Donanım Haber

Uygulama ile Aç Kapat butonu
Kayıt
Arama butonu

Yarbay
29 Mayıs 2009
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
14 üye
Görüntülenme (?)
270 (Bu ay: 2)
Gönderiler Hakkında
8 ay
Insurgency: Sandstorm (Xbox Türk Takımı)

 

XBOX TÜRK TAKIMI


Takım oyununa dayanan, taktiksel FPS tabanlı INSURGENCY: SANDSTROM yakın mesafe çatışmaları ve tehlikeli görev yapısı ile çok oyunculu oyun tarzına sahip etkileyici bir savaş simülasyonudur.

Orta Doğu’daki kurgusal bir savaşın etkileriyle harabeye dönmüş mekanlarda; yeteneğin hakkının verildiği ve takım çalışmasının zafer kazandırdığı gerçekçi bir deneyim yaşayacaksınız.

Ekip olmanın önemli olduğu, mühimmatların gücünüze güç kattığı, en ufak hatanın bile ölüm ile sonuçlandığı bu cehennem ortamında Türk Askerlerden kurulu güçlü bir ekip kurmak istiyoruz.

 

Siz de bizim ile omuz omuza savaşmak istiyorsanız lütfen konuyu takip edin ve

kurulacak yeni ekibimize sizi dahil edebilmemiz için Xbox Oyuncu Etiketinizi mesaj ile paylaşın.


(Konu içeriği kısa bir süre içerisinde geliştirilecektir)


2 yıl
İzmir RFN Elektronik / MURAT ÖZKAYNAK Ağabeyimizi Kaybettik
Affınıza sığınıyorum. Konuyu nereye açacağımı bilemedim ama O'nu bu konu başlığı altında, Playstation oyunları ile tanımıştım.
Yıllar önce askerden yaralı geldiğimde hiç tanımadığım bir adamken yollarımız bu forum sayesinde kesişmişti.
Çok büyüklüğünü gördüm. Koca yürekli bir adamdı. İyi niyetli ve yardım severdi. Böyle insanlar artık zor bulunuyor.

Ağustos ayında vefat etmiş ama ben haberini bugün aldım.
Bu forumda eminim ki kendisini tanıyanları ve sevenleri vardır.

Playstation sevdamız sayesinde tanıştığım, kutulu oyun aldığımız günlerde dükkanında hoş sohbetini eksik etmeyen,
sivil hayata alışma sürecinde benim yanımda olan, koca yüreğiyle nice büyüklüklerine şahit olduğum MURAT ÖZKAYNAK.
Ruhun şad olsun. Mekanın Cennet olsun.

Başımız sağ olsun arkadaşlar.
Herkes için hayırlı bir Cuma günü dilerim.


4 yıl
İzmirde Ödüllü PES ve FIFA Turnuvası
Arkadaşlar merhaba,

İZMİR'de ödüllü PES ve FIFA turnuvası var. Arkadaşım beni de etiketleyerek bana meydan okumuş.
Bende hepinizi etiketleyemeyeceğim için buradan bilgi vermek istedim. Gelmek isteyen herkesin bilgisi olsun.

Bu turnuvayı 1 ay önce yine aynı mekan yapmış ve çok keyifli geçmiş.
Arkadaşım iyi bir FIFA'cıyım diye geçinmesine rağmen daha ilk turda elenmiş.
1. ve 2. olana para ödülü varmış.
Katılmak isteyen herkes için görseli paylaşıyorum. İyi oyunlar.


4 yıl
2K IPS Bir Monitör İle PS4 PRO Performansı Nasıldır?
Arkadaşlar merhaba,

VIEWSONIC 32" VX3276 model 2K monitörünü gözüme kestirdim.
Fakat PS4 PRO'nun ekran çözünürlüğü seçimlerinde sadece 720p / 1080P / 2160 seçenekleri mevcut.

Aranızda 2K monitör ile PS4 PRO oynayanınız var mı?
Super Sampling Modu'nun 2K görüntüye olumlu etkisi olduğu söyleniyor, deneyen varsa deneyimini paylaşabilir mi?

Bütçem 2000 TL ve şuan 32" bir monitör için bu bütçede en iyi monitör VX3276 olarak görülüyor.

