Donanım Haber

Uygulama ile Aç Kapat butonu
Kayıt
Arama butonu

Yarbay
27 Mayıs 2009
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
7 üye
Görüntülenme (?)
76 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
geçen yıl
Bozuk Egr ile aracı kullanmaya devam etmek

Arkadaşlar bende 2013 polo 1.2 dizel var. Araçta 1 haftadır motot uyarısı çıkıyor. Odbll ile baktım egr valfi arızası diyor. Servis de egr değişecek dedi. Ama fiyat 6000 civarı yüksek bir rakam çıkıyor.

Acaba ben bu şekilde kullanmaya devam etsem motora kalıcı hasar verir miyim? Yada ne tür zararlar veririm? Yardımcı olursanız sevinirim.

Bozuk Egr ile aracı kullanmaya devam etmek
Bozuk Egr ile aracı kullanmaya devam etmek
geçen yıl
175 /70 R14 yerine 185 65 14 86t lastik olur mu?

Merhaba arkadaşlar benim araçtaki lastikler 175 /70 R14 ebatında. Bu lastikler otobanda hızlı giderken hakimiyeti azaltıyor. Ben de bugün farklı bir polo’da 185 65 14 86t ebatında lastik gördüm. Bu lastik ebatını alsam benim jantlara uyar mı sizce? Fiyat oalrak da daha uygunlar.

2 yıl
Araç kaloriferi ısıtmıyor

Benim 2013 model polo aracım kışın ac açıkken hiç ısıtmıyor. Ac kapalıyken ılık üflüyor. Arkadaşta 2016 golf var ve sabahları ac açıkken anında ısıtıyor dedi. Acaba bendeki sorun nerden kaynaklı sizce? Ne ac ile ne de diğer türlü.

Kalorifer radyatörünü değitirmek istedim fakat hem çok pahalıya(1400) mal oluyor hem de ön konsol komple söküleceği için yanaşmadım.

Bir cihaz varmış açıyor diye, onunla temizleteyim dedim ama kalorifer hortumlarını bulamadılar. Nasıl bir araç yapmışlarsa hiçbir şekilde ulaşılamıyor[8|]

Ankara soğuğunda kalorifersiz büyük sıkıntı. Bu işin çözümünü bilen veya ankara’da bu sorunu çözebilecek bir yer varsa yardımcı olursa çok sevinirim.

2 yıl
Stajyer ehliyet ile kaza yapmak
Arkadaşlar stajyer ehliyet ile dün bir arabaya arkadan çarptım. Tutanak turttuk falan. Benim sigorto onunkini ödeyecek sanırım. Bu durumda benim stajyer ehliyetim iptal olur mu acaba? Teşekkürler.
2 yıl
Ankara’da vw usta tavsiyesi
Arkadaşlar Ankara’da biraz yeni olduğum için güvendiğim bir usta yok. Kaç tanesine gittiysem kazık yedim, arabadan anladıkları da yok. Demem o ki, vw için işi bilen kazıklamayacak dürüst bir usta tavsiyenize ihtiyacım var. Yakında yıllık bakım da yapacam.
2 yıl
Bu boru nasıl düzeltilir?
Arkadaşlar bende 2013 polo var. Daha önce yandan ufak bir kaza yaptığı için resimdeki metal boru bir birine yapışmış. Bu borunun ne işe yaradığını da bilmiyorum. Kalorifer borusu olduğunu tahmin ediyorum. Çünkü kışın pek ısıtmıyor. Bu ezikliği boruyu değiştirmeden nasıl düzeltebiliriz sizce?

Malum, tamircilere elini versen kolunu alamıyorsun. Örneğin geçen gün motor kulağını değiştirmeye gittim. Adam ilk önce alttaki kulağı değişti ama ses kesilmedi. Sonra üsttekini değişince sorun halloldu. Onun bozuk olduğuna ben ikna ettim. Sonra baktım her iki parça için ayrı işçilik ücreti 80x2 tl aldı. 500 tl para verdim. Ama sağlam parça için işçilik artı parça ücreti alması içime oturdu. Sanırım sorunu tespit edemese arabanın bütün parçalarını değişecekti
Bahsettiğim tamirci de forumda öve öve bitirilemeyen konusu olan arkadaş.
Bu yüzden tamircilere gitmeden önce sorunu iyice araştırmaya karar veridim.

Bu boru nasıl düzeltilir?
Bu boru nasıl düzeltilir?
Bu boru nasıl düzeltilir?
2 yıl
Bu ikisinden hangisi sizce?
2 yıl
Ankara’da pazar günü açık yer var mı
Merhaba arkadaşlar. Benim aracın kaloriferi iyi ısıtmıyor. Yarın malum pazar. Açık olan yer var mı acaba? Makinayla radyatörü temizliyorlarmış sanırım.
3 yıl
Ramazan 3gb tarifesi
Arkadaşlar bu tarifede doldur paketi alınabiliyor mu?
3 yıl
32 inc Tv 1200 tl’ye kadar tavsiyeniz
Eve 32 inc tv almayı düşünüyoruz. Hd yayınları destekleyen, netflix, youtube gibi uygulamaları destekleyen 1200 tl’ye kadar ne önerirsiniz.
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
DH Uygulaması
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
DH App Store Uygulaması DH Google Play Store Uygulaması
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.
DH Mobil Uygulaması
Yeni bir sürüme kadar uyarıyı gizle