Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt
C

Yüzbaşı
10 Temmuz 2009
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme (?)
63 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
C
10 ay
KEENETIC CITY AC750 VS TP-LINK TL-WR840N (TAVSIYE)
C
geçen yıl
Almanya 'da geçim sıkıntısı çeken gurbetçilerimize selam olsun...
C
2 yıl
Altyapı sorunu !
Evime yıllardır internet bağlatamıyorum. Hemen karşımızdaki binada altyapı görünüyor ama bizim binada yok. Altyapı gerektirmeyen uydu çanak anteni gibi farklı alternatifleride değerlendirdim ama fiyatlar çok uçuk Defalarca TTNeti arayıp kayıtta oluşturdum ama gelen giden yok. Altyapıyı getirtmek için ne yapmamı nereye gitmemi tavsiye edersiniz ?
C
3 yıl
Şu tripod işimi görür mü ?
C
6 yıl
Bulaşık makinesinde yarım yük opsiyonunun mantığı nedir ?
Yarım yük opsiyonunun mantığı tam olarak nedir ? sadece zamanımı kısaltıyor yoksa hem zaman hemde su kullanımını etkileyen bişeymi ? Mesela makineyi tam doldursam yarım yük etkin olarak yıkamış olsam işimi görürmü ?
C
6 yıl
Buzdolabının derin dondurucu bölmesi devre dışı kalabilir mi ?
Arkadaşlar başlıkta da belirttiğim gibi buzdolabının derin dondurucu bölmesinin devre dışı kalma imkanı var mı ? Evimde zaten derin dondurucu var ve buzdolabımın o bölümü boş yere çalışıyor. Eğer öyle bi imkan varsa belki biraz tasarruflu olur diye düşünüyorum.
Not : Buzdolambımın markası Beko...
C
6 yıl
Beko D3 6101 E Çamaşır Makinesi Yıkama Sorunu...
Arkadaşlar makinemiz çamaşırları hep kirli çıkarıyor. Ne yaptıysam olmadı. Makineye format attım, eşime farklı deterjanlar aldım kullandık, çamaşır atmadan boş vaziyette de çalıştırdım temizleniyomuymuş neymiş. garantisi bitmeden defalarca servis çağırdım ama nafile. Zaten servis elemanlarıda ya format attılar yada giderini temizlediler. Konuda uzman arkadaşlar yardımlarınızı bekliyorum. Yok mu bunun bi çaresi ?
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.