Lütfen 27" 4K al gibi farklı yorumlar yapmayınız.
Benim öğrenmek istediğim şey 2K bir monitördeki PS4 PRO performansı.

Teşekkür ederim.
Herkese iyi oyunlar.
6 yıl
PLAYSTATION İçin En İyi Televizyon = SONY w805C ve w807C SERİSİ (FIFA 17 Eklendi)Ürün Adı : SONY w805 (43" 50" 55" seçenekleri ile)
Performans : 1080p / 800hz / 3D / Android TV / Ultra Slim / Smart TV
Resmi Link :http://www.sony.com.tr/electronics/televizyonlar/w850c-w800c-series/specifications
Fiyat Aralığı : Boyutu 43" olan model için 1800 TL - 2100 TL Perakende Fiyatı (Haziran 2016)


(Not: Konu içinde yer alan görseller bahsi geçen özete örnekleme olarak kullanılmıştır.)Merhaba arkadaşlar... Öncelikle kendimi tanıtayım. Adım KUMANDANASKER ve forumun eski sayılabilecek üyelerinden biriyim.
33 yaşındayım ve 5 yaşımdan beri oyun konsolları ile hem işim gereği hem de keyfi olarak fazlasıyla içiçeyim.
Mesleğimden ötürü görsellik, renkler ve ince ayrıntılara fazlası ile önem verdiğimden, oyun oynarken dahi küçük detaylara fazlası ile önem veririm.
Beni tanıyan arkadaşların isteği üzerine bu konu altında sizler ile tecrübelerimi paylaşacağım. Umarım sizlere de bir nebze olsun yardımım dokunabilir.

Bu konu başlığını ziyaret ettiğinize göre sanıyorum ki hepimiz sıkı birer oyunseversiniz. İstediğimiz şey verdiğimiz verdiğimiz paranın karşılığı olarak sevdiğimiz oyunları en iyi şartlarda ve en keyifli zamanlar ile telafi edebilmek. Peki PLAYSTATION sahibi olup, herhangi bir TV yada MONİTÖR ürünlerinden bir tanesine sahip olmak sizce her şey için yeterli oluyor mudur? Bence tabi ki de hayır. Eğer bir ürün alıyorsanız hepimizin bildiği üzere her ürünün daha iyisi bir ürün mutlaka vardır.


İşte bu konu altında sizlere evinde üst düzey 5 TV si olan, iMAC ortamında ve ayrıca yüksek performanslı PC ve sağlam bir monitör ile işini gücünü icra eden bir arkadaşınız olarak geldiğim son noktada ki tecrübelerimi aktarmak istedim. PLAYSTATION sevdalısı biri olarak, bu cihazdan en iyi performansı nasıl alabilirim derken alıp sattığım, takas yaptığım TV ve MONİTÖR sayısı 2 sene içerisinde 16 yı buldu. Hatta evime gelen arkadaşlarım bile bir ara "SENDE MESLEK HASTALIĞI OLMUŞ BU İNCE AYAR KONUSU" bile dediler. Bende farkındayım ki HAKLILAR. Ama biliyor musunuz? En sonunda DEĞDİ diyebilirim. Bunca değiş tokuşun, alış satışın ardından edindiğim ve gözlemlediğim en iyi cihazı sizlere taktim etmek istiyorum. Karşınızda SONY W805C SERİSİ...SONY w805C İle PLAYSTATION Muhteşem Bir Uyum Gösteriyor!


