Uygulama ile Aç Kapat butonu
Kayıt
Arama butonu

Yarbay
29 Kasım 2003
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
5 üye
Görüntülenme (?)
79 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
8 yıl
KontrolFreek Almak İsteyenler
Arkadaşlar PS4'ü aldığımdan beri kontrollere alışamadığım için bir çözüm arıyordum ve KontrolFreek almaya karar verdim. Ancak Türkiye'de bulamadım, satanlar da yüksek fiyatlar istiyordu. Ben de kendi web sitesinden sipariş verdim, 12 Ocak'ta verdiğim sipariş bugün ulaştı. DHL ile gönderdikleri yazıyordu ancak DHL sadece Amerika içi kısmı hallediyor, sonrasında USPS'ye devrettiği için teslimatı Türkiye'de PTT yapıyor. Aldığım site direk kendi sitesi:http://www.kontrolfreek.com

Benim gibi almayı düşünüp bulamayan arkadaşlara belki yol gösterir diye paylaşmak istedim, ben bir adet bundle (3 set var) ve yarış oyunları için bir set aldım:

 KontrolFreek Almak İsteyenler
8 yıl
Cevap: 1995 Range Rover 4.6 için en uygun LPG kiti
Ben aracımı malesef sattım, içim gitti ama şirket aracı da olduğu için park yeri kavgasından sıkıldım (park yerinin altın değerinde olduğu bir muhitte oturuyordum). Üzerine bir de motosiklet alınca kan çıkmasın diye yine P38 kullanan bir arkadaşım satıyorum dediğim gün aracımı aldı :)

Şimdi İstanbul'a taşındım, aracım da yok, tekrar P38 bakmaya başladım. P38 fiyatları genelde sabit olurdu ama ciddi artmış, gerçi bu fiyatlara satabildiklerini düşünmüyorum, bakmaya devam ediyorum.

Sizin araca da nazar değmesin, ben ne zaman olumlu birşey söylesem ertesi gün çalışmazdı araba, maşallah diyelim :) Benim araba teslim edeceğim gün kitlendi (Key Code Lockout), EKA kodunu bilmesem satışını veremeyecektim :)
10 yıl
Turkcell Numara Seçme Hk.
Selamlar, çok özel olmayan (yani xx yy, xx xx gibi değil) ancak istediğim numara ile biten hat almak istiyorum (0532 96 85 gibi). Bunun için özel numara satan kişilerden mi destek almalıyım, yoksa Turkcell destek olabilir mi? Dediğim gibi numara rakamlarından dolayı değerli olabilecek bir numara değil, sadece mümkünse almak istiyorum.
10 yıl
Samsung Galaxy Note Ekran Değişimi
Bugün sonunda telefonumun ekranını parçalamayı başardım. Defalarsa düşürdüğüm, çarptığım, sürekli kılıfsız kullandığım telefon betona düştü ve üzerine bastım, ekran parçalandı, telefon hafif yamuldu.

Ekranı Ankara'da nerede değiştirebilirim? Başarı 640TL dedi, daha uyguna yaptırmak mümkün mü?
11 yıl
Sadece Film İzlemek İçin Büyük Ekran TV Tavsiyesi
Selamlar,

Yeni evlendim ve yaklaşık 35m2 olan salonum için TV almam gerekiyor. TV'de aradığım özellik büyük ekran olması, bilgisayara bağlayıp full HD film ve dizi izleyeceğiz. Çok az bir ihtimal de olsa bir oyun konsolu alabilirim ama 3D kesinlikle kullanacağım bir özellik değil. Dediğim gibi önceliğim ekranın büyüklüğü, bu şartlarda 2500TL'yi geçmeden hangi modeli önerirsiniz?
11 yıl
LPG Kitinde Eskisini Getir Yenisini Götür Kampanyası Olabilir mi?
Selamlar,

Servis sorunu nedeniyle mevcut kitimi verip Prins kit taktırmak istiyorum, böyle birşey mümkün mü? Veya ikinci elde kit satılabilir mi? 72LT simit tanklı 8 silindirli motor için uygun Tartarini marka kitim var..
11 yıl
Ankara'da Tartarini Montajı İçin Servis
Selamlar,

247.000km'deki aracımın motorunu rektefiye ettirdim ve Ankara'da kullanıcıların memnun olduğu, konuya hakim ve işçiliği iyi olan bir servis tavsiyesi istiyorum. Aracım şu an rodaj aşamasında ancak bu süreç bitmek üzere, yakın illerde varsa artık oraya gitmeye bile razıyım. Sistemin markası Tartarini, takmadan önce enjektörleri vs. kontrol edecek, ayarlarımı olması gerektiği yapacak, geçiştirmeyecek, işine garanti verebilecek usta/servis var mı bildiğiniz?
11 yıl
Tüm Beyaz Eşyaları Aynı Marka Almak??
Selamlar,

8.5 yıl önce Nokia 6600 hakkında yorum yazabilmek için üye olduğum forumdan şimdi de beyaz eşya tavsiyesi istiyorum

Eylül ayında düğünüm var, ve evi geçen hafta tuttum. Ev 20 Temmuz'da boşalacak, ama ölçüleri aldım ve mobilyaları bu akşam aldık. Şimdi sıra beyaz eşyada..

Tek bir takıntım var, hepsinin aynı marka olması lazım. Fırın, mikrodalga fırın, bulaşık makinesi, çamaşır makinesi ve buzdolabı tavsiyelerinize ihtiyacım var. Bütçe birinci öncelik değil, ama çok lükse de kaçmak istemiyorum. Konuları incelediğimde belli ürünler için belli markalar tavsiye edildiğini gördüm, ancak ben aynı marka olmasını istiyorum. Sizce aynı markadan tüm ürünleri alabilir miyim?
11 yıl
Hoparlör Bakımı
Selamlar, böyle birşey mümkün mü? Daha önce hiç ihtiyaç hissetmedim ancak Harman Kardon orjinal ses sisteminde arada cızırtı oluyor gibi. Bir yerlerde kabloların, bir kısım parçaların zamanla değiştirilmesinin gerekebileceğini okudum, ses sistemlerinde bilgili arkadaşların yardımını istiyorum. Bir de böyle bir işlem yapılıyorsa Ankara'da tavsiye ettiğiniz yerleri öğrenebilirsem müthiş olur
11 yıl
Çatlayan Far Tamiri Hk.
Selamlar,

Taş gelmesi sonucu sürücü tarafındaki farım çatladı, içine de bolca su dolmuş yıkama esnasında.. Yenisi 650TL, ancak ben tamir ettirmek istiyorum. Aslında araç kaskolu ama uygun fiyata halledebileceksem cebimden vermeye razıyım, hem temizletmek de aklımdaydı ne zamanlar.

2002 Stop isimli dükkan bu işte lider olduğunu, uygun fiyata sıfır gibi yapacağını iddia ediyor, sizce mümkün mü, giden var mı? Yarın aracı bakımdan alıp direk buraya gitmeyi düşünüyorum..
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
DH Uygulaması
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
DH App Store Uygulaması DH Google Play Store Uygulaması
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.
DH Mobil Uygulaması
Yeni bir sürüme kadar uyarıyı gizle