Donanım Haber

Uygulama ile Aç
Kayıt
O

Yüzbaşı
08 Mayıs 2009
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
174 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
O
geçen yıl
"Iron Harvest" 1 Eylül 2020'de Resmi Türkçe Olarak Çıkışını Yapacak !!!
Company of Heroes tarzında gerçek zamanlı strateji türünde olan "Iron Harvest" oyunu 1 Eylül 2020'de hem Steam hem de Epic'te resmi Türkçe olarak çıkışını yapacak. RTS severlere duyurulur. 1 Eylül de 92 liraya Türkçe yamalı bir oyunun satışı yapılacak hadiyin ölücü vatan hainleri bunu da şikayet edin bakalım neden Türkçe çıkıyor diye bu oyun.

Not:(Son cümlemdeki ironiyi anlamayan yorumda bulunmasın lütfen cevap vermem.)
O
2 yıl
Sherlock Holmes: Chapter One TÜRKÇE GELECEK !!!
Bu hikâye tabanlı dedektiflik macerasında genç Sherlock Holmes, annesinin ölümünü araştırmak için gittiği egzotik ve tehlikeli Akdeniz adasında kendini kanıtlamakta zorlanıyor.

Efsanesi Seninle Başlıyor!
Sherlock olarak bu açık dünya dedektiflik macerasında verdiğin kararlarla namın yürüyecek. Aldatmaca, şiddet ve çıkarımlar, elinde olan yeteneklerin sadece bazıları. Gizemli yardımcın ve akıl danıştığın arkadaşın Jon da yanında.

Sherlock, Sherlock Olmadan Önce
Yetişkinliğe geçiş aşamasında genç bir süvari olan Sherlock ile daha önce hiçbir oyunda veya hikâyede olmayan yollarla itibar kazanacaksın. Efsane olmadan önceki genç kibrini ve saflığını hiç görmemiştik. Artık bu zamanları yaşayacaksın.

"Sherlock Holmes: Chapter One" 2021'de şimdiden Steam ve Epic'te resmi olarak Türkçe geliyor. Keşke bütün oyunlar böyle çıksa da forumda ücretli veya ücretsiz Türkçe yamalardan dolayı kavga, dövüş, istismar falan yaşanmasa.

https://store.steampowered.com/app/1137300/Sherlock_Holmes_Chapter_One/

https://www.epicgames.com/store/tr/product/sherlock-holmes-chapter-one/home
O
4 yıl
"Deponia Doomsday" Steam'de Artık Türkçe!
Deponia severlere müjde. Deponia ve Chaos on Deponia'dan sonra "Deponia Doomsday" oyunu da steam de resmi Türkçe dil desteğine kavuşmuştur. Oyun şuan indirimde ve 10 TL'den satılıyor. Duyurulur. Kaçırmayın derim.
O
4 yıl
"Remothered: Tormented Fathers" Oyunu Steam'de Resmi Olarak Türkçe!
Hayatta kalma/korku oyunu "Remothered: Tormented Fathers" Steam'de Resmi Türkçe olarak erken erişime açıldı ve oyunun ileri ki zamanlarda bir üçleme olacağı belirtiliyor. Daha tam sürümü çıkmayan oyunun ilk izlenimleri gayet olumlu eleştiriler alıyor. Steam beğeni yüzdesi ise şimdilik %88'lerde. Yapımcısından resmi olarak Türkçe çıkan oyunlara destek vermek için satın almanızı öneririm. Şuan steamde fiyatı 21 lira tam sürümü çıktığında biraz daha pahalılaşabilir.
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.