane lideri Prof. Necmettin Erbakan yıllar önce Akp iktidarı konusunda Türk halkını defalarca kez uyarmıştı... Bağmsız yayınlarımızın devam etmesini isteyenler KATIL butonunu kullanarak bize destek olabilir: https://www.youtube.com/channel/UCYa8P4_yDbxVrAmgVDFbOaw/join
https://www.youtube.com/watch?v=penhFO3qOSc&feature=youtu.be
2 yıl
Alman Vekil Katrin Langensiepen'in Türkiye Hakkında Attığı İtiraf Tweet'i Canınızı Epey Bir Sıkacak.
onedio
Alman Vekil Katrin Langensiepen'in Türkiye Hakkında Attığı İtiraf Tweet'i Canınızı Epey Bir Sıkacak
https://onedio.com/haber/alman-vekil-katrin-langensiepen-in-turkiye-hakkinda-attigi-itiraf-tweet-i-caninizi-epey-bir-sikacak-998003
2 yıl
Tarlası Afganlar tarafından ezilen Vanlı çiftçi feryat etti

Tarlası Afganlar tarafından ezilen Vanlı çiftçi feryat etti: Kardeşim buğday bırakmadılar, arpa bitti ya arpa!

ABD askerlerinin Afganistan'dan çekilmesiyle birlikte başlayan göç dalgası devam ederken, Van'da tarlası Afgan göçmenler tarafından ezilen çiftçi, "Akın akın geliyorlar. Allah aşkına şu rezilliğe bakın ya… Kardeşim buğdayı bırakmadılar buğdayı. Arpa bitti arpa ya… Çiftçinin hali berbat ya" diye feryat etti.

3 yıl
BTCTURK’te al sat bitti parayı çekememe dönemi başladı

BTCTURK’te al sat bitti parayı çekememe dönemi başladı. Bitcoincileri sarsacak iddia

BTCTURK hesabındaki 800 bin TL ile Bitcoin aldığını ve zarar etmesi üzerine parayı TL’ye çevirip çekmek istediğini belirten Serdar B. isimli vatandaş, zararının 200 bin TL’yi bulmasına rağmen parasını çekmesine izin verilmediğini iddia etti. Kimlik belgesi ve ikamet adres bilgilerinin selfie çekilerek gönderilmesi istenen vatandaş, “İstenen belgeleri göndermeme rağmen 4 gündür herhangi bir sonuç alamadım. Ayrıca hesaptaki paramla Bitcoin alım-satımı yapabiliyorum çünkü 1000 TL komisyon ücreti var ancak hesabımdaki gerçek parayı çekemiyorum” dedi.


Bunun üzerine Mavi Kart sahibi olduğunu, TCKN sahibinde olduğunu ve ilk ikametgahının da yine Türkiye’de olduğunu söyleyen vatandaştan kimlik belgelerini yollaması istendi. Vatandaş belgelerini yollamasına karşın ise eksik belge yolladığı gerekçesiyle işlemi gerçekleştirilmedi.

Vatandaş hesabındaki parayla Bitcoin al-sat işlemlerini yapabildiğini çünkü 1000 TL komisyon ücreti alındığını belirtirken Türk lirası olarak parasını hesaptan çekemediğini belirtti.


23 Şubat’tan beri parasını çekmeye çalıştığını ifade eden Serdar B. şu ifadeleri kullandı:

“BELGELERİMİ HİÇ ZAMAN KAYBETMEDEN GÖNDERDİM”

4 gün evvel hesabıma kripto para aktardım ve tradinge başladım. Kripto paramı TRY’ye çevirdikten sonra yine Türk hesabıma parayı aktarmak istedim. Global hesap olduğumu ve gerçek parayı çekemeyeceğimi söylediler. Bunun üzerine Mavi Kart sahibi olduğumu, TCKN sahibinde olduğumu ve ilk ikametgahımın da yine Türkiye’de olduğunu söyledim. Destek-mail adresine evraklarımı (kimlik kartı ve ikamet belgesi) göndermemi istediler durumu düzeltmeleri için. Hiç zaman kaybetmeden istedikleri şeyi yaptım. Saatler sonrasında hala para çekme işlemini gerçekleştiremediğimi anlayınca yeniden BTC Turk üzeri canlı destek aldım.


TELEFONUMDA BULUNMAYAN AUTHENTİCATOR KODUNU İSTEDİLER”

Sürekli istediğim yardımı alamadım ve birkaç kez yeniden canlı desteğe katıldım. Her defasında farklı bir bilgi verildi. Sonunda beni pes ettirdiler ve artık hesabımı global hesap statüsünden çıkarmayacaklarını anladım. Bu sefer sürekli değer kaybeden paramı kripto paraya çevirdim ve farklı bir uygulamaya transfer etmek istedim. Karşılaştığım durum yine endişe vericiydi: Hiçbir zaman Authenticator adında bir program kullanmamama rağmen ve de telefonumda uygulamasını dahi bulundurmamama rağmen, Authenticator kodu istenmekteydi.


“KİMLİK BELGESİYLE BERABER SELFİE İSTEDİLER”

Yine canlı destekten defalarca farklı farklı çalışanlara böyle bir seçimimin olmadığını ve kripto parayı transfer etmem için yardıma ihtiyaç duyduğumu belirttim. Sanırım konuştuğum 4. ya da 5. kişi artık pes ederek, yeniden kimlik belgesi, ikametgah bilgisi ve yazılı bir metin ile bir selfie diledi. Bunları gönderdikten sonra Authenticator olayının ortadan kalkacağını söylediler. Gönderdikten birkaç saat sonra durumu sormak adına sürekli canlı sohbete katıldım ve evraklarımın geldiği ve kısa süre içerisinde olayın çözüleceği söylendi.


KISACA SORAYIM DOLANDIRILDIM MI?”

Dün bütün gün bekledim - sonuç yok. Bugün, yaklaşık 24 saat sonra gelen mail artık bardağı taşıran son damla oldu. Bulunduğum talep için göndermem gereken belgeleri göndermemişim... Kısaca sorayım: Dolandırıldım mı? Canlı destekteki Mizgin bey/hanım yazımın net okunmadığı için bir kez daha göndermemi ve bir saat içerisinde işlemin yapılacağını söyledi. Ancak herhangi bir sonuç alabilmiş değilim.


https://www.yenicaggazetesi.com.tr/mobi/btcturkte-al-sat-bitti-parayi-cekememe-donemi-basladi-bitcoincileri-sarsacak-iddia--430269h.htm

3 yıl
Silinsin

.

DH Mobil uygulaması ile devam edin.
DH Uygulaması
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
DH App Store Uygulaması DH Google Play Store Uygulaması
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.
DH Mobil Uygulaması
Yeni bir sürüme kadar uyarıyı gizle