Donanım Haber

Uygulama ile Aç Kapat butonu
Kayıt
Arama butonu

Binbaşı
23 Temmuz 2009
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme (?)
84 (Bu ay: 6)
Gönderiler Hakkında
geçen yıl
Yüklenmeyen kolay paket

Vodafone abonesiyim 15.02.2021 günü saat 09:33 te kolay paket yükledim bankadan onaylandı kartımdan ödeme alındı. Fakat hattıma paket tanımlanmadı. Müşteri hizmetlerini 20dk sonra aradım. Evet paket işlemleri başarılı ödeme alınmış Vodafone işlemi onaylamış gün içinde paket yüklenir dediler. 5 saat sonra tekrar aradım 24 saat bekle diyorlar. Çözüm üreten yok var mı başına böyle bir şey gelen.

2 yıl
N11 de iade edilen ürünlerde satıcıyı puanlayamamak
N11 üzerinden GÖN deri firmasında bot aldım bot küçük geldi mağazaya bilgi vererek sistemden değişim talebinde bulunup ürünü değişim için gönderdim. Firma değişim talep ettiğim ürünü halen satmasına rağmen iade olarak aldı. Bu sipariş ile Bonusun kampanyasından hem 20 tl puan kazanmıştım ayrıca aylık harcama sözü ile 70 tl ayrıca puan kazanmıştım. Ayakkabı 148 tl + kargo benim puan kaydım 90 Tl . Şimdi mağaza hiç inandırıcı olmayan bir cevap '' kargo kaynaklı'' diye cevap veriyor. Ürün iade olduğundan ürün yada satıcı hakkında yorumda yapılamıyor. Şimdi bu yapılan satıcının yanına niçin kar kalıyor. Tekrar alacak olsam 10 Tl kargo ücretini tekrar ödeyeceğim. Onu geçtim 90 Tl puandan oldum.
https://urun.n11.com/kadin-duz-bot/gon-kadin-bot-20431-P393767948
2 yıl
Banka konut hesabı devlet katkısını ödemiyor
Eşimin kardeşi ziraat bankasında konut hesabı açtı ve süre sonunda ev alıp bankadan parasını istedi. Konut hesabına yaptığı ödeme süresi 28 Kasım 2019 da doldu. Kendisi 5 Mayıs 2020 de bankaya yeni aldığı evin tapusu ile başvurdu banka bir ay içinde evi almış olman lazımdı diye devlet katkısını ödemiyor. Oysa yönetmelik 6 ay içinde bankaya başvuru yapılır diyor. Bu konuda bilgisi olan var mı acaba.
2 yıl
Banka konut hesabı devlet katkısını ödemiyor.
Eşimin kardeşi ziraat bankasında konut hesabı açtı ve süre sonunda ev alıp bankadan parasını istedi. Konut hesabına yaptığı ödeme süresi 28 Kasım 2019 da doldu. Kendisi 5 Mayıs 2020 de bankaya yeni aldığı evin tapusu ile başvurdu banka bir ay içinde evi almış olman lazımdı diye devlet katkısını ödemiyor. Oysa yönetmelik 6 ay içinde bankaya başvuru yapılır diyor. Bu konuda bilgisi olan var mı acaba.
2 yıl
Yeni alınan kartuş arızalı mı
Hp 2060 yazıcı için kartuş aldım. Siyah kartuş ta sıkıntı yok ama renkli kartuş için '' kartuş zarar görmüş yada arızalı " uyarısı veriyor. Sıfır kartuş arızalı olabilir mi arızalı ise garanti nasıl işliyor n11 den almıştım.
3 yıl
Araç su kaçağı ( bu parça nedir)
Aracımda su eksiltme oldu 3 gün önce tamamladım sıkıntı yoktu. Bugün servis ışığı yandı su ikazı verdi. Araç citroen c4 bu arada... İlçe de olduğumdan sanayiye çok gelişmiş değil.sanayide biri lifte kaldırdı arkada radyatör kalorifer su dağıtıcısı var ondan dır burada parça yok il merkezine git dedi. Baktım gidecek gibi değil su çok çabuk eksiliyor. Başka birine gittim dedi arkada kalın hortum var o patlaktır sabah gel sökerim. Ben parçayı alır getirir takarım dedi. Tamam dedim eve geldim. Aracın hava filtre kabını falan söktüm böyle bir manzara ile karşılaştır. Motor bloğunda bir tapa var gibi o delik ( tabir doğru mu bilmiyorum) anlayan bakabilir mi.
3 yıl
Ön cam çatlak muayeneden geçer mi
Ön cam şoför tarafında cam üst köşe çatlak var 10-15 cm aşağı dogru inmiş göz hizası üzerinde yer alan 3-5 çatlak var. 1 yıldır bu şekilde hiç ilerlemedi. 15 gün sonra muayene var. Göşüşü etkilenmeyen cam çatlığı hafif kusur demiş tuvtürk ama kime göre neye göre bu değerlendirme. Sizce muayene de sıkıntı olur mu 🤔
3 yıl
Telsiz kullanım borcu ve hat taşıma( yanlış yere açtım konuyu sıcak fırsat yok)
Bimcell den ucuz oldugu için bir hat aldım. Hiç kullanmadım 14 tl telsiz kullanım ücreti birikmiş ve hat aramaya kapanmış. Bu hattı başka bir operatöre taşısam borç ne olacak?
3 yıl
Klima vakum problemi. İklimsa vakumlama yapmadı.
Sigma plus klima aldım dün mantoj yapıldı. Gelen servis yanında vakum pompası getirmişti. Yaparlar diye beklerken vakum yapmadan sisteme gaz verdi. Uyardım vakum yapmadın diye. Elindeki dijital bir aleti göstererek, muntemelen kaçak kontrolü yada basınç ölçen bir cihazı bunu buraya taktım vakum yaptık bana inananmiyor musun dedi. Oysa hiç vakum cihazı çalışmadı. İklimsa ya şikayet ettim. İnceleme yapıp doneceklerini söylediler. Muhtemelen tekrar gaz basalım diyecekler.


Sorum fabrika dan şarj edilmiş cihazı vakum bile yapmayan servisin eline verip tekrar vakum yaptırıp gaz bastırmak mantıklı mı. Zaten olan oldu nem içeri gitti. Değişim talep ettim. Yapmazlarsa gaz değişimi de yaptirmayayim diyorum. Ne dersiniz.
3 yıl
GE Appliances GES-NX35
GE Appliances GES-NX35 Prime+ Serisi A++ Enerji Sınıfı 12.000 BTU/h Inverter Duvar Tipi Klima

İklimsa tarafından satılan bu klimayı kullanan var mı nasıl bir cihazdır internette fazla bilgi yok iyi bir cihaza benziyor. Haier üretimi olduğunu öğrendim.
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
DH Uygulaması
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
DH App Store Uygulaması DH Google Play Store Uygulaması
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.
DH Mobil Uygulaması
Yeni bir sürüme kadar uyarıyı gizle