Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt

Teğmen
18 Temmuz 2005
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme (?)
35 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
9 ay
Nijer ve Yakın Afrika Ülkeleri

Daha önce Nijer e giden orada bulunmuş olan var mı acil oraya gitmek ile ilgili bir seçeneği değerlendiriyorum ama orada bulunmuş birinden tavsiye istiyorum . Teşekkürler

5 yıl
İlk Android Oyunum, Not Dropp
5 yıl
Not Dropp Game
5 yıl
APK güvenlik açıkları ve Linpng hatası ?
Arkadaşlar Play Stora bir uygulama yüklerken karşılaştığım bir hata var çözümü için yardım edebilecek olan var mı ? 3 gündür uğraşıyorum.
Developer Console daki uyarı şu
"APK'nız güvenlik açıkları barındırdığı için reddedilmiştir.Güvenlik açığı olan APK'lar Zararlı Davranış politikasını ihlal etmektedir. Uyarılar sayfasında, bu sorunu düzeltmeyle ilgili daha fazla bilgi bulunmaktadır. Güncelleme gönderdiyseniz, uygulamanızın önceki sürümü Google Play'de yayınlanmaya devam etmektedir."
Atılan uyarı mailinde ise
"Below is the list of issues and the corresponding APK versions that were detected in your recent submission. Please upgrade your app(s) as soon as possible and increment the version number of the upgraded APK." ile alakalı bir libpng güncellemesinden bahsediyor.

biraz araştırdım "https://support.google.com/faqs/answer/7011127" şu düzeltmeyi buldum ama dosyalar indirilip nereye konacak bir bilgi yok.
5 yıl
Hayırsever r10 üyesi yokmu yav!
Nasıl bir siteymiş arkadaş zamundaya üye olmak için bu kadar uğraşmamıştım.
Davetiye gönderecek bir hayırsever aranıyor ?

birde kapanacak vs gibi söylentiler var aslı varmıdır ?
5 yıl
Ortadoğuda İsrail ve Daeş üzerine sorular ve görünenler.
5 yıl
Rusların Yeni Oyuncağı Satan 2
6 yıl
TOPLU SMS (Millimesaj.com)
Detaylar için sitemizi ziyaret edebilirsiniz. millimesaj
Toplu sms nedir ?

Günümüzde ticaret yapmak, müşterilerimize ürünlerimizi ulaştırmak, bilgi vermek, toplantı ve etkinlik oluşturmak için birçok yöntem mevcuttur. Bu yöntemler mail göndermek, sosyal medya araçlarını kullanmak, akıllı telefonlar için uygulama geliştirmek, toplu sms göndermek sayılabilir.

Akıllı telefonların kullanımı arttı ve insanlar akıllı telefonlar ile daha fazla vakit geçiriyorlar. Oyunlar, sektörel uygulamalar, sosyal medya uygulamaları gibi programlar sayesinde insanlar cep telefonlarla daha çok vakit geçiriyorlar. Teknolojinin bu kadar gelişmesine rağmen çok eskiden beri var olan bir özellik hala popülerliğini yitirmedi. Bu özellik Kısa Mesaj Servisi. Bu servis o kadar önemli ki insanlar SMS tarifesine göre operatör değiştirmekteler. Hedef kitlemize ulaşmak için en iyi yöntemlerden biri Toplu Sms göndermektir.
7 yıl
OTEL VE UNIVERSITELERDEKI gibi ağa kullanıcı atama
Üniversite kantinleri yada otellerdeki gibi wifi ye baglandiginda sana kendi kullanici adi sifreni soran bir sistem kurmak istiyorum. Bu sistemin adı ney nasıl kurulur ve kullanıcıların geçmişi goruntulenip filtre konabiliyormu . Yardımcı olursanız çok sevinirim.
9 yıl
En kullanışlı Kapaklı Telefon
özellikle kapaklı ve garantili istiyorum . Tavsiyelerinize ihtiyacım var. şimdilik araştırdıklarım
Motorola v8 ve k1
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.