Benim bir ekranda aradığım en önemli özellik RENK DEĞERLERİDİR. Bu değerlerin başını da SİYAH ve BEYAZ tonlaması çeker. Yani bir ekran SİYAH ve BEYAZ tonunu iyi veremezse asla EN İYİ RENK DEĞERİNİ VEREMEZ! Bilmiyorum fark ettiniz mi acaba? LG markası OLED teknolojisi ile muhteşem bir görüntü kalitesi yakaladı. Bir teknoloji markete gittiğinizde OLED TV lerin ne kadar üst düzey görüntü verdiklerini, cam gibi yayın yaptıklarını, her ayrıntıyı gösterdiklerini fark edersiniz. Tüm bu canlı ve şahane tablonun arkasında panelin SİYAH DEĞERİ yatmaktadır. OLED teknolojisinde her bir LED kendi bünyesinde canlıdır. Yani bu şu demek. Yayınlanan görüntüde eğer sahne karanlık bir ortama giriyorsa, o alanı işleyen ekran ledleri sönmeye başlar hatta sahnenin siyahlığına göre kendi kendilerine kapanabilirler de. Yani TV niz kapalı iken ekran ne kadar siyah ise işte tam da o kadar siyah olabilir OLED TV lerin ledleri... Sönen ve simsiyah olan bölmenin dışında kalan ve renkli sahneleri işleyen diğer ledler de harıl harıl çalıştığı için ekranda derin bir kontrast oluşur ve bu görüntü de gözünüze daha bir hoş ve daha bir canlı gelir. Özetlediğim bu durum da OLED teknolojisinin kısa ve tarzanca anlatımıdır diyebilirim size. SONY mühendisleri de geçen sene çıkarttığı w805C serisinde LG ye üretim yaptırırken bu noktaya ağırlık verdiler. SİYAH ve BEYAZ ın üzerinde mühendisleri ile birlikte fazlasıyla duran SONY bunun meyvelerini fazlasıyla toplamış gibi duruyor şu günlerde...

Sizlere önerdiğim w805C serisinde artısını göreceğiniz en önemli hizmet işte bu PANEL TONLAMA DEĞERLERİDİR. Yani ekranda siyahın siyah, beyazın beyaz olmasıdır. SONY, bununla birlikte renk değerlerine de o kadar önem vermiş ki bunu cihazın menüsünden seçebileceğiniz 13 RESİM MODU'nda gezinirken de buram buram hissedeceksiniz. Bir çok özelliği (parlaklık + kontrast + canlı renkler gibi özellikleri) diğer LED TV ler ile ortak olduğundan fazla ayrıntıya girmeyeceğim ama ayrıntıya girmek istediğim en önemli konuda cihazın AYRINTI ÜSTÜNE AYRINTI veriyor olması. Peki bu ne demek? Bu şu demek arkadaşlar... Cihazın RESİM menüsüne girdiğinizde inanılmaz derecede ince ayar çekebileceğinizi, en iyi görüntüyü yakalayana kadar zevkinize göre değer atayabileceğinizi fark edeceksiniz. Mesela diğer cihazlarda ARKA IŞIK - PARLAKLIK - GAMA seçeneklerinden başka ekran ışığı ayarı yapabileceğiniz fazlaca seçenek yokken bu cihazda, bu ayarların yanı sıra BLACK STABILIZER denilen 2 farklı SİYAH DEĞERİ AYARI var. Yani hiç bir rengin parlaklığına, gamasına dokunmadan sadece SİYAH RENK DEĞERİNİ sonuna kadar karanlık yapıp, sonuna kadar aydınlık yapabiliyorsunuz. Böylelikle oyunlarda kapalı bir alana girdiğinizde, örneğin zifiri karanlık bir odada elinizdeki el feneri dolaşıyorsanız sadece ışığın vurduğu alanlar aydınlanıyor ve geri kalan kısımları da gündüz gibi görmüyorsunuz.


Hızlıca özetlemek ve varsa sorularınızı yanıtlamak istiyorum. Ben cihazda 30 küsür oyun test ettim. Ve en sonunda RESİM MOD'ları içerisinde yer alan "OYUN" başlıklı moda ince bir ayar çektim. Şu anda UNCHARTED 4 - BATTLEFIELD 4 - FIFA 16 - THE DIVISION - GTA 5 - LAST OF US - UNTIL DAWN gibi birbirinden farklı oyunlarda üst düzey bir performans alıyorum. Fotoğraflarını çekip koymayı da kafama koymuştum ama inanın canlı canlı gözlerinizle görmeniz lazım. Evimde üst düzey LG + SAMSUNG cihazlar var. Bu cihazlarda 1080p ve 800hz olmalarına karşın ben ne zaman ki SONY w805C yi satın aldım o zaman aradaki uçurumu fark ettim arkadaşlar. Hatta "ya ben oyun oynamıyormuşum" bile dedim. Eşim ile birlikte UNCHARTED 4 ile UNTIL DAWN ı bitirdik. Oyun oynamakla çok fazla arası olmayan eşim dahi "GÖRÜNTÜ GERÇEKTEN FARK EDİYOR, ÇOK NET VE SANKİ ÇÖZÜNÜRLÜĞÜ DAHA YÜKSEK GİBİ" gibisinden bir yorum bile yapmışlığı var...


