Donanım Haber

Uygulama ile Aç Kapat butonu
Kayıt
Arama butonu
M

Binbaşı
30 Mayıs 2009
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
9 üye
Görüntülenme (?)
88 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
M
geçen hafta
USB Hızları Konusunda Problem

Merhaba elimde b450m S2h anakartım var. Birde 2000 mb veri aktarımına sahip ve USB 3.1 type-c girişine sahip taşınabilir harddiskim var. Bu 2 aygıtı çok fazla veri kaybı olmadan birbirine nasıl bağlayabilirim. Anakartımın desteği USB 3.1 diye biliyorum. Type-c dönüştürücü gibi birşey alsam çok hız kaybı yaşarmıyım

M
2 ay
Devam eden bir talebiniz olduğu için şu an yeni abonelik işlemlerinizi başlatamıyoruz hatası

Merhaba Gpon altyapım yeni geldi ve ben bir abonelik yapmak istiyorum ancak böyle bir hata alıyorum. Türk telekom tarafında bir abonelik vs başlatmadım sadece magnet internet aboneliğim var. Buna rağmen Turknet başvurusu yapamıyorum nedendir?

Alıntı

metni:

M
2 ay
Türk Telekom Sözleşme Sonrası Zam

Merhaba arkadaşlar 500 mbit internete başvurduğumda 280+ modem ücreti gibi bir sözleşme imzalamıştım. Şimdi fiyat 380 TL gibi birşey olmuş. Acaba ben sözleşme imzaladığımdaki fiyattan mı devam edeceğim yoksa yeni zamlı fiyattan mı?

M
3 ay
Altyapı ile ilgili problem. İzin çıkmaması.

Arkadaşlar merhaba bulunduğum evdeki sokakta internet bağlantısının olduğunu ancak eve kabloların çekilmediğini belirtmekteler. Türk telekomun bu işlere bakan elemanı ile görüştüğümde bölgeye onaya gönderdildiğini eğer onay gelirse 1 hafta içerisinde internet bağlantısının gerçekleştirileceği belirtilmekte. Bu durumla daha önceden karşılaşan oldu mu? Bölge izni neye göre vermekte ve reddetmekte, bu süreç ne kadar sürmekte yaklaşık 2 haftadır izin çıkmasını bekliyoruz. Veya hızlandırılması için ne yapmamız gerekir?

M
4 ay
Alt Yapı Problemi

Merhaba, bulunduğum bölgede altyapı yok yaklaşık 2 aydır bekliyoruz ve henüz bir gelişme olmadı. Bu süreçte Türk telekom ile konuştuk proje çizilecek onaylanacak vs gibi bir sürü problem olduğunu belirtiyorlar.


Burada nasıl bir çözüm izlemek gerekir dilekçe vs verdik ancak bekliyoruz eğitim dönemi açılıyor ve internete ihtiyacım olacak. Yardımcı olur musunuz?

M
5 ay
Kaza hakkında

Arkadaşlar merhaba geçenlerde de konu açmıştım. Bugün sanayide ortalama 20.000 gibi rakamlar konuşuldu. Bagajı yapmaya yanaşan yok değişim olacak dediler bunun dışında tamponda değişecek dendi ve tabi stop alınacak. Ben çıkma olmasından yanayım sonuçta çıkma da olsa orjinal parçalar ve yürürü etkileyen bir durum yok. Sizce fiyat nasıl? Kimisi çamurluğun dahi değişeceğini söyleyip çamurluk + kaporta 9000 gibi bir masraf çıkartıyor Açıkcası bana biraz fazla geldi 20.000 rakamı. Çok daha kötü tamponların yapılabildiğini gözlerimle gördüm.

Kaza hakkında


Kaza hakkında


Kaza hakkında


Kaza hakkında
M
5 ay
Kaza hakkında

Merhaba arkadaşlar bugün talihsiz bir kaza yaptım araç yağmurda virajda savruldu ve toparlayamadım Tahmini hasar ne çıkabilir birde bagaj kapağı düzeltilebilir mi sizce?M
7 ay
16 Jant Lastik Önerisi

Arkadaşlar selamlar aracıma yeni lastik alacağım 205 55 R16 lastik kullanan arkadaşlardan öneri alabilirsem memnun olurum. Fiyat performans olursa sevinirim

M
geçen yıl
VR Film Hakkında

Arkadaşlar merhaba;


Akademik bir çalışma gerçekleştiriyorum ve VR filmlerini araştırıyorum. Bu amaçla klasik anlatıya sahip olan ancak bunun ile birlikte VR versiyonu olan filmleri araştırmaktayım. Bildiğiniz veya önerebileceğiniz bir film varsa çok memnun olurum.


Şimdiden teşekkür ederim.

M
geçen yıl
Lastik Tavsiyesi

Arkadaşlar aracımda 16' lastikler var petlas ancak neredeyse 40.000 veya 42.000 km oldu lastikleri kullanalı. Sanırım artık çok fazla görevini yerine getirmiyorlar zira en ufak bir suda ciddi anlamda kaymaya başlıyor. Sizce ömrü dolmuşmudur ben dolduğunu düşündüğüm için yenilemek istiyorum ancak şu kış günlerinde yazlık 4 adet lastik almak mantıklı mı Aracım 1.33 Auris 2010 model siz ne önerirsiniz memnun kaldığınız fiyat performans bir ürün var mı?

DH Mobil uygulaması ile devam edin.
DH Uygulaması
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
DH App Store Uygulaması DH Google Play Store Uygulaması
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.
DH Mobil Uygulaması
Yeni bir sürüme kadar uyarıyı gizle