Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt

Teğmen
03 Ağustos 2009
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
6 üye
Görüntülenme (?)
1 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
8 yıl
Eskisini getir yenisini götür
Şu an bende bulunan Samsung Wave 2'yi artı üzerine para vererek değiştirebileceğim yerler arıyorum İstanbul'da. Bildiğiniz bu tarz bir olaya girebileceğim nereler var?
9 yıl
laptop açılmıyor
geçen gün günceleştirme yaparken bir hata verdi ve kapatmak zorunda kaldım. şimdi ise açılırken allta dolan yeşilli bardan sonra siyah ekranda kalıyor. güvenli mod, düşük çözünürlük hepsini denedim sonuç aynı. bir fikri olan var mı?
9 yıl
iş bankası internet şubesi
bu geçtiğimiz pazartesi (26.03) şubeye gidip yeni bir hesap açtırdım. daha kart elime gelmedi ama internet şubesine giriş için müşteri numaramı vs girdiğim zaman bilgileri kontrol edin diyor. başvuru formunda tüm her şey açık olsun diye işaretlemiştim. hesabın belli bir aktive olma süresi mi var acaba?
9 yıl
h.p.lovecraft kitaplarından öneri
elimde lovecraft'ın H. P. Lovecraft'tan Üç Öykü, Uyku Duvarının Ötesinde, Cthulhu'nun Çağrısı ve Deliliğin Dağlarında kitapları var. eğer dost kitapevi'nden çıkan toplu eserler 1-2 ve 3'ü alırsam tüm eserlere sahip olmuş olur muyum yoksa başka kitapları da var mı?
9 yıl
yüksek lisans için gerekli olan sınavlar
ben ktü harita mühendisliği son sınıfta okuyorum ve yüksek lisans yapmayı düşünüyorum. merak ettiğim başvuru yapmak için ales, üds vb hangi sınavlara girmem gerektiği. bilgisi olan paylaşabilirse sevinirim.
9 yıl
Users klasörü isim değiştirdi
bilgisayarda C altındaki users klasörünün ismi artık ne olduysa kullanıcılar olarak değişmiş. üzerinde çalıştığım dosyaların yolları hep users'a göre olduğundan bunları kullanamıyorum. ismi tekrardan users haline getirmenin bir yolu var mı?
10 yıl
8 gb yada üzeri mp4 önerisi
fiyatı 300 tl civarını aşmayan, radyolu bir mp4 arıyorum. kafamda şuan için creative zen x fi 2 var, hb'de indirimli 300 tl. onun seviyesinde ondan ucuz yada aynı fiyat çerçevesinde daha kaliteli bir sony mp4 öneriniz var mı? bu arada yanında gelen kulaklık o kadar önemli değil, kendi kulaklığımı kullanacağım.
10 yıl
atm'den eft
iş bankası veya ziraat bankasının atm'lerinden eft yapılabiliyor mu bilen var mı?
10 yıl
dokunmatik telefon önerisi
bir süredir araştırmama rağmen tam bir sonuca varamadım ve kafam çok karıştı. aradığım başlıca özellikler; dokunmatik olması, en az 5 mp flaşlı kamera, wifi, arttırılabilir hafıza olması ve 3g. üst limitim 700 tl civarı.
10 yıl
ekşi sözlük çöktü mü?
sabah 6'dan beri sözlüğe girmeye çalışıyorum. sayfa açılınca "işte bunu düşünmemiştik 0 empty" gibi bir şeyler yazıyor. bende mi sorun var yoksa çöktürdüler mi?
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.