Size şöyle örnek vereyim. Hani UNCHARTED 4 ün ilk tanıtım videosunu hatırlıyor musunuz? Hani E3 te yayınlanan, yerde baygın yattığı... Kıyıya vurmuş, hafifçe ayılıp ormanın derinliklerine daldığı... O videoda ki ayrıntıları hatırlıyor musunuz? Hepimiz oyun çıkınca böyle çıkmayacak demiştik. Oyun çıkınca da oynarken fark ettik ki modellemeler o kadar ayrıntılı değil, görüntüler o tanıtım videosuna nazaran daha bulanık ve flu gibi gelmişti bizlere... Siz birde UNCHARTED 4 ü gelin w805C ile oynayın derim sizlere. KESKİNLİK ayarı menüsünde yer alan GERÇEKLİĞİ ARTTIR seçeneği ile karakterlerin yüz dokuları, tenlerindeki ayrıntılar, akan terler, deri gözenekleri, kılları hatta sivilceleri öylesine bir hal alıyor ki GERÇEKTEN GÖZLERİNİZE İNANAMAZSINIZ.

Birçoğunuzun bana sorduğu sorulardan ve çeşitli konu başlıkları altında yazdığınız yazılardan yola çıkarak ortak probleminizin ARKA IŞIK sorunu ve CANLI OLAMAYAN KONTRAST problemi olduğunu anladım. Hatta bir arkadaşımız bir yazısında "büyük umutlarla aldığım LG televizyonumda LED IŞIĞI ayarını AÇIK konuma getirdiğimde berbat bir sonuç ortaya çıkıyor. Karanlık bir mekana girdiğimde görüntü sönükleşiyor. Oyun içinde güneşe çıkınca da görüntünün kendine gelmesi 5 saniye alıyor. O da yetmezmiş gibi renkler soluklaşıyor." gibi bir yazı okumuştum. Evet bir çok LED TV'nin bu basma kalıp OTOMATİK ARKA IŞIK ve ya bir diğer değişle EKO AYARI ne yazık ki hiç bir halta yaramıyor. Belli bir şekilde ledlerin gücünü azaltması ve ekranın soluklaşmasından başka bir şeye yaramayan bu ayarın aslında nasıl bir şey olduğunu merak ediyorsanız ya gidin bir OLED TV alın ya da OLED e yakın bir şekilde deneyimlemek istiyorsanız daha küçük bir bütçe ile SONY w850C serisi TV lerden birine sahip olun.


Evimdeki SONY w850C ile yaptığım ince ayarlar ile LG UB850V ile aynı değerleri verip yaptığım ayarlar sonucunda karşıma resmen 2 farklı UNCHARTED 4 çıkıyor. Hatta "belkide LG nin ayarları, değerleri başkadır. Biraz daha üzerinde oynayayım, en iyisini bulmaya çalışayım" deyip kendimi zorlasam da ne yazık ki SONY w850C nin verdiği SİYAH - BEYAZ DEĞERİ ve GERÇEKLİK OLUŞTURMA adındaki özel keskinlik ayarını bir türlü yakalayamadım. Lütfen altta yer alan resimlerde su birikintisinin sağında kalan yüzeye bakar mısınız? (Ekranın en sağ alt kısmından bahsediyorum) LG de kaplamalar, hareket anında ne kadar bulanık iken SONY de resmen doku farkını görebiliyorsunuz. Arkadaşımın biri de OYUN MONİTÖRÜ diye ASUS bir monitör almış. Onda da görüntü çamur gibiydi. NATHAN DRAKE'in yakın çekimlerinde bile yüzünde gözünde fondoten var gibiydi. Adamlar, karakterin yüzüne resmen ince işçilik yapmışlar ama bir çoğumuz bu ve bunun gibi nice doku ayrıntılarını görmeden bulanık bir şekilde oyun oynuyoruz. Bu çok kötü...
LG UB850V nin parlaklık + renk + kontrast ayarlarını ile keskinlik değerlerini SONY w850C ile seviyeye getirdiğimde aşağıdaki gibi bir sonuç çıkıyor. Hatta LG'nin eksik gibi duran KESKİNLİK DEĞERİ'ni daha da arttırdığımda karakterlerin ve detayların kenar ve köşelerinde kırılmalar baş gösteriyor. SONY bunu daha farklı bir şekilde cihazına işlemiş. KESKİNLİK arttırmadan sadece GERÇEKLİK OLUŞTURMA seçeneği ile oynama yaparak kenar ve köşeleri bırakıp sadece dokular üzerine derinlik ve ayrıntı katabiliyorsunuz.


