Uygulama ile Aç Kapat butonu
Kayıt
Arama butonu

Yarbay
04 Mayıs 2009
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme (?)
45 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
7 yıl
Sizce bu böceğin cinsi nedir?
Nedir bu?
9 yıl
Minik Ravza Nur 25 bin lira bulunamazsa ölecek!
http://m.haber7.com/haberDetay.php?id=1138906

Muğla'nın Fethiye ilçesinde kalbindeki 4 kapakçıktan 2'si bulunmayan ve solunum yetmezliğinden dolayı günün büyük bir bölümünü cihaza bağlı olarak geçiren 2 yaşındaki Ravza Nur, üçüncü ameliyatı için gerekli olan yaklaşık 25 bin TL bulunamazsa hayatını kaybedecek.

Fethiye'de oto elektrikçide çalışan Oktay Çınar ile ev hanımı Ayşe Mine Çınar'ın 2 çocuğundan birisi olan Ravza Nur iki kez kalbinden ameliyat olmasına rağmen sağlığına kavuşamayınca doktorlar minik kız için riskli bir ameliyat daha yapılması gerektiğine karar verdi. Solunum yetmezliğinden dolayı boğazına delik açılan ve sık sık makineye bağlanarak yaşama tutunması sağlanan 2 yaşındaki Ravza Nur Çınar için günün 12 saatinde annesi Ayşe Mine Çınar, 12 saatinde ise baba Oktay Çınar nöbet tutuyor. Bugüne kadar biri Antalya'da, biri İzmir 9 Eylül Üniversitesinde kalbinden iki kez ameliyat olan kızları için bankaya borçlanarak kredi aldığını ve evdeki eşyaları sattıklarını söyleyen Oktay Çınar, "Sağlık güvencemiz bulunmadığını için bugüne kadar kendi gücümüzle kızımızı yaşatmaya çalıştık. Muğla Valiliği, Sağlık Bakanlığı ve diğer yetkililere destek alabilmek için başvurmamıza rağmen hiçbir cevap alamadık. Her yerden dışlandık. Acil olarak İzmir 9 Eylül Üniversitesi'ne üçüncü ameliyat için gitmemiz gerekmektedir. İşime kızımın rahatsızlığı nedeniyle gidemiyorum. 12 saat ben, 12 saatte eşim her gün nöbet tutuyoruz. Hayırseverlerden destek bekliyoruz" dedi.

Çocuğunun doğumdan beri rahatsız olduğunu anlatan anne Ayşe Mine Çınar ise, "Kızım doğduğundan bu yana rahatsızdır. Valimize, devlet büyüklerimize sesleniyorum. Ne olur bizim için de ellerinden ne gelirse yapsınlar. Kızım makineye bağlı olup oksijen desteği veriyoruz. Üçüncü kez yapılacak ameliyatı için 20-25 bin TL'ye ihtiyaç var. İzmir'de yapılacak bu ameliyat için hayırseverlerden ve Sağlık Bakanlığımız ile Muğla Valiliği, Fethiye Kaymakamlığı'ndan destek bekliyoruz" diye konuştu.
9 yıl
Google Earth Directx/Open GL Sorunu!
Google Earth programını bir türlü çalıştıramıyorum.

Open GL de bilgisayar kilitleniyor, Directx modunda açtığımda ise Ekran ayarını 32 bit yapın ve Directx uygulaması çalıştırılamıyor son sürüm yükleyin diyor.
Ama zaten son sürümleri yükledim bir sürü ekranda hep 32 bit.

Nasıl çözülür bu sorun yardımcı olabilecek var mı?

İşletim sistemi XP bu arada.
10 yıl
Toshiba Satellite A350-22H Adaptör Lazım...
Arkadaşlar başlıkta yazılı olan laptopuma adaptör lazım. Şimdi ki adaptör bozuldu. Yenisini istiyorum ama bildiğin orijinali olacak. Nereden alabilirim bilgisi olan var mı?
10 yıl
Toshiba Satellite A350-22H Adaptör Lazım...
Arkadaşlar başlıkta yazılı olan laptopuma adaptör lazım. Şimdi ki adaptör bozuldu. Yenisini istiyorum ama bildiğin orijinali olacak. Nereden alabilirim bilgisi olan var mı?
10 yıl
Biri Şunu Gif yapabilir mi?
10 yıl
Bu gerçek mi? BMW 4 serisi!
Arkadaşlar fotoğrafı görüyorsunuz. Adının 4 serisi olacağını biliyorum ama bu fotğraf gerçek midir değil midir benim kafama takılan bu. Yoksa fotoşop mu?

[simage][/simage]
10 yıl
70.000 Euro'ya güçlü spor araç ne alınabilir?
Evet arkadaslar başlıkta yazıldığı gibi bu paraya söyle 300 350 hp spor bir araç almak istiyoruz.
Suan ki düşüncemiz 2. El audi s5 yönünde.

Ama düşününce başka araba yok mü sanki niye bunu alalım ki dedik? Ama alınacak pek bisey de bulamadık. Sizin önerilerinizi bekliyorum...

Birde aracın motoru 3 lt civarlarında olursa iyi olur.

Saygılar,
10 yıl
Pendik'ten Küçükçekmece'ye araba ile en rahat nasıl gidebilirim?
Evet arkadaşlar başlıkta yazdığı gibi. Bu arada sabah erken saatte gitmeyi düşünüyorum. Bosphorus city nin oralar gidecem.
Yardım...
10 yıl
Pendik'ten Küçükçekmeceye araba ile en rahat nasıl gidebilirim?
Evet arkadaşlar başlıkta yazdığı gibi. Bu arada sabah erken saatte gitmeyi düşünüyorum. Bosphorus city nin oralar gidecem.
Yardım...
DH Mobil uygulaması ile devam edin.
DH Uygulaması
Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin.
DH App Store Uygulaması DH Google Play Store Uygulaması
Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.
DH Mobil Uygulaması
Yeni bir sürüme kadar uyarıyı gizle