Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt

Yüzbaşı
07 Ağustos 2009
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
3 üye
Görüntülenme (?)
34 (Bu ay: 1)
Gönderiler Hakkında
10 yıl
Shank 2
Beyler benimle PSN' den Shank 2 yi almak isteyen varmı ödemeyi siz yapacaksınız bende lendi payımı havale ile size göndericem ;)
10 yıl
Capture Card
Capture Card arıyorum satan varsa private message atsın
10 yıl
Envanter Genişletme
Arkadaşlar SKYRIM' de bazen satmak için topladığım eşyalar fazla ağır geliyor 300' lük envanter kapasitesi dolup taşıyor. Bu kapasityi arttırabilmemin bir yolu varmı acaba.
10 yıl
Dakika 1 Gol 1 (FIFA 12 Turnuvası)
Forumun açılması şerefine FIFA 12 turnuvası düzenleyelim diyorum sadece zevkine ;)
10 yıl
Guitar Hero için Drum Kit
Beyler eğer bilginiz varsa bana sıfır ya da kinci el fiyat aralığı söyleyebilirmisiniz.
10 yıl
Diyelim ki birgün...
Playstataion 4 çıksa ne yapardınız ben satıp satmamakta kararsız kaldım her zaman oynanılacak güzel oyunları olduğu için şu sıralar da bile arada fat ps imi açıp crash bandicoot oynarım.
10 yıl
Playstation TV
Herkese merhaba arkadaşlar tatilde LEVEL dergimi okurken bayinin tekinde oyungezer temmuz sayısını gördüm arkham city posteri vardı alıp okuyayım belki farklı bir içerik vardır dedim ve bir sayfasında Playstation TV' ye rastladım özelliklerine gelince çok şaşırtıcı bir şey gördüm belki başka bir firmadada vardır fakat ilk kez gördüğüm için oldukça beğenimi kazandı. Ürünün 3D özelliği var bahsettiğim özellikte tam bununla ilgili adamlar 3D de farklı bir ayarlama da yapmışlar. Diyelimki arkadaşınızla 3D olarak Co-Op ya da Multiplayer bir oyun oynamak istiyorsunuz gözlüğünüzü takıyorsunuz ve Split-Screen yapmadan multi keyfine varıyorsunuz. Nasıl mı?
Televizyonu geliştiren ekip bu olayda iki görüntüyü üst üste birdirmişler ve bu arada ilk görüntü sadece ilk gözlük tarafından ikinci görüntüde sadece ikinci gözlük tarafından 3D olarak algılanıyor. Fiyatı Türkiye' de 800 tl olacakmış bence çok talebi olacak bu ürünün söylemedi demeyin
10 yıl
Summer Showcase Live Stream
EA Games in bu organizasyonunu izlemek isteyen varsa bu linkehttp://www.ea.com/1/summer-showcase tıklamanız yeterli olacaktır organizasyon bu gece saat 23.00 da başlayacak.
10 yıl
Uncharted Collection Geliyor
22 Temmuzda Sony Uncharted 1 ve 2 yi aynı pakette bize 40$ a sunacak. İki oyunuda oynamamış biri olarak sabırsızlıkla bekliyorum
10 yıl
monitör hakkında yardım edermisiniz
Arkadaşlar yeni eve taşınacağız yakında fırsattan istifade bende ps3 ü bağlamak için hdmi çıkışlı bir mönitör arıyorum fakat merak ettiğim bir şey var mönitörlerin görüntüsü hd ready tv lerin görüntüsünden dahamı iyi
yoksa dahamı kötü. Birde hangi markayı almamı önerirsiniz
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.