PM den 3 arkadaşım bana w850C sahibi olduklarını yazmış. Ve oyunlar için TV için ince ayar değerlerini yazmamı istemişler. Çok fazla uzatmadan bu akşam değerleri, ekran görüntüleri ile birlikte sizlere buradan yazacağım. Hem bu w850C sahibi arkadaşlarımda deneyip yorumlarını buraya yazarlar... Bilgi böylelikle paylaşarak çoğalmış olur. Konunun devamı gelecek arkadaşlar...
Öncelikle SONY w850C serisi herhangi bir televizyonuzu açın ve PLAYSTATION 4 ünüzü HDMI 1 GİRİŞİNE bağlayın.
Bağlantısını yapıp PLAYSTATION 4 ünüzü açtıktan sonra PLAYSTATION ana menüsünden sırayla AYARLAR + SES VE EKRAN + VIDEO ÇIKIŞ AYARLARI seçeneklerini seçerek yukarıdaki resimdeki ekrana gelin ve benim yaptığım ayarları yapın. Burada önemli olan kısım ekran büyüklüğünü televizyon inç değerine göre gerçek olarak girmek. Benim ekranım 43" olduğu için ben bu ayarı seçtim dolayısı ile.Daha sonra televizyon kumandanızdan RESİM ayarlarınızı yapmak için gerekli menü düğmesine basınız. w805C serisi TV lerde bu menüye girmek için ACTION MENÜ düğmesine basıyoruz.


Açılan menü de RESİM seçeneğini seçin ve sırasıyla aşağıdaki değerleri giriniz. (İlerleyen zamanda bu adımları ekran görüntüsü olarak koyacağım)

Resim Modu = OYUN
Otomatik Resim Modu = KAPALI
Parlaklık = MAX
Renk = 70
Işık Algılayıcı = KAPALI


Daha sonra sırası ile aşağıdaki değerleri giriniz...


GELİŞMİŞ AYARLAR
Parlaklık = MAX
Kontrast = MAX
Gama = 0
Siyah Düzeyi = 50
Siyah Ayarı = ORTA
Gelişmiş Kontrast Düzenleyici = YÜKSEK


RENK
Renk = 70
Ton = 0
Renklerin Sıcaklığı = SOĞUK
Gelişmiş Renk Sıcaklığı = HERHANGİ BİR AYARI DEĞİŞTİRMEYİN
Canlı Renkler = KAPALI


NETLİK
Keskinlik = 50
Gerçeklik Oluşturma = MANUEL
Çözünürlük = 50
Rastgele Gürültü Azaltma = KAPALI
Dijital Gürültü Azaltma = KAPALI


HAREKET
Motionflow = KAPALI
Yumuşaklık = 3
Netlik = 2
Film Modu = KAPALIArtık televizyonunuz muhteşem performansı ile gerçekçi bir oyun deneyimine hazır. Artık PLAYSTATION 4 ünüzden oyun oynarken sadece RESİM MODU'na gelerek OYUN seçeneğiniz seçmeniz yeterli olacak. Ayarlarınız siz SIFIRLA seçeneğini seçip onay vermedikçe fabrika ayarlarına dönmeyecek ve bozulmayacak. Ama yapmanız gereken sadece bununla sınırlı değil. Siz artık sadece TELEVİZYONUNUZU HAZIR HALE GETİRDİNİZ. Geriye kalan tek şey her oyuna göre değişen ve bunu da sadece oyunların içinde yer alan PARLAKLIK (BRIGHTNESS) seçeneği ile yapacaksınız. Ben bunları da sizlere tek tek vereceğim. Eğer dilerseniz bu kısımda kendi zevkinize göre bir ince ayar belirleyebilirsiniz oynadığınız oyuna göre. Ben tecrübelerimi ve beğenilerimi paylaşıyorum sadece... Unutmayın, zevkler ve renkler değişir. O zaman yavaştan başlayalım...


BU AYARLARI LÜTFEN OYUNLARIN İÇİNDEKİ PARLAKLIK AYARINDAN YAPINIZ. TELEVİZYON AYARLARINIZI KURCALAMAYINIZ!


UNCHARTED 4 :
Aydınlık Sahnelerde = 5
Karanlık Sahnelerde = 0LAST OF US
Aydınlık Sahnelerde = 10 (Sonuna kadar aç)
Karanlık Sahnelerde = 0FIFA 16
Fifanın içinde renk ayarı olmadığı için bu oyuna özel, sadece bu oyunu oynarken
televizyon ayarlarımızdan GELİŞMİŞ AYARLARA giriyoruz ve GAMA değerini SIFIRDAN 2 YE GETİRİYORUZ.
Fifa oynamadığınız sürece GAMA değerini 0 (SIFIR) yapınız. Yani eski ayarına getiriniz.BATTLEFIELD 4
Aydınlık Sahnelerde = 100
Karanlık Sahnelerde = 50 yada 40 (size kalmış)THE DIVISION
Gündüz Olunca = 100
Gece Olunca = 0
Gündüz Kar Fırtınası Olup Gökyüzü Kapalı Olunca = 50
ÖNEMLİ NOT : The Division oyunun içindeki ayarlarda SHARPNESS (Keskinlik) ayarını sonuna kadar açınız. Hep öyle kalsın, değiştirmeyiniz.
PES 2017
Oyun zaten bir spor oyunu olduğu için yukarıda verdiğim genel ayarlarda oynayınız.
FIFA da nasıl oynuyorsanız o şekilde yani. Sadece FIFA'da GAMA'yı 0 dan 2 ye getiriyorduk.
PES'te 2 ye getirmenize gerek yok. 0 (SIFIR) olarak kalsın. Gayet güzel gözüküyor.FIFA 2017
Fifanın içinde renk ayarı olmadığı için bu oyuna özel, sadece bu oyunu oynarken
televizyon ayarlarımızdan GELİŞMİŞ AYARLARA giriyoruz ve GAMA değerini SIFIRDAN 2 YE GETİRİYORUZ.
Fifa oynamadığınız sürece GAMA değerini 0 (SIFIR) yapınız. Yani eski ayarına getiriniz.

Arkadaşlar, saatlerce yaptığım çalışmaların ve deneme yanılma yöntemlerinin sonucu çıkan sonuçları ve kişisel zevkimi sizlerle paylaşıyorum. Vaktim oldukça elimdeki diğer oyunların değerlerini de eklemeye devam edeceğim. GTA5 - STARWARS BATTLEFRONT - THE ORDER - RESIDENT EVIL 7 - BATMAN ARKHAM KNIGHT - DRIVE CLUB gibi bir çok oyun elimde mevcut. Yavaş yavaş onları da ekleyeceğim. Tabi sizler oyunların içinden yaptığımız PARLAKLIK ayarını kişisel zevkinize göre değiştirebilir, hatta daha iyi değerler yakalarsanız bizimle burada paylaşabilirsiniz. Deneriz, bakarız... İyinin iyisi vardır. Bilgi paylaştıkça çoğalır. İyi oyunlar
7 yıl
NASIL YAPILIR ? SweetFX Hakkında... (Oyunlardaki Grafik Yaması)
Arkadaşlar internette SWEETFX adı altında oyunlar için yapılmış onlarca yama geziyor.
Kurcaladım, denemediğim yöntem kalmadı ama oyunlarımı açınca yamaları aktif edemedim.

Şuan Windows 10 kullanıyorum. Windows 7 de kullandığım programların, oyunların hepsi %100 çalışıyor.
hani windows 10 dan dolayımı olmuyor diyeceğim ama bilemedim inanın...

PC im de şuan da ASSASINS CREED UNIT / RYSE gibi oyunlar yüklü. ama bunlar için yaptığım yamaların hiç biri olmadı.

Bilen varsa LÜTFEN ADIM ADIM ANLATABİLİR Mİ NASIL YAPILDIĞINI ?
Mantığını kavrasam gerisi gelir zaten...

Teşekkürler.
8 yıl
PC'ye Aynı Anda 2 Adet Wireless HeadSet Takmak
arkadaşlar elimde iki adet wireless headset var. ikiside aynı model headset (PS3 ün eski headseti)
USB den alıcıyı taktığınız zaman kolaylıkla tanıyor ve çalışıyor. hiç bir sıkıntısı yok.ikisi de çalışır durumda. PC ye bu kulaklıkları tek tek taktığım zaman ikisi de sorunsuz çalışıyor. Ses alıyorum. Gayet güzel.
ikisini aynı anda takınca biri çalışıyor biri çalışmıyor. yani ses denetiminden geçiş yapmam gerekiyor birinden birine. biri aktifken diğeri pasif oluyor.
(ikisini aynı anda varsayılan aygıt yapamıyorum)

ikisini aynı anda aktif etmenin bir yolu yok mudur?

örneğin gece son ses film izlerken ben ve kardeşim iki kulaklığı da kullanıp kimseyi rahatsız etmeden izlemek istiyoruz.

var mıdır bir yolu? yada imkansız bir şey mi?
8 yıl
PC'ye Aynı Anda 2 Adet Wireless HeadSet Takmak
arkadaşlar elimde iki adet wireless headset var. ikiside aynı model headset (PS3 ün eski headseti)
USB den alıcıyı taktığınız zaman kolaylıkla tanıyor ve çalışıyor. hiç bir sıkıntısı yok.ikisi de çalışır durumda. PC ye bu kulaklıkları tek tek taktığım zaman ikisi de sorunsuz çalışıyor. Ses alıyorum. Gayet güzel.
ikisini aynı anda takınca biri çalışıyor biri çalışmıyor. yani ses denetiminden geçiş yapmam gerekiyor birinden birine. biri aktifken diğeri pasif oluyor.
(ikisini aynı anda varsayılan aygıt yapamıyorum)

ikisini aynı anda aktif etmenin bir yolu yok mudur?

örneğin gece son ses film izlerken ben ve kardeşim iki kulaklığı da kullanıp kimseyi rahatsız etmeden izlemek istiyoruz.

var mıdır bir yolu? yada imkansız bir şey mi?
8 yıl
PS4 e 2 adet Wireless Headset Bağlamak ?
arkadaşlar elimde iki adet wireless headset var. ikiside aynı model headset (PS3 ün eski headseti)ikisi de çalışır durumda. PLAYSTATION 4 e bu kulaklıkları tek tek taktığım zaman ikisi de sorunsuz çalışıyor.
ikisini aynı anda takınca biri çalışıyor biri çalışmıyor. yani geçiş yapmam gerekiyor birinden birine. biri aktifken diğeri pasif oluyor.

ikisini aynı anda aktif etmenin bir yolu yok mudur?

örneğin gece son ses maç yaparken ben ve kardeşim iki kulaklığı da kullanıp kimseyi rahatsız etmeden oynamak istiyoruz.

var mıdır bir yolu? yada imkansız bir şey mi?
8 yıl
FIFA 15 aldım, Format attım, Origini tekrar yükledim FIFA YOK!
Arkadaşlar FIFA 15 almıştım 10 gün önce.
DISC 1 i taktım. ilk olarak ORIGIN kurdu.
sonra benden KEY istedi, girdim.

MY GAMES kısmında FIFA 15 çıktı indirdim.
Oynadım vs...

Dün format atmam gerekliydi attım.
Tüm güncellemeleri, sürücüleri kurdum. Hazır hale geldi cihaz.
Yine DISC 1 taktım FIFA da.
ORIGIN kurdum. Kullanıcı adı şifremi girip açtım.

MY GAMES te FIFA15 gözükmüyor.
RELOAD MY GAMES seçeneğine tıklıyorum açılmıyor.

KEY i tekrar girdiğimde bu şifre daha önce kullanılmış gibisinden bir uyarı veriyor.

Ne yapmam gerekiyor?
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
DH Uygulaması
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
DH App Store Uygulaması DH Google Play Store Uygulaması
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.
DH Mobil Uygulaması
Yeni bir sürüme kadar uyarıyı gizle